Gönderen Konu: (ANKA)-Türk İnsansız Hava Aracı Projesi  (Okunma sayısı 496648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı malaga

• DefenceTurk
  • *
  • 29
  • DefenceTurk.com
Ynt: (ANKA)-Türk İnsansız Hava Aracı Projesi
« Yanıtla #880 : 25 Haziran 2018, 11:41:01 »
Sana bir tiyo vereyim senin yayınladığın videoda anka s 008 bile var. Süprizler devam edecek.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #881 : 25 Haziran 2018, 11:47:34 »
Sana bir tiyo vereyim senin yayınladığın videoda anka s 008 bile var. Süprizler devam edecek.

Sen neden bahsettiğimi anlamadın sanırım.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
« Yanıtla #882 : 25 Haziran 2018, 14:18:05 »
Dizmişler yada getirtmişler bi önemi yok bu ankalar burada üretiliyor be biz yapıyoruz şu sahnenin düşünsenize dünyada kaç ülkenin içini cızlattığını..Kaç ülkenin böyle bir üretim hattına sahip olmak istediğini mesele bu ....Dünyada bunları yapabilen bir elin parmakları kadar az ülke var ....yok 7 anka orda yok 5.anka orda demenin bunları daha üretemeyen gelişmiş avrupa ülkeleri var bu dünyada bence onlara hakaret olur böyle söylemler :)

Çalıştığım Mercedes kamyon fabrikasından bile temiz ve düzenli bir tesis yapmışlar.Helal olsun kutluyorum.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #883 : 25 Haziran 2018, 14:19:11 »
Uçak fabrikaları zaten kamyon fabrikalarından temiz olur
beğen

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
« Yanıtla #884 : 25 Haziran 2018, 14:23:50 »
Uçak fabrikaları zaten kamyon fabrikalarından temiz olur

Yeni yapılan holümüz teknoloji,düzen ve temizlikte tek ülkemizde.Hemen hemen bu temizliğe yakın.Ama seri üretim bizde çok hızlı ve fazla miktar olduğu için çabuk kirleniyor ve her sene bir iki defa bakıma girip yenileniyor.Zaten aynı zemin yapısı bizdede mevcut.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #885 : 25 Haziran 2018, 14:31:41 »
Çalıştığım Mercedes kamyon fabrikasından bile temiz ve düzenli bir tesis yapmışlar.Helal olsun kutluyorum.

1984'de kurulduğundan beri böyle.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı malaga

• DefenceTurk
  • *
  • 29
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #886 : 25 Haziran 2018, 15:18:36 »
tai 2002 de böyle degildi bir cok proje durmuştu şimdi bütün holler dolu ve yeni holler acılmayı bekliyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #887 : 25 Haziran 2018, 15:21:16 »
tai 2002 de böyle degildi bir cok proje durmuştu şimdi bütün holler dolu ve yeni holler acılmayı bekliyor.

Teknoloji, düzen ve temizlik konusunda böyleydi.

Çevrimdışı asderedas

• CEZALI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #888 : 25 Haziran 2018, 16:16:50 »
Zaten mevcut  olan kapalı alanların gördüğüm kadarıyla anka atak hürkuş üretimi ancak yeter sanki. Ben taiyi gezmedim bilmiyorum ama önümüzdeki yıllar için hürjet ,TF-X, t-625 ve 10 ton genel maksat helikopterleri için daha büyük üretim alanına gerek olacak

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #889 : 25 Haziran 2018, 16:21:23 »
Öyle bir durum olduğunda bunu farklı şehirlere yaysa çok verimli olur. özellikle Antalya - İzmir gibi iller mühendisler için kaliteli yaşam surebilecekleri yerler. İstanbul ve Ankara bir yere kadar artık.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?