Gönderen Konu: Adana'da polis aracına bombalı saldırı! Bir polis memuru ve 4 kişi yaralandı  (Okunma sayısı 2911 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Adana'da polis aracına bombalı saldırı! Bir polis memuru ve 4 kişi yaralandı

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde çevik kuvvet polislerini taşıyan servis aracına bombalı saldırı düzenlendi. Adana Valisi Mahmut Demirtaş, polis otobüsünün geçişi sırasında bombalı saldırı düzenlendiğini, terör saldırısında 1 polis memuru ile 4 kişinin hafif yaralandığını söyledi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise bombanın önceden yerleştirilmiş olabileceğini aktardı.

Selahatin Eyyubi Mahallesi'de sabah 07.20'de çevik kuvvet polislerini taşıyan servis aracına bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda zırhlı servis aracıyla çevredeki araçlar zarar gördü. Saldırıda yaralananlar olay yerine gelen ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldı.

ADANA VALİSİ DEMİRTAŞ: BİR POLİS MEMURU VE 4 KİŞİ HAFİF YARALI

Adana Valisi Mahmut Demirtaş yaptığı açıklamada, Yüreğir ilçesinde polis otobüsünün geçişi sıranda  el yapımı ya da daha farklı bir bombayla saldırı düzenlendiğini kaydetti. Demirtaş, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, terör saldırısında 1 polis memuru ile 4 kişinin hafif yaralandığını bildirdi.

BELEDİYE BAŞKANI KARALAR: BOMBA ÖNCEDEN YERLEŞTİRİLMİŞ OLABİLİR

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bombalı saldırıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Biz de üç beş dakika önce aldık haberi, şimdi olay yerine gidiyoruz. Bir bombalı saldırı olduğunu söylediler. Yaralı olduğunu söylediler. Bundan bir süre önce basından Adana'ya saldırıyla ilgili sızma olduğunu yazmışlardı. Biz şimdi olay mahalline gidiyoruz.

Muhtemelen bomba önceden de yerleştirilmiş de olabilir. Saldırı olduğu kesin, otobüs olduğu kesin. Yaralılar var. İnşallah şehit haberi gelmez."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-adanada-bombali-saldiri-operasyon-baslatildi-41337333
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
Dün Cumhurbaskanı Erdoğan'ın BM'deki konuşmasının ardından böyle bir saldırının gelmesi tesadüf olabilirmi? Biraz komplo teorisi gibi olacak fakat ben pek tesadüf olduğunu düşünmüyorum.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2019, 10:04:08 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Haberlerde dikkatimi çekti otobüs zırhlandırılmış galiba fuarda gördüğümüz gizli zırhlı otobüsler gibi. bu yüzden kayıp verilmemiş olabilir.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2019, 13:13:25 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Evet , haberde de belirtildiği gibi servis aracı zırhlı.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
Saldiriyi kim ustlenmis? Kilikya teali örgütü falansa hic sasirmam!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''