Gönderen Konu: İNEK TEOREMİ  (Okunma sayısı 3442 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
İNEK TEOREMİ
« : 08 Şubat 2010, 13:39:45 »
Hakaret içeren yazılar paylaşmayınız.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2010, 14:04:18 Gönderen: Rekarno »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: İNEK TEOREMİ
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2010, 16:31:36 »

7 - DefenceTurk sitesinde kesinlikle ırkçılığa izin verilmemektedir. Bunun dışında kişilerin dil, din, mezhep, cinsiyet, renk, köken gibi toplumsal konumları yönünden sınıflandırılması, spor fanatizmi, ahlaka aykırı, karalama, yalan, hakaret ve küfür içeren iletilerin kullanılması kabul edilemez. Siyasi propagandaya kaymamak ve siyasi karalamalarda bulunmamak şartıyla belirli bir seviyeye kadar siyasi konularda tartışmaya izin verilmektedir.

12 - Bütün bu kurallara göre site yöneticileri uygun görmedikleri iletileri veya konuları, gerekirlerse uygun yerlere taşır, değiştirebilir veya silebilirler.

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=6.0

Okuduğum konu güzeldi. Ancak son paragrafta devlet büyüklerine açık bir hakaret içeriyordu. Lütfen yazdığımız iletilere dikkat edelim.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2010, 17:30:57 »
Onlar vatandaşa cumhuriyete ve Atatürk'e defalarca hareket ederken sorun olmuyor ama başkalarına gelince her türlü işlem yapılıyor taki bu işlemler internet sitelerine kadar gidiyor.

Konu ve şahsım için gereken işlem yapılmasının taraftarıyım,her zaman forum kurallarına saygım ve itaatim olmuştur.

Ata'ya saygi durusunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok
10Kasim'da yaygara kopartildi
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2010, 17:36:19 Gönderen: FNSG »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2010, 17:39:04 »
Onlar vatandaşa cumhuriyete ve Atatürk'e defalarca hareket ederken sorun olmuyor ama başkalarına gelince her türlü işlem yapılıyor taki bu işlemler internet sitelerine kadar gidiyor.

Konu ve şahsım için gereken işlem yapılmasının taraftarıyım,her zaman forum kurallarına saygım ve itaatim olmuştur.

Ne yazık ki haklısınız. Bu konuda pek adaletin olduğu söylenemez.
Anlayışınız için teşekkür ederim. Kurallar mevcut düzenin sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi ve gelişebilmesi için varlar. Kurallarımıza dikkat ettikten sonra herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2010, 18:25:04 »
Bizde rahatsızız ama Adil ve tarafsız olmak zorundayız. Devlet kişileri değil halkı temsil eder. Biz kişilerin değil halkın Haklarını ve benliğini koruyoruz. Bu gün bunlara yapılan yarın başkasına yapılır. Biz buna karşıyız yoksa kişilik bakımından bu tür şeylere karşıt değilim tabii ahlak ve kanunlar çerçevesinde..