Gönderen Konu: Hayalinizdeki TSK Envanteri  (Okunma sayısı 21201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Hayalinizdeki TSK Envanteri
« Yanıtla #20 : 10 Mart 2010, 21:38:47 »
Resmiyet çok önemlidir yorum yapıyoruz küfür etmiyoruz hayel dediler hayellerimizi ortaya koyuyoruz ???

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #21 : 10 Mart 2010, 21:42:27 »
Resmiyet çok önemlidir yorum yapıyoruz küfür etmiyoruz hayel dediler hayellerimizi ortaya koyuyoruz ???

Üzülmeyiniz. Yaptığınız yorum forum kurallarımıza aykırı değil. Burası bahsi geçen site değil. ;)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 10 Mart 2010, 21:55:03 »
Sağol adminim.....O siteden banladılar zati nedeni lakayıt tavırlar  :P ;D Aslında bir operasyon yapardımda neyse.....

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
« Yanıtla #23 : 10 Mart 2010, 23:07:17 »
Ruslar ile ABD ordusundaki herşeyin yarısı yeter bana birde şöyle 150 200 milyar dolarlık bir çok sağlam ekonomi çok güzel olur ;D :D

bu yorum tr militaryde gelse konuyu hmn laubalilik etmeyin ulan diye kilitlemezlerse bnm adımda hawkerx deil
siz o siteye üye iseniz yazdıklarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim çünkü mevcut sitenin yöneticileri kendi sitelerinden çok başka sitelerle meşgullerdir.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #24 : 11 Mart 2010, 13:17:26 »
Yazdıklarımızda küfürmü ediyoruz acaba ? Başka sitelerle uğraşmalarına hiç gerek yok !! Kendi sitelerine baksınlar bi kendi sitelerini düzenlesinler ondan sonra başka sitelere bakabilirler fikir söylemek suç olduysa vay halimize nokta koymasak sövecekler resmen...