Gönderen Konu: İran gemileri Süveyş'ten geçecek  (Okunma sayısı 6769 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
İran gemileri Süveyş'ten geçecek
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2011, 01:26:45 »
silivriye koyarlarsa, kısa samsun getiririz, söz... ama vakit'te deşifre olan özel hayatın için bişey yapamayız...:D

ben, polise değil orduma güveniyorum sadece...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2011, 01:32:39 »
Ben ikisinede güveniyorum iyi insanlar olsun içlerinde güvenirim

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #12 : 05 Mart 2011, 01:38:29 »
bizde de tıkır tıkır maşallah... doğuda bacak kadar çocuklardan taş yiyip, batıda tekel işçilerini denize döküyolar :D
Polis artık hiçbirşey yapamaz toplumsal olaylarda bu kafa numarası koymuşlar kasklara vuran polisin işi bitiyor.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #13 : 05 Mart 2011, 01:42:43 »
her kurumun kötüsü var... mesela bizim arkadaşlarımızın eşleri, güneydoğuda terörist avına çıkardı gecenin bilmem kaçı. hepsi namuslu, vatansever polislerdir. ama diğerlerinin sayısı giderek artıyorsa, endişelenmek gerek. geçen yine bir polisi linç etmeye kalkmışlar. içim cız etti... öte yandan da ekmeğinin derdinde olan emekçileri eşek sudan gelinceye kadar dövüp tatmin olan hıyarlar var...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2011, 01:43:42 »
Ne polis ne asker aklı olan kendinden başka kimseye güvenmez.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2011, 01:58:26 »
orası çok dogruda konu saptı bea dönelim demi .

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2011, 02:36:47 »
her kurumun kötüsü var... mesela bizim arkadaşlarımızın eşleri, güneydoğuda terörist avına çıkardı gecenin bilmem kaçı. hepsi namuslu, vatansever polislerdir. ama diğerlerinin sayısı giderek artıyorsa, endişelenmek gerek. geçen yine bir polisi linç etmeye kalkmışlar. içim cız etti... öte yandan da ekmeğinin derdinde olan emekçileri eşek sudan gelinceye kadar dövüp tatmin olan hıyarlar var...
Ben böyle bir muameleye şahit olmadım tekel işçilerinden bahsediyorsan çalışmadan boş fabrikaları depoları bekleyen ortalama 2200 tl maaş alan , ortalama 40 ar bin lira tazminat alan...  polis görevini yaptı ve sadece biber gazı kullandı.Geriye 1 mayıs devlete karşı ayaklanma günü kalıyor burada da bana göre polislerimiz devletin tunç elini gösteremiyorlar.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #17 : 05 Mart 2011, 09:12:10 »
Ben böyle bir muameleye şahit olmadım tekel işçilerinden bahsediyorsan çalışmadan boş fabrikaları depoları bekleyen ortalama 2200 tl maaş alan , ortalama 40 ar bin lira tazminat alan...  polis görevini yaptı ve sadece biber gazı kullandı.Geriye 1 mayıs devlete karşı ayaklanma günü kalıyor burada da bana göre polislerimiz devletin tunç elini gösteremiyorlar.
yok tekel işçileri melek  :)  çünkü   yürüdükleri yolda taşıtları  biraz sola  çekiyor ,  doğudaki ilk okul bebelerine  gelince polise bırakılmıyor lakin yinede öldürelim gitsin  ::)   israilden neyimiz  eksik  bir israil askeri gibi olamayacakmıyız.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #18 : 05 Mart 2011, 17:38:15 »
Konuya dönelim.Lütfen