Gönderen Konu: İsrail'den Türkiye'ye Şok Suçlama  (Okunma sayısı 5161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
İsrail'den Türkiye'ye Şok Suçlama
« : 03 Kasım 2009, 22:16:04 »
İsrail'den Türkiye'ye Şok Suçlama

İsrail Parlamentosu'na sunulan bir raporda Filistinli gruplara ilk kez Türkiye üzerinden İran füzelerinin ulaştırıldığı öne sürüldü.

03.11.2009 20:36
Barış ERDOĞAN / AHT

İsrail Askeri İstihbarat Şefi Tuğgeneral Amos Yadlin, Hamas örgütünün 60 kilometre menzili olan bir füzeyi Gazze sahilinde karadan denize atarak başarıyla test ettiğini açıkladı. Gazze'den İsrail'in başkenti Tel Aviv'i vurma kapasitesi olan İpekböceği (silkworm) serisi füzelerin Türkiye üzerinden İsrail'e gönderildiği iddia ediliyor.

Tuğgeneral Yadlin tarafından İsrail Ulusal Meclisi Knesset'in Dış İlişkiler ve Güvenlik Komitesi'ne sunulan raporda İran silahlarının ilk kez Türkiye üzerinden Suriye'ye geçerek Hamas ve Hizbullah'a ulaştırıldığı öne sürüldü. İsrail İstihbaratı'na yakın DebkaFiles internet sitesi, haberi, "İstihbarat Şefi silahları bu örgütlere hangi kaynağın teslim ettiğini belirtmediği gibi, kullanımı hakkında kimin eğitim verdiğini de açıklamadı. Ancak DEBKA'nın askeri kaynaklarına göre silah kaçakçığılı Tahran'ın emriyle yapıldı ve Filistinliler'e İranlı askeri yetkililer eğitim verdi" şeklinde duyurdu.

Askeri kaynaklara göre İran tarafından tedarik edilen orijinali Çin yapımı C-802 ipekböceği serisinden olan bu füzelerle aynı kökenden olan bir füzeyle Hizbullah ikinci Lübnan Savaşı sırasında bir İsrail gemisini vurmuştu. Gazze Şeridi'ne yerleştirilen ipekböceği füzeleriyle İsrail'in Akdeniz sahilinde bulunan deniz kuvvetlerinin engellenmesinin amaçlandığı bildiriliyor.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=184090&cat=180&dt=2009/11/03
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı dreamlistan61

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: İsrail'den Türkiye'ye Şok Suçlama
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2009, 00:07:32 »
Evet beyler,Filmler başladı şimdi

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2010, 09:53:52 »
Benim anlayamadığım Filistin'den su boruları ile atılan ve çoğunlukla ciddi can kaybına neden olmayan füzelere karşılık İsrail ordusunun topyekün girişmesi ve yüzlerce insanı Terörist bahanesi ile öldürmesi >:(.

Çevrimdışı Ahmt

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • sadfs
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2010, 19:21:18 »
Bizim onlarca askerimiz şehit ediliyo biz K.Irak'a iki bomba atıyoruz adamlar ortalığı ayağa kaldırıyo siviller ölcek diye onlar bir kişinin bile ölmediği torpil saldırısı yüzünden fosfor bombası atıp binlerce kişiyi öldürmüyo.Pkk nın silahları direk olarak İsrail tarafından karşılanıyo biz bu kadarını yapıyoruz çok mu?
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2010, 19:24:02 Gönderen: ahmedis »

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2010, 21:10:15 »
Adamlar BM li askerleri öldürüyorda kimse neden yaptın diyemiyor.Bırak filistinlileri, avrupalılar kendi askerlerinin ölümünü bile ses çıkarmadan izliyorlar. Bu adamlarda gerçekten haysiyet şeref yok.

Çevrimdışı Ahmt

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • sadfs
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2010, 15:20:34 »
Hitler bizi uyarmıştı :)

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2010, 15:49:23 »

Buna oldukça katılıyorum. Hitler bir sözünde "Bir gün bana tüm Yahudileri neden öldürmedin diye kızacaksınız" demiş. Tabii düşünceleri ve politikaları tartışılır.

Çevrimdışı Ahmt

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • sadfs
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2010, 16:31:39 »

Buna oldukça katılıyorum. Hitler bir sözünde "Bir gün bana tüm Yahudileri neden öldürmedin diye kızacaksınız" demiş. Tabii düşünceleri ve politikaları tartışılır.

Ama yinede biraz abartmıştı başka yöntemlerde bulabilirdi en azından sabun yapmasaydı masum insanları.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2010, 19:57:24 »
Orda belirtim "düşünceleri tartışılır" gettolara taşıyacağına, eziyet edeceğine insanca öldür demi ;D.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2010, 20:50:16 »
Adolf Hitler,zevk için yahudi öldürmemiştir.II.Dünya savaşı sırasında para akışı yahudilerin elindeydi.bir de hitlerin gençliğinden kalan kin birleşince olan oluyor.

Amerikan ordusundaki bir yahudi asker yalnışlıkla,generali silahıyla vurması üzerine generalin attığı tokat yüzünden ertesi gün özür dilemesi güzel bir örnektir.