Gönderen Konu: Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun  (Okunma sayısı 37680 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
Ynt: Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun
« Yanıtla #30 : 29 Ekim 2018, 12:48:13 »
Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun ülkemizin daima gelişip ilerlediği günlere
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #31 : 29 Ekim 2018, 13:47:44 »
Hayatın kendisi de Cumhuriyetçidir arkadaşlar. Yaşam Atatürkçüdür. Bu yüzden hayatın akacağı yer ne yaparsanız yapın engellenemez şekilde Atatürkçülüktür. Yaşam nehri hep doğruya akmak ister onu ancak çok az durdurursun ama asla engelleyemezsin taşar kıvrılır ezer geçer yaşam yine akacağı yere akar. Bu yüzden içleriniz daral bağlamasın sırtımızı yaşama hayatın kendisine dayadık biz ve kazanmaya mahkumuz. Yaşam ağrı dağı kadardır yuvarlanır üstümüzden ezer geçer onu insansı icatlarla durduramazsınız yolundan saptıramazsınız. İşinize gücünüze bakın yan gelip yatın bırakın karşıdakiler dünyaları seferber etsin okullar açsın kanunlar yapsın yine kazanan siz olacaksınız sırtarın oturun izleyin zavallılıklarını. Her şey sizin dilediğiniz gibi olacak çünkü en baştan doğru olanı seçtik sırtımızı yaşama yasladık.
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2018, 13:53:05 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #32 : 29 Ekim 2018, 13:50:45 »
Çok daha güzel zamanlarda, dünyaya güzellikler katacağımız nice 95 yıllara...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #33 : 28 Ekim 2019, 11:30:50 »

KUTLU OLSUN
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #34 : 29 Ekim 2019, 11:46:58 »

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #35 : 29 Ekim 2019, 13:17:55 »

<a href="http://youtu.be/wQPtkbAiRrU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/wQPtkbAiRrU</a>

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #36 : 29 Ekim 2019, 13:41:49 »
Umarım önümüzdeki dönemde ; "Türklüğün unutulmuş büyük medeni vasfı atinin yüksek medeniyet ufkunda, yeni bir güneş gibi doğacaktır." olsun.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #37 : 28 Ekim 2020, 14:54:23 »

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #38 : 28 Ekim 2020, 15:10:13 »
Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun. Ancak sadece bayram diye bir birimizi kutlamakla yetinmeyelim degerini anlayip onu kollayalim ve koruyalim.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #39 : 29 Ekim 2020, 09:45:07 »
"Cumhuriyetimiz öyle zannolunduğu gibi zayıf değildir. Cumhuriyet bedava da kazanılmış değildir. Bunu elde etmek için kan döktük. Her tarafta kırmızı kanımızı akıttık. İcabında müesseselerimizi müdafaa için lâzım olanı yapmağa hazırız''.        (Mustafa Kemal ATATÜRK 1923)

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun....