Gönderen Konu: Akıl Değmemiş Kafa  (Okunma sayısı 4673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Akıl Değmemiş Kafa
« : 28 Eylül 2009, 19:36:06 »
Domuz Pişmemiş Tava - Akıl Değmemiş Kafa

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül New York''ta temaslarda bulunurken, eşi Hayrünnisa Gül de New York''ta hem geziyor hem de alışveriş yapıyor.
Oda TV'' nin haberine göre, Hayrünnisa Gül ''ün New York''taki restaurantlarda garsonlardan ilginç bir isteği oluyor.
Gül New York''ta gittiği restoranlarda önce siparişini veriyor,
sonrasında ise istediği yemeğin piştiği tavada daha önce domuz eti pişip pişmediğini soruyor.
"Evet" yanıtını aldığında ise garsonlardan tavayı değiştirmelerini rica ediyor.
İçki değmemiş bardak, sarhoş oturmamış sandalye, akıl değmemiş kafa...
BEN ''İçki değmemiş bardak'' ilk kez duyuyorum. Suudi Arabistan''ın önemli devlet adamı Şeyh, kızının İstanbul''daki düğünü için ''içki değmemiş'' otuz bin altın işlemeli bardak siparişi verince duydum.
Gözüm bizim evdeki ''içki değmiş'' bardaklara takılıyor. Cehennemde cayır cayır yanasıcalar rafta sıra sıra duruyorlar. Sık sık devirdiğim için içki değmişliğinden şüphelendiğim sarhoş sürahinin önünde...
Hatırlıyorsunuzdur, AKP iktidara geldiği günlerde bazı milletvekilleri Meclis''teki su bardaklarını görünce ''Bunlar
rakı bardağına benziyor'' diyerek geri göndermişlerdi, rakı bardağına benzemeyen bardaklar alınmıştı.
Aynı kafa bir yerde kesişiyor. CHP''liler ise ''Su içince niye sarhoş olduklarını'' anlamışlardı. ''İçki değmemiş bardak'' yanında, üç bin sarhoş oturmamış sandalye de sipariş verebilirdi Şeyh.
Üzerine içki konulmamış bin masa...
İçinden sarhoş geçmemiş otuz otel kapısı...
Ne bileyim ben?..

Şeyh dünyanın en büyük yatlarından birisi ile İstanbul''a geldi, konuklarını 17 özel jet taşıdı. Yüz limuzin hizmet veriyor. Düğün için Çırağan Sarayı''nın bahçesine 40 palmiye ağacı ile 100 çam özel yerlere dikildi. Ve Paşabahçe''ye otuz bin ''içki değmemiş'' altın işlemeli bardak yaptırıldı.

Nasıl olsa ABD askerlerinin postalları değdiğinden bu yana, dünya petrol gelirinin büyük bölümü Suudi Arabistan şeyhlerinin cebine daha emin akmaya devam ediyor. Kutsal topraklar ecnebi ordularının işgalinde. Halkın yoksulluğu yetmiyormuş gibi, başlarına kaç senedir bomba yağıyor.. Kolu ve bacakları kopmuş çocuk sayısı binlerce. Babaları-anneleri öldürülmüş kara gözlü çocukları artık yetimhaneler almıyor. ABD-İngiltere ve diğerleri Suudi Arabistan ile işbirliği yaparak petrolü Batı''ya taşıyorlar. Tüm bu evrensel gasp ve cinayetler Müslüman eli değmeden elbette olmuyor.

Ben ''içki değmemiş bardak'' ilk kez duyuyorum. Ve dünden bu yana, Müslüman toplumların akıl değmemiş kafaları yüzünden neler çektiklerini düşünüyorum.

(Bekir Coşkun)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Akıl Değmemiş Kafa
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2011, 01:55:43 »
valla bizim rte, beyaz saray'ın ön kapısından giriyosa, bu gandhi de arka kapısından giriyo.

bu adama kim inanır?

kadir inanır...
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Akıl Değmemiş Kafa
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2011, 05:41:56 »
cüzzamlı melek kaç yaşındasın?

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Akıl Değmemiş Kafa
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2011, 08:48:14 »

19'umdan gün aldım hamdolsun.
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Akıl Değmemiş Kafa
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2011, 08:53:36 »

Zeka yaşımı yoksa biyolojik yaş mı?

Bu kadar saçma salak haberi anca bu kadar saçma salak bir insan yazabilirdi..

Başka yazacak birşey bulamıyorlar ya nerede abuk sabuk nerede insanları kin güdecek nerede sözde insanları ezme haber varsa hep bu tayfa yapıyor. Bazılarıda inanıyor bu haberlere..

Çok şey yazardım ama değmez...

Boşa zaman kaybı başka birşey değil...

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Akıl Değmemiş Kafa
« Yanıtla #5 : 26 Mart 2011, 10:38:56 »

Zeka yaşımı yoksa biyolojik yaş mı?

Bu kadar saçma salak haberi anca bu kadar saçma salak bir insan yazabilirdi..

Başka yazacak birşey bulamıyorlar ya nerede abuk sabuk nerede insanları kin güdecek nerede sözde insanları ezme haber varsa hep bu tayfa yapıyor. Bazılarıda inanıyor bu haberlere..

Çok şey yazardım ama değmez...

Boşa zaman kaybı başka birşey değil...

RekarnO saldırganlaşmana gerek yok. Yazıyı yazan Bekir Coşkun, adı geçen şahıslar gocunsun sen değil, hee varsa aksini ispat edebilecek düşüncen, yaz da bilelim, ama hoşuna gitmiyorsa, AKP'nin zaten çok sayıda güdümlü köşe yazarı var, onları oku ve kendini mutlu et.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Akıl Değmemiş Kafa
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2011, 11:44:57 »
Sanane kardeşim, İstediğimi yazarım yaran mı var? bekir babanın oğlu mu? Sen seversin sevmesin banane.. Ben nefret ediyorum bu aşağılık insanlardan...

Böyle boş adamların lafını bile yapmamak lazım...

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Akıl Değmemiş Kafa
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2011, 11:54:30 »
"İŞİN ne?..”
“Pe Ke Ke’liii...”
“Öyle deme ama...”
“Neciyem?..”
“Etkin pişmanlık yasasından yararlanmak isteyen, eline silah almamış, Türkiye Cumhuriyeti adaletine sığınan, pişman...”
“Pişman değilem...”
“Pişmansın da haberin
yok... Eline silah da almadın zaten...”
“Veyyy...”
“Kurşun da sıkmış değilsin...”
“Madem ki silahım yoktur, o neydi patlatmişem?..”
“Öyle deme ama...”

Sonunda karar verdiler:
Bu gelenler PKK terör örgütünün sanki militanları gibi geldi size ama, bunlar aslında “elçi”...
Otuz “elçi” daha geliyor, uçakla...
Sonra da trenle üç yüz kadar “elçinin” daha gelmesi bekleniyor diyorlar... Artık
kalanlar da yaya gelsinler...
“Bu kadar çok elçi olur mu?” diyeceksiniz...
Size anlatmak için az bile...

İçinde ne olduğunu bilmediğiniz, ne anlama geldiğini anlamadığınız bir açılımı, sırf AKP’ye yalakalık olsun diye “desteklediğinize“ göre, kafanıza o gelenlerden birer PKK’lı “elçi” düşmeli...
“Açılımı” desteklemek için imza toplayıp bildiri yayınlamaya hazırlanan sanatçılar mesela...
Vaz mı geçtiniz?..
İyi bakın ve sıkılın:
Bir toplum çoğunluk halkıyla, aydınıyla, sanatçısıyla, yazarı-çizeriyle, medyasıyla sekiz yıl “basiretsizliği ” alkışlarsa...
Müstahaktır...
bekir çoşkun