Gönderen Konu: 1991 DOĞUMLULARIN CELP DÖNEMLERİ VE ASKERLİK DURUMLARI  (Okunma sayısı 56568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
1991 DOĞUMLULARIN CELP DÖNEMLERİ VE ASKERLİK DURUMLARI
« Yanıtla #20 : 01 Şubat 2011, 17:37:49 »
E-devlet üzerinden birşey yapamıyorsunuz. Askerlik şubesinde bana söylenenlere göre e-devlete milli savunma bakanlığı herhangi bir bilgi yüklemiyormuş. Ama 4 şubatta (ben 4 mart biliyorum) bilgiler girilmeye başlayacakmış. O bilgilerde sanırım yedek subay sınavına girenler içinmiş. Kısacası e-devletten bir icraat beklemeyin ama yineden bir kurcalayın...

Bu arada dün askerlik şubesinden bana mayısta askersin dediler ama nasıl gördüklerini anlamadım.. Eğer doğruysa mayısta aranızda yokum :D

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #21 : 01 Şubat 2011, 18:15:35 »
E-devlet üzerinden birşey yapamıyorsunuz. Askerlik şubesinde bana söylenenlere göre e-devlete milli savunma bakanlığı herhangi bir bilgi yüklemiyormuş. Ama 4 şubatta (ben 4 mart biliyorum) bilgiler girilmeye başlayacakmış. O bilgilerde sanırım yedek subay sınavına girenler içinmiş. Kısacası e-devletten bir icraat beklemeyin ama yineden bir kurcalayın...

Bu arada dün askerlik şubesinden bana mayısta askersin dediler ama nasıl gördüklerini anlamadım.. Eğer doğruysa mayısta aranızda yokum :D
yolun  açık  olsun , mayıs  en  güzel zamandır  2/a tertip gideceksin en geç 20 mayısta teslim olursun ,  bende  nisanda gitmiştim  geleli 7 ay oldu    , 12 aya düşerseki  (sanmıyorum ama inşallah düşer)  seneye  mayısta gelirsin  yok düşmezse temmuz~ağustosta  gelirsin , ilk gittiğinde  çok  sıkılacaksın  bunalacaksın ama  usta birliğine  geldiğinde  alışmış olursun
askerlik buradan gördüğümüz gibi değil  ben 1. karahavacılıkta yaptığım için  güzeldi inşallah sende  güzel bir askerlik  geçirirsin. 

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #22 : 01 Şubat 2011, 19:43:29 »

yolun  açık  olsun , mayıs  en  güzel zamandır  2/a tertip gideceksin en geç 20 mayısta teslim olursun ,  bende  nisanda gitmiştim  geleli 7 ay oldu    , 12 aya düşerseki  (sanmıyorum ama inşallah düşer)  seneye  mayısta gelirsin  yok düşmezse temmuz~ağustosta  gelirsin , ilk gittiğinde  çok  sıkılacaksın  bunalacaksın ama  usta birliğine  geldiğinde  alışmış olursun
askerlik buradan gördüğümüz gibi değil  ben 1. karahavacılıkta yaptığım için  güzeldi inşallah sende  güzel bir askerlik  geçirirsin. 
Eyvallah kardeşim saolasın, Bakalım hayırlısı neyse o olsun :D

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 08 Şubat 2011, 12:44:11 »
Aynı zamanda asker olacağız sanırsam :D

Ben eyüpteyim, bizim şube de askere mayısta alıyor.. Bakalım daha belli değil ama büyük ihtimalle bende mayısta askerim.

Hepimiz için hayırlı olsun diyelim :D

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2011, 12:51:00 »
Aynı zamanda asker olacağız sanırsam :D

Ben eyüpteyim, bizim şube de askere mayısta alıyor.. Bakalım daha belli değil ama büyük ihtimalle bende mayısta askerim.

Hepimiz için hayırlı olsun diyelim :D

Vayy tertip mi desem şimdiden :D Sizin şube beyoğlundaki sütlüce askerlik şubesi, Benim akrabarlarımda oradan işlemlerini yapıyor, Genelde doğuya gönderiyormuş, Hatta akrabarlarımın neredeyse hepsi doğuda şu an..

Allah yardımcın olsun, Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #25 : 08 Şubat 2011, 14:53:56 »
 ŞUBAT 2011 celp döneminde asker olacak arkadaşlara önemli bir hatırlatmam var..

10 ŞUBAT itibariyle sevke edileceğiniz eğitim birlikleriniz www.e-devlet.org internet adresi üzerinden yayınlanmaya başlanacak. Yeni devreye giren bir uygulama bu. sevk tarihinizin 10-15 gün öncesinden bilgileriniz internete düşüyor.

Askerlik şubenize gidip sevk SÜLÜS lerinizi almanız gerekiyor.. Bu dönem 1. grup gidecekler için evrakların verilme tarihi 

12 şubat-14 şubat olarak belirlendi..

Yani askere sevk olacak arkadaşlarımız 10 şubattan itibaren eğitim birliklerini E-devlet üzerinden öğrenecek, Sevk evrakları(sülüs)nı almak için ise 12 ŞUBAT tan veya 14 ŞUBAT tan itibaren askerlik şubenize gidip alabilirsiniz...

Zor durumda kalamak için yıl boyu bütün celp dönemleri için askerlik şubesine gidip evraklarınızı kontrol etmeniz gerekmekte.

Ayrıntılı bilgiyi askerlik şubenizden öğrenmeniz önemle rica olurnur...

Saygı sevgi ve hürmetin her türlüsüyle  ;)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #26 : 08 Şubat 2011, 15:04:47 »
Düzeltme...

Askerliik sevk birlikleri dağıtım yerlernini öğrenmek için e-devlet üzerinden sorgulama yapan arkadaşlar, E-devlet üzerinden birlik bilgilerinin açıklanma tarihi 14 ŞUBAT değil  =4 ŞUBAT= Olarak açıklandı.. 

Yani şu an itibariyle e-devlet üzerinden nereye gideceğinize bakabilirsiniz. Açıklanma tarihinden 4 gün çeçmiş..

Daha iyi bilgi almak için mutlaka askerlik şubesine uğrayın.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #27 : 09 Şubat 2011, 00:02:35 »
e-devlete girmek için wia.dll diye bir dosya istiyor giremedim. yardım.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #28 : 09 Şubat 2011, 11:16:06 »

E-devlete girmek için herhangi bir program istendiğini ben bilmiyorum. Ama java veya diğer görüntü destekliyicilerle alakalı olabilir. Hatta fremework 2 ya da üzeri limited kullanılması lazım olabilir.

açıkcası başka bir fikrim yok..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #29 : 09 Şubat 2011, 12:03:49 »

E-devlete girmek için herhangi bir program istendiğini ben bilmiyorum. Ama java veya diğer görüntü destekliyicilerle alakalı olabilir. Hatta fremework 2 ya da üzeri limited kullanılması lazım olabilir.

açıkcası başka bir fikrim yok..

Sadece tc.kimlik no ilemi bakılıyor eğer öyleyse direk tc.kimlik verilen adresin linkini verirmisiniz.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)