Gönderen Konu: Azeri-Ermeni Hattında Sıcak Saatler  (Okunma sayısı 2248 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Azeri-Ermeni Hattında Sıcak Saatler
« : 20 Ocak 2010, 21:17:03 »

Azeri-Ermeni Hattında Sıcak Saatler

20 Ocak 2010 Çarşamba 19:43
Azerbaycan ve Ermenistan sınırı arasında yine sıcak saatler yaşanıyor. Sınırda bir Azeri askeri çatışmada yaralandı.

Azerbaycan'ın Ermeni işgali altındaki toprakları üzerinde bulunan cephe hattında Ermenilerin ateşkes ihlali sonucu Azerbaycanlı bir askerin yaralandığı bildirildi.

Trend.az haber sitesinin yerel askeri yetkililere dayandırarak verdiği haberde, Ermeni silahlı kuvvetlerinin Fizuli bölgesinde ateşkesi bozması sonucu Rusif Hesenov adlı askerin yaralandığı belirtildi.

Haberde, askeri hastaneye kaldırılan Hesenov'un keskin nişancı tarafından vurulduğu ve durumunun ağır olduğu kaydedildi.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=228929
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
Ynt: Azeri-Ermeni Hattında Sıcak Saatler
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2010, 23:34:17 »
Bu ikili arasında yermenistana direk olarak yardım edecek ülkeler var mıdır?Elbet yardım edecek çok ülke vardır ama direk yasal olarak yardım edecek var mıdır merak ediyorum.
Acaba Azeri kardeşlerimizin tepkisi ne olacak.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
Ynt: Azeri-Ermeni Hattında Sıcak Saatler
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2010, 20:36:12 »
Bu ikili arasında yermenistana direk olarak yardım edecek ülkeler var mıdır?Elbet yardım edecek çok ülke vardır ama direk yasal olarak yardım edecek var mıdır merak ediyorum.
Acaba Azeri kardeşlerimizin tepkisi ne olacak.
Kuşkusuz Rusya ve Fransa,yardım eder.İkiside yüz yıllardır,ermeniler üzerinden oyun oynamış ve plan yapmış devletlerdir.

Azerbeycan daha dünkü bir devlet,dişe dokunur bir tepkisinin,olacağını zannetmiyorum.