Gönderen Konu: HEY SEN, ASIL BÖLÜCÜ SENSİN  (Okunma sayısı 6585 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SEHİTLERİNSESİ

• DefenceTurk
  • *
  • 0
HEY SEN, ASIL BÖLÜCÜ SENSİN
« : 12 Ocak 2010, 18:08:43 »

Hey sen! Farkında değil misin? Asıl bölücü sen ve arkadaşların. Bölücülüğün daniskasını yapan sen ve senin arkadaşlarından başkası değil.
Sözde Kürt açılımına, demokratik açılıma, barış sürecine destek vererek bölücülük yapıyorsun.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığına, Bağımsızlığımızın simgesi Ay Yıldızlı şanlı Türk Bayrağına, Türk Milletine karşı yıllarca gizli ve alenen isyan eden Kürtçüler ve onların siyasi kanadı DTP ve silahlı kanadı PKK’nın hem Kürtlere hem de Türklere çektirdiği acıları hiçe sayarak onlara saygı gösterilmesini istemenle bölücülük yapıyorsun.  
Hey sen!
Bu ülkenin en yakıcı sorununun Kürtçülük Terörü olduğunu inkar eden,
AKP hükümetinin Kürt açılımıyla “Türkiye’nin daha da fazla bütünleşeceğini” söyleyen,
Farkında değil misin yoksa?
Barış değil Savaş isteniyor.
Bütünlük değil ayrılık isteniyor.
Dağdan inmek değil dağların tapusu isteniyor.
Silah bırakmak değil daha fazla silaha sahip olmak isteniyor.
Yoksa sen farkında değil misin, neyi desteklediğinin?..
Yoksa sen Kürtçülük yapanların ne istediklerini hala anlayamadın mı?
Yoksa sende mi onları destekliyorsun?
Türkiye de kargaşa mı olsun?
Türkiye’nin bütünlüğü mü bozulsun?
Türkiye’yi parçalanmaya götürecek olan bu Kürt Açılımı desteklensin mi?
Daha fazla kan, ölüm, gözyaşı mı aksın istiyorsun?
Aklı başında olan, yüreği olan, vicdan sahibi bir insan,
Allah aşkına, binlerce masum insanımızın kanına girmiş PKK’yı affeder mi?
Kürtçüleri palazlandırıp iç savaş çıkmasını, kan akmasını ister mi?
Hey sen!
Yoksa farkında değil misin?
Türkiye’nin bütünlüğüne, kardeşliğine karşı AKP’nin Kürt Açılımını desteklemekle, asıl sen bu ülkenin temeline dinamit koyuyorsun.
Düşün biraz.
Kürtçüler Osmanlı dönemi de dahil Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulduktan sonra da onlarca isyan çıkardı. Şimdi 25 yıl önce çıkardıkları isyanı AKP sayesinde başarmak üzereler. Fakat bu sefer sadece Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde değil Türkiye’nin tüm bölgelerinde huzursuzluk ve kargaşa kol gezdirerek Türk Milletini kışkırtmak istiyorlar. Kışkırtmadan sonra neler olabileceğini düşünmen lazım.
Bunlara rağmen sen hala kalkıp Kürt açılımına destek olabiliyorsun.
Hey sen!
Sen hiç herhangi bir ilimizin kahvehanesinde Atıf GÜNKAN ile, Bekir ÇAKIR ile, Bayram BULUT ile, Mahir YILDIRIM ile, Vedat DAYIOĞLU ile, Samet KIRBAŞ ile, Engin EKER ile, Ramazan EGE ile, Hakan KABİL ile, İbrahim SOYSAL ile, Soner ÖZÜBEK ile, Abdurrahman DOĞAN ile, Lokman EKER ile, Yavuz ÖZTÜRK ile, Zekeriya YATI ile, Murat BAĞATUR ile, Mustafa UYSAL ile, Selçuk GÜRDAL ile oturup hiç bir bardak çay içip dertleştin mi? Onların dertlerini, sorunlarını dinledin mi?
Sen, isimlerini şerefle zikrettiğim bu kahraman anıtları dinlemiş olsaydın bugün Kürtçüleri ve AKP’nin Kürt Açılımını destekler olmazdın.
Bu durumda asıl bölücü sen oluyorsun.
Hey sen!
Farkında mısın?
Bu ülke günün birinde bölünürse, senin ve senin gibilerin yüzünden bölünür. Kürt açılımına destek olduğun için, ülkenin barış ortamını Kürtçüleri ve AKP’nin Kürt Açılımını desteklediğin için bölünür.
Hey sen, asıl bölücü sensin!
Ama başaramayacaksın.
Çünkü bu ülkenin insanları ABD’nin kölesi değildir ve ülkenin birliği, bütünlüğü için sana bu fırsatı vermeyeceklerdir.

Bu yazı Hasan Cemal’e, Ali Bayramoğlu’na, Ergun Babahan’a, Mustafa Akyol’a, Cengiz Çandar’a, Mustafa Karaalioğlu’na, Ahmet Kekeç’e, Fehmi Koru’ya, Can Dündar’a, Mehmet Altan’a, Ahmet Altan’a, Çetin Altan’a, Mümtaz’er Türköne’ye, Nazlı Ilıcak’a, Taha Akyol’a, Akif Beki’ye, Mehmet Barlas’a, M. Ali Birand’a, Murat Yetkin’e, Murat Belge’ye, Etyen Mahçupyan’a, Mithat Sancar’a, Yasemin Çongar’a, Baskın Oran’a ithaf olunur.

Saygılarımla,
FİKRET ŞAHİN
03.12.2009

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2010, 23:24:40 Gönderen: Subutay »

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Ynt: HEY SEN, ASIL BÖLÜCÜ SENSİN
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2010, 22:51:08 »
Altına imzamı atarım..

Çevrimdışı Subutay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2010, 23:27:46 »
Özür diliyorum...İleti görselinde biraz değişiklik yaptım..Saygısızlık olarak kabul edilmesin lütfen..Zira yazı çok güzel bir yazı..

Ali Bayramoğlu'na gelince ..Kendisi Benim Lise'den sınıf arkadaşımdır....Şu kadarını söyliyeyim, talebeliği neydi ki , kendisinden adam olmayı veya Vatansever olmayı bekliyorsunuz...

Tartsan ,  bir gram etmez ağırlığı..... :-* :-* :-* :-*

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2010, 23:33:10 Gönderen: Subutay »

Çevrimdışı amonyak

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2010, 17:14:37 »
Onlar neye hizmet ettiklerini zaten biliyorlar ne kadarda yazilsa cizilsede sonuc hep vahim TÜRK MILLETI ÖLÜM UYKUSUNDA kalkamadi daha hala
Ya sevecek ya gideceksiniz baska yolu yok.

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2011, 19:00:27 »
benden önceki tüm yorumlara imzamı atarım ben de...
ama o cengiz var ya, gördüğüm an Allahım diyorum, bu adam iblisin beden bulmuş hali resmen. içindeki kötülük, karanlık, kin ve nefret, o biçimsiz suratına yansımış. Besmele çekiyorum hemen. çirkin ruh, çirkin surat... ıyk, tüylerim diken diken oldu...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #5 : 29 Mart 2011, 19:06:21 »
benden önceki tüm yorumlara imzamı atarım ben de...
ama o cengiz var ya, gördüğüm an Allahım diyorum, bu adam iblisin beden bulmuş hali resmen. içindeki kötülük, karanlık, kin ve nefret, o biçimsiz suratına yansımış. Besmele çekiyorum hemen. çirkin ruh, çirkin surat... ıyk, tüylerim diken diken oldu...

Bu yorumun altına imzamı atarım, tabi diğer yazının da
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2011, 10:47:41 »
sürekli kürt politikasını üstüne gidilmiş kürtler in bu durumda olmasına neden olanda asker 90 larda kürt halkına yaptıklarını biliyosunuzdur doğudaki halkı pkk lı olarak gördüler. asker gelip hergün ev basıp siz pkk lısınız diye alıp götürüp işkence ederse o halkın çocuklarıda dağa çıkar kendilerini sahipsiz olarak görürürler.e gördünüz silahla bu iş bitmiyor bitse 92-94 te biterdi bittimi yok.90 larda pkk lı diye kaymakamın arcından tutunda kürt vatandaslarımızın arabalarını tarayanda askerimiz.halepçeki olaydan sonra ırak a gir niye giriyorsun türkmenleri korumak için kürtleri korumak için değil sen yanlız bırakırsa oda terörden medet umar inanıki bennim lisede okuduğum sınıf çoğu kürttü ama çoğu sende bende vatansever dinine bağlı.kürtleri pkk var diye milyonlarca insanı göç ettirdiler niye kürtleri asimile etmek içinyanlış politika üstüne yanlış politika şimdide 2 günde sorunu çözmek istiyoruz kürt açılımında ise benimde canım sıkılıyor bazı şeyler ama baska çaresi yok ya ilerde basımıza daha büyük bir sorun olacak yada bu iş yakın zamanda en aza indirgeyeceğiz.buda oraya iş aş götürmekle olur aç adam herşeyi yapar türkü kürdü farketmez. daha sayfalaca yazı yazılabilir. 90 lardaki devletin en başındaki mason zihniyetten tutunda erine kadar çok yazacak var..

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2011, 10:53:01 »
şimdide bu yazıdaki düşünceyi savunan siyasetçiler BDP ile il il ittifak kurarlar.. herşey koltuk kavgası

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #8 : 31 Mart 2011, 13:07:31 »
..
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2011, 09:19:18 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk