TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Yerli Hava Sistemleri ile İlgili Gelişmeler

Sinop'ta insansız keşif uçağı düştü

<< < (4/4)

SKYWOLF:

--- Alıntı yapılan: sky_warrior - 03 Ekim 2009, 20:56:57 ---bundan yaklaşık 1 sene kadar önce yine sinop'ta, bu sefer deniz kıyısında üzerinde kril alfabesiyle yazılar bulunan UAV düşmüştü.Fakat "değerli" basın mensuplarımız medya'ya yansıtmadı bunu.Bununla ilgili bi bilgisi olan varmı?Bizimle paylaşırsanız sevinirim.Kusura bakmayın benimde pek bi bilgim yok...

--- Alıntı sonu ---

O UAV değil, bir füzeydi.

sky_warrior:

--- Alıntı yapılan: SKYWOLF - 03 Ekim 2009, 21:14:47 ---
--- Alıntı yapılan: sky_warrior - 03 Ekim 2009, 20:56:57 ---bundan yaklaşık 1 sene kadar önce yine sinop'ta, bu sefer deniz kıyısında üzerinde kril alfabesiyle yazılar bulunan UAV düşmüştü.Fakat "değerli" basın mensuplarımız medya'ya yansıtmadı bunu.Bununla ilgili bi bilgisi olan varmı?Bizimle paylaşırsanız sevinirim.Kusura bakmayın benimde pek bi bilgim yok...

--- Alıntı sonu ---

O UAV değil, bir füzeydi.

--- Alıntı sonu ---

???

füzeyse, ruslar yada ukraynalılar herneyse...

ne işi var onlar füzesinin sinopda acaba?

ama füze oldugunu sanmıyorum.çünkü füzedense bir uav'a benziyordu.balık etli bişeydi :)

SKYWOLF:
Çünkü Karadeniz'de Rus savaş gemileri o sıralar bir tatbikat yapıyorlardı. Sahile vuran da bir SS-N-2 Styx füzesiydi.

sky_warrior:
kıyıya vuran styx miydi degilmiydi bilmiyorum ama buna benziyordu ve ayrıcadan kırmızı kril yazıları vardı üzerinde.ozamanlar kril yazısı okuyamıyordum şimdi olsaydı biraz bişeyler okumaya calısırdım :)))

SKYWOLF:
Evet geçen yıl haber sitelerinde konu olmuştu ve Fotoğrafları vardı. Kırmızıydı. Malum medyamız bilgisi olmadı konularda ahkam kesmeyi sever. Bilgilendirmek için epey yazı da yazmıştık. :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git