Gönderen Konu: SVD DRAGUNOV  (Okunma sayısı 40511 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DENO

• DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2011, 21:29:49 »

Çevrimdışı DENO

• DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #11 : 11 Mart 2011, 21:32:42 »

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #12 : 25 Mart 2011, 01:02:55 »
Bismillah....

ya insan, silaha aşık olur mu?

ben oldum  :-\

cep telefonumun ana ekranını süslüyor :D
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #13 : 25 Mart 2011, 01:16:10 »
Kanas mı?
Güzel silahtır. ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #14 : 25 Mart 2011, 01:31:40 »
Alıntı

Hanımefendi herhalde dalgınlıkla elindekinin RPG falan olduğunu sanıyor. Tetik disiplininden de haberisz gibi bir hali var. :)

Silahı görünce aynı şehirde yaşayıp da bir türlü çayını içmeye gidemediğim bir arkadaşım aklıma geliyor nedense.  ::) 8)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #15 : 25 Mart 2011, 01:34:25 »
sky, bak mesela benim mp5in kurma kolunu çekmişliğim var...

kabul etmelisin ki, bi bayan için kolay şey değil çünkü çok sert. ben bi de o saatlerde ellerime krem sürmüştüm... mke'nin atış kabininde işte, çekemiyorum bi türlü. görevli amca geldi, sen ne biçim Türk'sün, dedi. o bile anlamış 3 saniyede gaza geldiğimi... ahah...
« Son Düzenleme: 25 Mart 2011, 01:36:40 Gönderen: cüzzamlı melek »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #16 : 25 Mart 2011, 01:45:06 »
sky, bak mesela benim mp5in kurma kolunu çekmişliğim var...

kabul etmelisin ki, bi bayan için kolay şey değil çünkü çok sert. ben bi de o saatlerde ellerime krem sürmüştüm... mke'nin atış kabininde işte, çekemiyorum bi türlü. görevli amca geldi, sen ne biçim Türk'sün, dedi. o bile anlamış 3 saniyede gaza geldiğimi... ahah...

Doğrudur. Ama bak bu fotoğraftaki küçük kız bile daha dğru tutuyor silahı. Üstelik üzerinde üniforma yok. :)

Bu arada bu eleman Jackie Chan'a benziyor. :D

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #17 : 25 Mart 2011, 01:47:06 »
şimdi, fotoğraftakiler Türk olsalardı, normal karşılardım.

ne de olsa "her Türk asker doğar."

:)

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #18 : 25 Mart 2011, 01:50:44 »
o fotoğraftaki sarışın ablamız büyük ihtimalle dürbünü gözüne denk getirmek için böyle tutmuş silahı. yani omuz üstüne alınca eline yük binmiyor. askerdeyken silah namlu kontrol eğitimi vardı. silahı boşaltır, kurma kolunu çeker, omuz üstüne koyarsın. bir rütbeli de sırayla gözünü namlu ağzına dayar silah boş mu kontrol eder. fotoğrafını çeksen, ''bu Türkler çıldırmış olmalı'' der tüm dünya. ama eğitim böyle :)
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
SVD DRAGUNOV
« Yanıtla #19 : 25 Mart 2011, 01:53:14 »
o fotoğraftaki sarışın ablamız büyük ihtimalle dürbünü gözüne denk getirmek için böyle tutmuş silahı. yani omuz üstüne alınca eline yük binmiyor. askerdeyken silah namlu kontrol eğitimi vardı. silahı boşaltır, kurma kolunu çeker, omuz üstüne koyarsın. bir rütbeli de sırayla gözünü namlu ağzına dayar silah boş mu kontrol eder. fotoğrafını çeksen, ''bu Türkler çıldırmış olmalı'' der tüm dünya. ama eğitim böyle :)

tüm dünyayı geçtim, taraf denen yer bezi, daha kargalar kahvaltısını etmeden kıyameti kopartır...