Gönderen Konu: (ANKA)-Türk İnsansız Hava Aracı Projesi  (Okunma sayısı 494587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Ynt: (ANKA)-Türk İnsansız Hava Aracı Projesi
« Yanıtla #520 : 06 Mayıs 2013, 23:48:47 »
Skywolf hocam komik olmayin kurum satarak ancak borclarin faizini odeyebilirsiniz ekonomi bu kadar basit islemez dort islemden ibaret degil bence siz buradan degilde  argeden devam edin  :)

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #521 : 07 Mayıs 2013, 00:11:07 »
Skywolf hocam komik olmayin kurum satarak ancak borclarin faizini odeyebilirsiniz ekonomi bu kadar basit islemez dort islemden ibaret degil bence siz buradan degilde  argeden devam edin  :)

Dogru, Borclarin Faizini ödüyoruz artik, Ana Borcu ödemiyoruz. O 600 milyari hicbirzaman geri ödeyemeyiz, zaten Senelik 60 Milyar Faizini zar zor ödüyoruz ve hergün Üstüne ekleniyor. Saniyede 50.000 Dollar!  :o

Yarin Zor durumlara ve Yunanistanin Haline düsme Riskimiz var. Düsünebiliyormusunuz, Yunanlarin tam Krizden ciktigi Gün bize geciryormus Kriz...Sizce Yunanlar bu Firsatta Silahlarini kullanmaya cesaretli olmazlarmi? ABD ve AB Onlara aninda tilisimla saglar Mermi, Top, Yakit, yedek parca..Zaten bastan beri Plan buydu, "Türkleri uyut ondan sonra unut..."

Kaynak:
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=139000

Hatirlayan varmi? Forumdaki Arkadaslarimizin cogu ozamanlarda dah 10 yaslari civarindaydi. Genc Kardeslerime okuyup ögrenmelerini tavsiye ediyorum. TARIH SIZIN TEK REHBERINIZ olmalidir.

Bir bakmissiniz bizdeki Para Baronlari birgün usanmis ve Yunanistana kaydirivermis Servetini....Yunandada NAZI PARTISI iktidardaymis..

Çevrimdışı Truman

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #522 : 07 Mayıs 2013, 00:14:26 »
600 milyar borc mu hangi borcmus bu acikla ustad herkes ogrensin.

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #523 : 08 Mayıs 2013, 15:17:22 »
Açiklayamaz zira öyle bir borç yok
Kamu-özel topla yine yok
Zaten özelden banane, Sabanci ve Koç banami ortak beni ilgilendiren devletin  borcudurki mevcut olan uzun vadeli risk yok
Önemli olan GSYH ya oranidir borcun, su anda avrupada %80 civarinda bide % 50 nin altinda
IMF de artik bitti
Açiklarsa ben daha yazmiyorum

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #524 : 08 Mayıs 2013, 18:00:52 »
Aslinda Konu Disi oldugu icin Arkadasa özelden yolladim. Maalesef kendisi bu Iletiyi aldigina dair birsey yazmamis bile. Türkiyenin vurdum duymaz Adami iste.

Aha sanada vereyimde rahatla:

http://www.odatv.com/n.php?n=turkiyenin-dis-borcunu-duyunca-sasiracaksiniz-1404131200

Eline bir Hesapmakinesi (I-phonunda vardir yüzdeyüz) al ve kendin hesapla, Güzelim benim.

Kamu-özel topla yine yok
Zaten özelden banane, Sabanci ve Koç banami ortak beni ilgilendiren devletin  borcudurki mevcut olan uzun vadeli risk yok
Önemli olan GSYH ya oranidir borcun, su anda avrupada %80 civarinda bide % 50 nin altinda
IMF de artik bitti
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2013, 18:02:11 Gönderen: Dumlupinar99 »

Çevrimdışı marial

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Her Türk asker doğar
« Yanıtla #525 : 08 Mayıs 2013, 18:09:06 »
Aslinda Konu Disi oldugu icin Arkadasa özelden yolladim. Maalesef kendisi bu Iletiyi aldigina dair birsey yazmamis bile. Türkiyenin vurdum duymaz Adami iste.

http://www.odatv.com/n.php?n=turkiyenin-dis-borcunu-duyunca-sasiracaksiniz-1404131200

Eline bir Hesapmakinesi (I-phonunda vardir yüzdeyüz) al ve kendin hesapla, Güzelim benim.

Kamu-özel topla yine yok
IMF de artik bitti

bakın ben diyorum işte bu arkadaşı yok sayın görmeyin cevaplamayın bu kadar basit
yani cevap yazmaya bile değmez zaman israfı!!!

Çevrimdışı marial

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Her Türk asker doğar
« Yanıtla #526 : 08 Mayıs 2013, 18:20:09 »
bu arada bu linkte bir ekonomi uzmanından gerçek veriler üzerinden yapılan değerlendirme ve karşılaştırmalar için

http://www.zaman.com.tr/saruhan-ozel/turkiyenin-cari-acigi-enerji-acigidir_2087267.html

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #527 : 09 Mayıs 2013, 12:49:52 »

Kamu-özel topla yine yok
IMF de artik bitti

bakın ben diyorum işte bu arkadaşı yok sayın görmeyin cevaplamayın bu kadar basit
yani cevap yazmaya bile değmez zaman israfı!!!

Görmeyelimde kardesim her konu basligina ayni seyleri yazip duruyor, tam yeni ileti geldi , yeni bir bilgi geldi diye seviniyorum, hayir ! Malesef ayni seyleri yazan kisi ...

Çevrimdışı Dumlupinar99

• DefenceTurk
  • *
  • -2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #528 : 09 Mayıs 2013, 14:15:46 »
Sen Bilgiden ne anlarsin. Bak her iletimde resmi Kaynak gösteriyorum. Sende bunlari kavrayacak Akil varmi? Onu sorgula.

Çevrimdışı marial

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Her Türk asker doğar
« Yanıtla #529 : 09 Mayıs 2013, 14:42:46 »
yukarıda yeni gelen iletiler diye bir link var oradan bak gönderen kısmında kimin ileti geçtiği yazıyor