Gönderen Konu: 5 Genelkurmay Baskanı Nicin Ergenekonla Suclanıyor?  (Okunma sayısı 23500 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
5 Genelkurmay Baskanı Nicin Ergenekonla Suclanıyor?
« Yanıtla #30 : 27 Şubat 2011, 03:18:00 »
slm bir kaynakta okumustum ama hatirlamiyorum ,ordaki arastirmaya gore pirincekin koyu eski ermeni koyu ve ne tesaduf o koyden kimse yurtlarindan surulmemis birden musluman turk koyu olmus anlayacaniz o koy sakinleri ermeni donmesi ..yine perincek ve kucuk apoyla kol kola resimleri var birde ulusalci ve milliyetci geciniyorlar el insaf...

Dersim sürgünüdür.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #31 : 27 Şubat 2011, 09:25:51 »
madem öyle, madem tek derdiniz demokrasi (!!!), herkesten önce alınması gereken hilmi özkök'tü... tek satır adı geçmedi. neden acaba? merak ediyorum da neyin karşılığında yapıyosunuz bunları? tüm kutsal değerlerden vazgeçmenize neden olan şey ne?
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #32 : 27 Şubat 2011, 14:10:05 »
kimse yurtlarindan surulmemis birden musluman turk koyu olmus anlayacaniz o koy sakinleri ermeni donmesi .

Bu bir kriterse o zaman Abdullah Gül'ün ermeni asıllı olması yada RTE'nin gürcü asıllı olması eşinin arap asıllı olmasını göz önünde bulundurmamız ve ona göre davranmamız gerekecek.
Başbakan veya Cumhurbaşkanı bahsettiğiniz kökenlere sahip değil bunlar kendilerini ulusalcı olarak nitelendirenlerin karşı propaganda atağıdır hatta belgeler bile ortaya çıktı bu yönde propaganda yapılsın diye...tamam bu iddaları kabul edelim ermeni asıllı olmak ya da gürcü olmakla dersim sürgünü olmak aynı şey değildir.Dersim isyanı yakın tarihi ilgilendiren bizi Misak-ı Milli den uzaklaştıran ve geneli Perinçek in köyü gibi yakın zamanda kendini tepkilerden korkarak müslüman gösteren insanlar tarafından yapılmıştır.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı dsx007

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #33 : 27 Şubat 2011, 14:57:10 »
tamam bu iddaları kabul edelim ermeni asıllı olmak ya da gürcü olmakla dersim sürgünü olmak aynı şey değildir

Aksine tamamen aynı şeydir,bizi yönetenlerin milli bilince sahip olmamaları keza binlerce yıllık köklü kültürümüzü benimsemeyip dışarıdan ithal sosyal,kültürel,siyasal,inanaçsal ideolojileri benimseyip bunu millete empoze etmekte en az perinçek gibilerinin yaptıkları kadar tehlikelidir.Devşirme yöneticilerle Misak-ı Milli gerçekleşmez.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #34 : 27 Şubat 2011, 15:01:26 »
Devşirme kavramı Osmanlı ile birlikte tarih oldu. Bu ülke sınırları içerisinde yaşayan ve bu ülkenin kimlik kartını taşıyan herkes Türk Vatandaşıdır. Etnik kökeni, dini, dili, rengi vs önemli değildir. e her Türk vatandaşının  seçme ve seçil hakkı vardır. Seçilirlerse ülkeyi yönetirler.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #35 : 27 Şubat 2011, 19:02:39 »
Türk vatandaşı yerine ben kendime Türk demeyi tercih ederim
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #36 : 27 Şubat 2011, 19:13:29 »
Türk vatandaşı yerine ben kendime Türk demeyi tercih ederim

Yahu nelerle uğraşıyosun,Türk vatandaşı demek Türk'üm demektir zaten...

Ayrıca Sn.SKYWOLF çok güzel açıklamış,imzamı atarım.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2011, 19:15:18 Gönderen: bosna_sancak »

Çevrimdışı sabutay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #37 : 27 Şubat 2011, 20:20:12 »
Terörist başı Apo nun da kimlik kartı Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı demek oluyor ki TC vatandaşı olmak hain olmayı engellemiyor ayriyeten açılım saçılım projeleri yapılarak zaten TC temel dengeleriyle oynanmıştır zaten Atatürkün Gençlige Hitabı bize günümüzde yaşananların büyük bir lider tarafından 70 yıl önceden görülüp bugünlere aktarılması bile yeter

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #38 : 27 Şubat 2011, 20:34:09 »
Terörist başı Apo nun da kimlik kartı Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı demek oluyor ki TC vatandaşı olmak hain olmayı engellemiyor.

T.C kimliği taşıyan birinin terörist olmasının anayasal vatandaşlık tanımıyla ne alakası var?.Türkiye vatandaşı olan herkes anayasaya göre Türk'tür.

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 26
« Yanıtla #39 : 27 Şubat 2011, 21:43:48 »
Güzel bir yazı... Bu ergenekoncuların en sevdiğim yönü en ufak utanma hissetmeden tüm olayları kendilerine fayda sağlayacak şekilde anlatabilmeleri, kendilerini en doğru, en vatanseverler olarak göstermeleri... Bu yazıyı da güzel yaymışlar ki buralara kadar ulaşmış...

Gerçekleri İşçi Partisi ve Aydınlık Dergisi'nden mi öğreneceğiz? Vatanseverlik bu komünistlere mi kalmış? Apo'nun kankası perinçeke mi kalmış? Tabi, yok ergenekon falan. Cumhuriyet gazetesini bombalayan babamdı zaten.

Ey vatandaş, bu zırvalara inanmadan önce bir perinçeğin, bedrettin dalanın, yalçın küçüğün geçmişlerini araştırın. Kim gladyo, kim uşak, o zaman anlarsınız.
helal olsun kardeşim çok güzel yazmısın.