Gönderen Konu: SVD DRAGUNOV  (Okunma sayısı 40524 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #20 : 25 Mart 2011, 02:05:36 »
skywolf, ben beceremedim. profil resmime şunu koyar mısın?

uyanık olanlara iyi geceler, hayırlı cumalar...

bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #21 : 25 Mart 2011, 02:12:53 »
İmza resmi olarak uygundur.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #22 : 25 Mart 2011, 08:17:05 »

Bu fotoğraftaki kanasçı yiğit 2009 yılında şırnak gabar dağında başına isabet eden kanas mermisiyle vurulmasına ve beyninin üçte ikisi parçalanmasına rağmen hayata tutunan gazi uzman çavuş Fırat Zorba'dır.

« Son Düzenleme: 25 Mart 2011, 08:20:46 Gönderen: rstr617 »

ruhumuz var teslim etmeden önce

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #23 : 25 Mart 2011, 08:40:37 »
bizim var ya yatacak yerimiz yok... öteki tarafta bu hakları nasıl ödicez bakalım, nasıl vericez hesabını  :( ??? :-X

rstr617, günaydın...

Çevrimdışı DENO

• DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #24 : 25 Mart 2011, 18:35:57 »
bizim var ya yatacak yerimiz yok... öteki tarafta bu hakları nasıl ödicez bakalım, nasıl vericez hesabını  :( ??? :-X

rstr617, günaydın...

Her askere balistik kask ve yelek vermediğimiz için mi böyle dediniz sn. cüzzamlı melek?

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #25 : 25 Mart 2011, 18:42:31 »
bizim var ya yatacak yerimiz yok... öteki tarafta bu hakları nasıl ödicez bakalım, nasıl vericez hesabını  :( ??? :-X

rstr617, günaydın...

Her askere balistik kask ve yelek vermediğimiz için mi böyle dediniz sn. cüzzamlı melek?

rstr617 arkadaşımızın iletisindeki

Bu fotoğraftaki kanasçı yiğit 2009 yılında şırnak gabar dağında başına isabet eden kanas mermisiyle vurulmasına ve beyninin üçte ikisi parçalanmasına rağmen hayata tutunan gazi uzman çavuş Fırat Zorba'dır.

şeklindeki ifadeye binaen söyledim sn. deno... haklarını ödeyemeyiz ne şehitlerimizin; ne gazilerimizin...

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #26 : 26 Mart 2011, 11:06:08 »
1- Defaatle konuşuldu ve aşağı yukarı aynı kaanate varıldı, her askere balistik kask ve yelek verilmeli artıkkkkkk !!!! Giymem miymem, sıcak mıcak, ağır geliyor filan dinlemicen, zorunlu hale getiricen !!!

2- Bu bölümü açan arkadaşa teşekkür ediyorum :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı DENO

• DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #27 : 26 Mart 2011, 11:53:33 »
1- Defaatle konuşuldu ve aşağı yukarı aynı kaanate varıldı, her askere balistik kask ve yelek verilmeli artıkkkkkk !!!! Giymem miymem, sıcak mıcak, ağır geliyor filan dinlemicen, zorunlu hale getiricen !!!

Komando olmayan yol devriyesi askerlerimize veriyorlar

Ama sıra komando birliklerine gelince "Komando vücudunu ve başını mermilerden korumayı bilir! Hem boşuna ağırlık yapıyor" diyorlar ABD en elit birliklerine Yeşil Berelileri'ne Delta Force'a balistik kask,yelek veriyor onlarda mı amatör???
Neyse konudan devem edelim...

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #28 : 26 Mart 2011, 12:07:44 »
Askerlerimizin resmini verirken Yüzlerini,rütbelerini,birliklerini ve arka plandaki askeri gizli bilgi sayılacak yerlerin üzerlerini kapatmaya çalışalım lütfen..

Basit bir programla bile yapılabilir...

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #29 : 26 Mart 2011, 12:10:51 »
bizde kask elek olmaz taktıramazsın kimseye bu bin yıldır bu şekilde mantık şu o kadar canın kıymetliyse ne işin var burada derler adama akıncılarımızda hafifti yeniçerilerimizde vurulacak adam yine vuruluyor doğuda mayın ve kafadan vurulma çok her iki taraf içinde bu geçerli sinmiş adamın gövdesinden zaten vuramazsın,netteki yorumlara hep estetik kaygılı adamların camolara bak bizde niye yok adamların silahına bak bizde niye yok bize lazım adam 8 km den sonrası heloyla gider asvalt yoldan çıkmaz mrap lardan inmez sıcak çatışma çıkar önce ıraklı tercumanı gönderir eve girecek önce ıraklı asker girer bunlar araçların içinden çıkmaz vs vs bizde 3 coban vuruldu diye kıyamet koptu adamlar hellfire la bisiklete binenleri vuruyor kimsenin gıg dediği yok