Gönderen Konu: (ANKA)-Türk İnsansız Hava Aracı Projesi  (Okunma sayısı 496128 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: (ANKA)-Türk İnsansız Hava Aracı Projesi
« Yanıtla #820 : 03 Şubat 2018, 17:14:52 »
Görünen o ki Aselsan CATS henüz hazır değil. ANKA'ların üzerinde Star Safir var!  ::) ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #821 : 03 Şubat 2018, 21:47:02 »
Abi geçen yıl 14 haziranda savunma bakanlığı resmi twitter hesabından 15 adet CAST orduya teslim edildi demişti , milli olsa bile ithal modellerden daha düşük performansta olduklarını okumuştum burda sanırım ..belkide anka s her konuda en iyi çalışan model olsun diye CATS tercih edilmedi yada seri üretim yavaş yeni teslimata kadar böyle idare edecekler

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #822 : 03 Şubat 2018, 23:55:11 »
Görünen o ki Aselsan CATS henüz hazır değil. ANKA'ların üzerinde Star Safir var!  ::) ::)

Ben bu gidiste artik hic bir "sözde" olan teslimat haberlerine inanamayacagim.

Örnegin SOM B1 daha ilk teslimati yapiliyor bugünlerde. Halnuki senelerden beri üretime devam ediliyordu. SOM B 2 ise hic bahs etmiyorum.

sephiroturkun dedigi gibi o twitter paylasimini bende okumustum. 15 adet CATS ünitesi arizalimi cikti?

Pentagon bu podlar icin az kem küm yapmadi. Entegre edilen podlar acaba hangi yildan ithal olabilir?

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #823 : 14 Şubat 2018, 23:10:29 »

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #824 : 14 Şubat 2018, 23:10:50 »

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #825 : 15 Şubat 2018, 00:09:28 »

Kısacası bayraktar iha olmasaydı daha çok canımız yanacaktı rezillik 10 seneyi geçmiş  ortada birşey yok ve kac defa anka düştü.Kesinlikle fetö eli var tai , aselsan ... Bu kurumlara el atmamalari mümkün değil  ancak ben mi kaçırdım bu kurumlarda fetö temizliği yapıldı mı bilmiyorum şu anda aselsan in kasasında 2 milyarı var ve 1.5 milyar da kâr açıklayacak ancak mantığa aykırı bir şekilde halka arz gündemde kesinlikle bu arz durdurulmalı.

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #826 : 15 Şubat 2018, 00:12:58 »

Ben bu gidiste artik hic bir "sözde" olan teslimat haberlerine inanamayacagim.

Örnegin SOM B1 daha ilk teslimati yapiliyor bugünlerde. Halnuki senelerden beri üretime devam ediliyordu. SOM B 2 ise hic bahs etmiyorum.

sephiroturkun dedigi gibi o twitter paylasimini bende okumustum. 15 adet CATS ünitesi arizalimi cikti?

Pentagon bu podlar icin az kem küm yapmadi. Entegre edilen podlar acaba hangi yildan ithal olabilir?
Bayraktar da cats kullanmıyorsa nereye gitti 15 adet cats inşallah arıza olayı doğru değildir.

Çevrimdışı xxx

• DefenceTurk
  • *
  • -14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #827 : 20 Şubat 2018, 17:24:25 »
http://www.milliyet.com.tr/insansiz-hava-araci-anka-yerli-ekonomi-2613666/

doğru olabilirmi acaba yerli motorumuzu üretmiş olma imkanımız varmı yoksa buda lisans üretimimi ?

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #828 : 20 Şubat 2018, 20:50:29 »
Anka'nın kanatlarıda bana alelacele çizilmiş geliyor.
Tai fark etmiş olacak ki yeni kanat tasarımı yapacaklardı. Gelişme vardır umarım.

Jet motorlu daha büyük bir Anka'da görmek isterim. Pusul(sealth) olsun mümkünse.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #829 : 21 Şubat 2018, 00:40:58 »
Anka'nın kanatlarıda bana alelacele çizilmiş geliyor.
Tai fark etmiş olacak ki yeni kanat tasarımı yapacaklardı. Gelişme vardır umarım.

Jet motorlu daha büyük bir Anka'da görmek isterim. Pusul(sealth) olsun mümkünse.
şu huzur ve güven dolu siparişi ben paramla lokantada dahi veremiyorum yahu :))  Künefede iste
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?