Gönderen Konu: Su-57 (T-50) PAKFA  (Okunma sayısı 135349 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ynt: Su-57 (T-50) PAKFA
« Yanıtla #110 : 14 Ocak 2015, 22:33:48 »
Guzel bi calisma olmus Bizim hava kuvvetleri icin 1/2 fila kadar Fotoshoplasak fena olmaz hani. Bir ögrenim de ben yaparim artik...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #111 : 23 Ocak 2015, 23:07:17 »

PAK-FA ile yapılan bir takvimde uçağın ilerideki müşteri arasında Güney Kore ve İran gösterilmiş. ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #112 : 23 Ocak 2015, 23:30:49 »
Ilerde bizde belki girebiliriz. Kendi sistemlerimizi gelistirdikce artan karsi tavirlar. Bizimkilerde rahatsizlik yaratacaktir. ve Ezelden beridirde yaratiyor zaten. Bunun yaninda Rusya ile olan iliskiler dahada artacagi icin bende ilerde olasi alicilardan görüyorum kendimizi. Guzelde olur bence...

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #113 : 25 Ocak 2015, 19:35:59 »
Rusya ve Hindistan ortak askeri projeleri hızlandırıyor...

Moskova ve Yeni Delhi beraber geliştirilen T-50 Beşinci Jenerasyon Savaş Uçağı Projesinde yoğunluğun artmasına karar verdi. Ocak ayının başında projeden sorumlu Rus- Hint ortak girişimi Sukhoi/HAL Beşinci jenerasyon savaş uçağının ön tasarım aşamasının tamamlandığını açıklamıştı. Uçak Rus PAK FA’nın türevi olacak.
http://www.c4defence.com/tr/haber/rusya-ve-hindistan-ortak-askeri-projeleri-hizlandiriyor

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #114 : 08 Nisan 2015, 21:29:57 »
Rusya Savunma Bakanlığı 12 Pakfa üretimi için anlaşma imzalamak üzere...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #115 : 11 Aralık 2015, 12:33:06 »
PAKFA Uçuş Testlerini Tamamlanmak Üzere

Rusya Savunma Bakanı Yardımcısı Yuri Borisov  Rusya 24 televizyon yayınlanan bir röportajda Rus beşinci nesil savaş uçağı T-50 PAKFA'nın uçuş performansını kanıtlayan çalışmalar neredeyse tamamlandığını söyledi. Borisov; "Uçuş özellikleri testleri hemen hemen tamamlandı Birkaç Uçak aviyonik paketi test etmek için uçuyor" dedi.

İlk PAKFA teslimatı 2017 yılında gerçekleşecek. Stage II motoruyla güçlendirilmiş ilk PAKFA uçağının 2018 yılında uçması planlanıyor. Savunma Bakanlığı 2020 yılı incesi 55 adet beşinci nesil savaş uçağı almak istiyor. Daha sonraki PAKFA siparişlerini  Sukhoi Su-35S uçağının yüksek performansı ve yeni ekonomik durum belirleyecek.

PAKFA'nın üreticinin performans değerlendirmesi ile kontrol özellikleri , kendi silahlarını kullanarak test ediliyor. Hava Kuvvetleri test pilotları, Akhtubinsk'de bulunan Chkalov Devlet Uçuş Test Merkezi'nde T-50'in yeteneklerini test ediyor. Bu test programına çok fonksiyonlu AESA radarı da dahil. Şu an 5 uçak, kalan testlere devam ediyor.

DefenceTurk.com
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2015, 20:35:46 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #116 : 11 Ocak 2016, 18:56:59 »

Umarim bizim kusun da soyle gorsellerini bir an once gormek nasip olur. Sabredemiyorum sahsen en azindan maketini cizimini goreydik.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #117 : 07 Haziran 2016, 13:10:33 »
T-50 PAK-FA 2017 Yılında Servise Giriyor

Rus Uzay Kuvvetleri Komutanı General  Viktor Bondarev, Cumartesi günü yaptığı açıklamayla beşinci nesil T-50 (PAK-FA) uçağının ilk grubunun 2017 yılında Rus Uzay Kuvvetleri'nde göreve başlayacağını duyurdu. Bondarev "Chkalov Devlet Uçuş Test Merkezi'nde beş T-50 savaş uçağı var ve onlar testlerde kullanılıyorlar. Bu uçaklar 2017 yılında resmi olarak servise girecekler"  dedi. Uçağın geliştirilme takvimine uygun şekilde devam edildiğini ve herhangi bir gecikme olmadığını da ekledi.

DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #118 : 22 Eylül 2016, 12:19:28 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FiqQuwQ8WxY&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=FiqQuwQ8WxY&amp;feature=youtu.be</a>

T-50 PAKFA'nın topu 9-А1-4071K'nın test görüntüsü
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2016, 12:20:01 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #119 : 22 Eylül 2016, 17:51:23 »
Bildiğin top koymuşlar tetiği çekip ateşliyorlar çok ilginç bir basitlikte dimi. ABD nin M61 Vulcan ı yanında ne kadar basit bir sistem. Hangisi daha mantıklı acaba.
beğen