Gönderen Konu: Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi  (Okunma sayısı 17365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi
« Yanıtla #30 : 11 Mart 2011, 09:57:34 »
Şimdi bir türk firması gidiyor almanyaya elektrik dağıtım ihalesine giriyor ve en düşük teklifi veriyor (400milon avro)ama ihaleyi alamıyor sebep (kamu yararı)
peki biz? 1 haftada sattık bütün nakil hatlarını
gene bir türk firması iranda havalanı yapıyor tam işletmeye gececek tak iran hükümeti olmaz diyor parasını veriyor tabi yoluda.
gene bir türk şirketi ne kadar türk oda belli değil (italyan ortak Rus ortak falan)iranda cep telefonu işine girecek herşey tamam iran gene ol veriyor.
erdemir gitti iç piyasaya demir çelik vermiyor,fındık almanın kuçağında
turkcell telsim bir gecede gitti turkcell Rus italyan mafyasına telsim ingilize en büyük roro şirketi UND amerikalılarda ki en stratejik kuruluşlardan 1. orduyu tek seferde taşır alayı yollu gemiler hadarpaşada sürekli görürsünüz mavi beyaz gemiler telekom arapzadeye gitti şimdi kurmaya kalk 100 milar dolara kuramazsın birtek bankalara açımam onlarda hak ettiler,ya kardeşim taş üstüne bir taş koyun iş oraya gelince olmaz kimsede tırt yok niye çünkü globalleştik bu emperalist devletler duran globallere (küre) ne güzel vururmuşta haberimiz yokmuş

tam yeri yunan yunan diye konuşuyoruz bir bankalarını alamadık bırakın şube acamadık yunan tohumu geldi çatır çatırrr banka aldı burada ama olsun bizim f-16 lar onlarınkini döver ???hayda şimdi aklıma geldi şimdi yoksa yoksa aman allahım yunan f-16 larında kullanılan yakıtın masraflarına ortakmı olduk,Şeyh uçmaz... Müritleri uçururmuş...

özelleştirilen şirketlerde zarar eden varmı ? özelleştimende önce devlete anca yüktü bu gün amerika okularını dahi eyalet eyalet özelleştiriyor bu arada 2 eyaletide türk şirketler aldı hani hiç birşey alamıyormuşuz ya .

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #31 : 11 Mart 2011, 10:15:45 »
al kardeşim al telekom şirketlerinden birini al bir yayın kuruluşu al gir enerji sektörüne göreyim seni anlından öperim tırıvırı teyyare işleri yaparsın tabii bu arada özelleştime gerçekleri diye arat netten sana bir kurum genel müdürler tarafından nasıl batırılırmış bürokrası nasıl bu işleri organize edermiş bir bir anlatsınlar değer düşür sat anında boğazdan villa ötekini sat hawaii de bir daire biz unları gördük şimdi esamesi okunmuyor bu zibidilerin alayı güneş  altında makarasını yapıyor siz savunun kardeşim bu politikaları her zaman dediğim gibi sen değil senin soyun çekecek bunların acısını kısacası banane senden

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #32 : 11 Mart 2011, 10:23:39 »
biri bana özal amerikadan gelince yaptığı ilk icraat neydi anlatabilirmi?

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #33 : 11 Mart 2011, 10:28:49 »
kardeşim özelleştirilmesin diyorsunda. türktelokomunun halini gördük mhp iktidara gelir binlerce  adamını alır chp gelir mhpnin aldığı adamları çıkaramaz sonra kendi adamını koyar genel müdür devletin parası diye şirketin parasını emer aynı ssk da olduğu gibi.ilerde bu özelleştirme yüzünden ne gibi sorunlar olacakmış açıklasana bi?

kardeş bunlar ne ağızı olduğunu biliyorum yasın genç galiba

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #34 : 11 Mart 2011, 10:39:45 »
Özelleştirmeler şu durumda olması gereken hadiseler. Hepimizin içi yanıyor, neden yabancılara satıyoruz diyoruz ama başka çare yok. Bunun olması lazım. Kaldı ki bu kurumları sattık diye komple ülkeyi elden çıkarmadık. Halkımın yararına olacağını bilsem denizi bile satarım... ben kendi adıma yani..

Bu günlerde MKE den şikayet ediyoruz hepimiz özelleştirilsinde kurtulalım demiyormuyuz? Bazı şeyler için bırakın milliyetciliği. Zarar eden kurumu satın kardeşim. Zaten zarar ediyor...

Kısacası iyidir özelleştirmeler ama akıllı adımlarla...

Çevrimdışı çiğil42

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #35 : 11 Mart 2011, 10:41:52 »
ilerde özelleştirmeden dolayı çıkacak sorunlar nelermiş bir açıklasana

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #36 : 11 Mart 2011, 10:49:57 »
ben mi?

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #37 : 18 Mart 2011, 10:35:41 »
ilerde özelleştirmeden dolayı çıkacak sorunlar nelermiş bir açıklasana
bak güzel kardeşim devlet birşekilde insanlarını mutlu etmekle yükümlüdür devleti devlet yapan olmazsa olmaz şeyler vardır 1 gıda 2 barınma 3 eğitim 4 sağlık bunları sağlaya biliorsan devletsin yoksa zaten konuşmanın anlamı yok insanların mutlu olması devletin öncelikli görevi olmalıdır devlet ticari düşünemez şimdi özelleştirmeye gelelim devlet piyasa düzenleyicisi olmak zorunda kimse git sen şeker farikası işlet kasaplık yap diyemez dememeli,kominist ülkelerde kalmadı bu sistem mesele vatanın milletin malının yağmalanması güncel örnek 200 miylon dolara sat koca tekeli alanlar 1 milyara versin onlarda 3 milyara satsın 1 milyarlık anlaşmazlık için helikopter projesi bağlanamıor bunlar canlı para kağıt üzerindekinden çok daha değerli şimdi özelleştirmeye uğrayan kitlerde çalışan insanların maaşları ortalamanın üzerindeydi sağlık koşulları iyiidi sendikal hakları vardı 1 çalışan şimdinin parasıyla 2500 tl diyelim net maaş alıyordu ikramyiesi falanı filanı ne yapıordu bu parayı yiyordu geziyordu harçıyordu kısacası çevresine yararlı oluyordu mezara götürecek hali yok e şimdi ne oldu tek tip al 800 tl yada 1000 tl ev kirası çoluk çocuk evlenemeyen dünya insan var boşanmalar patladı evlenen sayısı boşananların sayısının altında aile yapısı bozuldu kadın cinayetleri neden %1400 arttı insanların 4/3 nün ruh sağlığı bozuk piyasada para yok avm ler götürüyor işi büyük marketler emiyor parayı bankalar aracılığı ile 5 kişiden 4 ü kredi borçlusu 5 kişiden 3 atık durumda benim yiğenler 50 liraya alem yapıyorlarmış rusyada 75 dolardan aşağıya birinin yanına oturamazsın bu ülke izmlerden çok çekior kominizm faşizm loalizm kapitalizm bitti daha kalmadı satacak birşe inşallah sonumuz hayırlı olur bin sefer anlattım gene anlatayım benim çalıştığım şirketin sahibi yani armatörü gayri müslim adam gemilerine Türk bayrağı çekiyor verginin babasını ödüyor maaşlar en fazla onda sigorta en yüksekten tas tamam yani bu adamı hiç sevmezler camiada sebep piasayı yüksetmesi çalışanının hakkını vermesi devletin elindeki kuruluşlarda böyleidi piyasayı belirlerdi çalıştıracak eleman bulamayan özel şektör fiatları yüksek tutmak zorunda kalırdı yani halkı yem yaptırmazdı çiftci malını nereye vereceğini bilirdi tarlada malı kalmazdı şartları birşekilde yumuşatırdı ama şimdi, doğ çalış ve emekli ol ama fazla aşama hemen öl..
fena uykum geldi ben kaçar