Gönderen Konu: Hitlerin Kahini: ''Bu Sene 3. Dünya Savaşı Çıkacak!..''  (Okunma sayısı 10083 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
SOFYA -AA- Bulgaristan'da halkın büyük bölümü, bu yıl yeni bir dünya savaşı çıkacağına inanıyor. Bulgarların yüreğine üçüncü dünya savaşı korkusunu salan ise öngördüklerinin çoğu gerçekleşen ünlü Bulgar kahin Baba Vanga'nın (Vanga Nine) son kehaneti.
1996 yılında vefat eden ve görme engelli olan Bulgaristan'ın Nostradamus'u ölümünden kısa süre önce, 2010 yılında tüm dünyayı sarsacak korkunç bir savaş çıkacağını ileri sürmüş ve şöyle demişti: "2010 yılında aralarında Hindistan'ın da bulunduğu 4 Asya ülkesinin liderlerine suikast düzenlenecek. Bu suikastlar büyük yankı uyandıracak ve 3. dünya savaşının çıkmasına neden olacak. Kasım ayında başlayacak olan 3.dünya savaşı 2014 yılına kadar devam edecek."
Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911'de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi.
16 yaşındayken bir fırtına sırasında yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu.
Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın söylediklerinin büyük bülümü doğru çıktı. Baba Vanga, Bulgaristan'da 1989 yılında devrilen eski komünist diktatör Todor Jivkov dahil çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkiledi. İkinci dünya savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB'nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga, 1996 yılında 84 yaşında hayata veda etti.
Baba Vanga'nın kayıtlara geçen, gerçekleşmiş kehanetlerinden bazıları şöyle:
"İki çelik kuş kulelere çarpacak, gökyüzü aydınlanacak" (11 Eylül saldırıları)
"Kursk su altında kalacak, bütün dünya arkasından ağlayacak" (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı)
"Vladimir'in (Putin) zaferi dünyada her şeyi etkileyecek"
"İklimler değişecek" (küresel ısınma)
"Amerika'nın 44'üncü başkanı siyah olacak. Siyahi liderin gelmesinden kısa süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek, dünyaya barış değil, felaket getirecek"
Baba Vanga'nın ölümünden önce kayıtlara geçirilen kehanetlerine göre gelecekte insanoğlunu zor günler bekliyor. Kanserin dalga dalga yayılmasından komünizmin dönüşüne kadar birçok konuda öngörüde bulunan Baba Vanga, 2012'de kıyametin kopmasından korkanlara da iyi haberler veriyor. Çünkü Baba Vanga'ya göre, dünyanın sonu 3797 yılında gelecek.
Baba Vanga'nın gelecek ile ilgili kayıtlara geçmiş bazı kehanetleri ise şöyle:
"2011; Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal silahlar kullanacak"
"2014; İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak"
"2016 - Avrupa'nın nüfusu azalacak"
"2018; Dünyanın yeni hakimi Çin olacak"
"2043; Müslüman bir devlet Avrupa'ya hükmedecek"
"2046; Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak"
"2076; Bütün dünyada sınıfsız bir komünizm sistemi yerleşecek"
"2088; Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek"
"2097; Kimse yaşlanmayacak"
"2167; Yeni bir din gelecek"
"2304; Ay'ın tüm sırları çözülecek"
"3797; Dünyanın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak"

Vay anasını!..

kaynak: www.tahribat.com =)

Çevrimdışı Reconnaissance

• Bölüm Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Turkish Reconnaissance Forces
Ynt: Hitlerin Kahini: ''Bu Sene 3. Dünya Savaşı Çıkacak!..''
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2010, 17:00:37 »
2046 ya kadar yaşasam orada bi organ nakli felan derken 2097 yi bulurum heralde

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2010, 17:29:34 »
rahat olun 3797 kadar vaktimiz var  ;D

Belki o zamana kadar mke lisanssız ilk tüfeği üretir  :-X

Çevrimdışı amiral

• DefenceTurk
  • *
  • 0
    • Askeri Tasarımlar - konsept dizaynlar
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2010, 02:43:22 »
  "2010 yılında aralarında Hindistan'ın da bulunduğu 4 Asya ülkesinin liderlerine suikast düzenlenecek. Bu suikastlar büyük yankı uyandıracak ve 3. dünya savaşının çıkmasına neden olacak. Kasım ayında başlayacak olan 3.dünya savaşı 2014 yılına kadar devam edecek."
"2011; Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal silahlar kullanacak"
"2014; İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak"
"2016 - Avrupa'nın nüfusu azalacak"

Ben bu iddiayı ciddiye alıyorum. Bunu başka bir kaynaktan duydumuştum. ama kiminle olacağı ve nasıl olacağı kosunda bir bilgi alamamıştım. Benim edindiğim duyumda, nükleer silahlar kullanılması söz konsuydu. bu iddiada da bunu destekler nitelikte. yinede siz inanmayın...  ;D

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2010, 05:22:15 »
Umarım bu kadın doğru söylemiyordur.20 yaşımda çok büyük bir savaşa gireceğim,21 yaşımda NBC saldırılarına maruz kalacağım, bunlardan sonra yaşarlarsa Ailemi oluşturan 4 kişinin  2 si kanser olacak...
Bu kadın iyi ki ölmüş, kahin değil felekat tellalıymıs kendisi ne yazık ki!..

Çevrimdışı Reconnaissance

• Bölüm Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Turkish Reconnaissance Forces
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2010, 13:12:29 »
Varmı Böyle bir haz  ;D Binlerce yıllık insan ömrünün nasıl bittiğini görecen  Valla ben elimde tüfeğim kulağımda kulaklık Mangadan dünyanın sonuna doğmuşum şakısını dinleyerek sağda solda amerikan askeri geberteceğim günleri bekliyorum dört gözle :)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2010, 13:20:17 »
Varmı Böyle bir haz  ;D Binlerce yıllık insan ömrünün nasıl bittiğini görecen  Valla ben elimde tüfeğim kulağımda kulaklık Mangadan dünyanın sonuna doğmuşum şakısını dinleyerek sağda solda amerikan askeri geberteceğim günleri bekliyorum dört gözle :)

Onlarda seni bekliyorlardı :D

Çevrimdışı armata

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Hitlerin Kahini: ''Bu Sene 3. Dünya Savaşı Çıkacak!..''
« Yanıtla #7 : 24 Temmuz 2010, 01:30:30 »
Bu kahin kimi kandırıyor.Gelecekte tüm hastalıklar tedavi edilecek diyor hemde kanser tüm insanlığı saracak diyor ;D ;D ;D

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2010, 10:01:02 »
Attığı on şeyden biri doğru çıkıyor Nostradamus gibi bunu da kahin yapıyorlar. Bir kere son din gelmiş yaklaşık 1400 yıl önce :) bundan sonra ne dini. Ama kesnin tarih olmasa da şu "3797; Dünyanın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak" yorumu doğru olabilir. Yani dünyada küresel ısınmaydı bilmem seldi insanlığın kökünü kazıyamaz. Tüm canlı hayatı ölür yinede insan yaşar :D. Bir insanın k.çını kurtarmak için yapmayacağı şey yoktur :).

Çevrimdışı skywalker

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #9 : 27 Temmuz 2010, 21:22:56 »
Bu kehanetler bana göre palavradan öteye gitmiyor.
Nedeni mi; "2167; Yeni bir din gelecek"