Gönderen Konu: Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi  (Okunma sayısı 17368 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi
« Yanıtla #20 : 09 Mart 2011, 02:50:55 »
Şimdi bir türk firması gidiyor almanyaya elektrik dağıtım ihalesine giriyor ve en düşük teklifi veriyor (400milon avro)ama ihaleyi alamıyor sebep (kamu yararı)
peki biz? 1 haftada sattık bütün nakil hatlarını
gene bir türk firması iranda havalanı yapıyor tam işletmeye gececek tak iran hükümeti olmaz diyor parasını veriyor tabi yoluda.
gene bir türk şirketi ne kadar türk oda belli değil (italyan ortak Rus ortak falan)iranda cep telefonu işine girecek herşey tamam iran gene ol veriyor.
erdemir gitti iç piyasaya demir çelik vermiyor,fındık almanın kuçağında
turkcell telsim bir gecede gitti turkcell Rus italyan mafyasına telsim ingilize en büyük roro şirketi UND amerikalılarda ki en stratejik kuruluşlardan 1. orduyu tek seferde taşır alayı yollu gemiler hadarpaşada sürekli görürsünüz mavi beyaz gemiler telekom arapzadeye gitti şimdi kurmaya kalk 100 milar dolara kuramazsın birtek bankalara açımam onlarda hak ettiler,ya kardeşim taş üstüne bir taş koyun iş oraya gelince olmaz kimsede tırt yok niye çünkü globalleştik bu emperalist devletler duran globallere (küre) ne güzel vururmuşta haberimiz yokmuş

tam yeri yunan yunan diye konuşuyoruz bir bankalarını alamadık bırakın şube acamadık yunan tohumu geldi çatır çatırrr banka aldı burada ama olsun bizim f-16 lar onlarınkini döver ???hayda şimdi aklıma geldi şimdi yoksa yoksa aman allahım yunan f-16 larında kullanılan yakıtın masraflarına ortakmı olduk,Şeyh uçmaz... Müritleri uçururmuş...
« Son Düzenleme: 09 Mart 2011, 03:06:49 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #21 : 09 Mart 2011, 03:18:25 »
Şimdi bir türk firması gidiyor almanyaya elektrik dağıtım ihalesine giriyor ve en düşük teklifi veriyor (400milon avro)ama ihaleyi alamıyor sebep (kamu yararı)
peki biz? 1 haftada sattık bütün nakil hatlarını
gene bir türk firması iranda havalanı yapıyor tam işletmeye gececek tak iran hükümeti olmaz diyor parasını veriyor tabi yoluda.
gene bir türk şirketi ne kadar türk oda belli değil (italyan ortak Rus ortak falan)iranda cep telefonu işine girecek herşey tamam iran gene ol veriyor.
erdemir gitti iç piyasaya demir çelik vermiyor,fındık almanın kuçağında
turkcell telsim bir gecede gitti turkcell Rus italyan mafyasına telsim ingilize en büyük roro şirketi UND amerikalılarda ki en stratejik kuruluşlardan 1. orduyu tek seferde taşır alayı yollu gemiler hadarpaşada sürekli görürsünüz mavi beyaz gemiler telekom arapzadeye gitti şimdi kurmaya kalk 100 milar dolara kuramazsın birtek bankalara açımam onlarda hak ettiler,ya kardeşim taş üstüne bir taş koyun iş oraya gelince olmaz kimsede tırt yok niye çünkü globalleştik bu emperalist devletler duran globallere (küre) ne güzel vururmuşta haberimiz yokmuş

tam yeri yunan yunan diye konuşuyoruz bir bankalarını alamadık bırakın şube acamadık yunan tohumu geldi çatır çatırrr banka aldı burada ama olsun bizim f-16 lar onlarınkini döver
Bu fikirlerin çürümüş , fosilleşmiş bir dünya görüşünü yansıtıyor bunları uygulayanlar dünyanın gerisinde kalan 8.sınıf ülkeler yıkılmaya yüz tutmuşlardır (Sovyet rusya , Kuzey Kore , çin bile kendini yeniledi...).Serbest rekabet ortamını ekonominin heryerinde oluşturamazsan geriye gidersin dünyayla rekabet edemezsin , kim fazla para verirse o kazanır.Şimdi açıp mke ile ilgili yazılarını okusam isyan ediyorsundur bu kurumdan ama bunun bile farkında değilsin ki senin o fosilleşmiş dünya görüşün mke nin bugünkü aciziyetini yarattı ve yaşatıyor >:(
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #22 : 09 Mart 2011, 03:31:58 »
Ne alakası Türk düşmanlığı ile? Bu ülkede, hatta dünyada yıllardır yaşanan gerçekleri yazmış. Bazıları olmaması gereken olağan  şeyler.
Dünyayı bilmem ama Yazmış olduğu yazıda Aşalayıcı bir takım Kelimeler Kullanması beni rahatsız etti. sizi bilemem Şimdi siz örnekte istersiniz.

Yazıya Başlamadan önce zaten Türk insanını Teknoloji özürlü gibi göstermesi zaten başlı başına Sala...'lık 
Sonraki yazısında Nükleer santrale Karşı olmasının Sebebini Bir çop patlamasına bağlıyor buda ayrıca bir Dang...'lık.

Ayrıca bir yazısında "Ben Dünya vatandaşı olsam (Herhalde arkadaş Marslı veya Akli dengesini kaybetmiş Herneyse Konumuz o değil) sakarlık (Bu kanıya Nerden vardıysa artık) teknoloji kullanımında bu kadar sabıkası olan bir ülkenin, Bu teknolojiyi kullanmaması için bayrak açar dünyaya yaklaşmakta olan bir felaketten kurtarmak için kampanyalar düzenlerim" Bende diyorum hangi aklı Geri zekalılar Nükleer enerjiye karşı çıkar diye kendi kendime soruyordum bi tanesini buldum bu ve bunun gibiler herhalde.

Vermiş olduğum sadece bir kaç örnek herhalde neden rahatsız olduğumun cevabını vermiştir sanırım. İyi Geceler..

Teknoloji özürlü gibi göstermesi gayet normal daha bir savaş uçağının bilgisayarının ya da helikopterin  üretenler tarafından dışarıdan çok kolay bir şekilde kontrol edilip uçamaz hale getirileceğini kavrayamayacak kadar alt seviyedeler.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 09 Mart 2011, 03:38:21 »
valla boxer efendi benim umurumdada değil derdimde değil ben olanı biteni yazıyorum isteyen istediği yerinden okur anlar  bu saatten sonra beni fazla tınlamaz bu işleri başkaları düşünecek kısacası her inek kendi bacağından asılır.

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #24 : 09 Mart 2011, 03:56:33 »
valla boxer efendi benim umurumdada değil derdimde değil ben olanı biteni yazıyorum isteyen istediği yerinden okur anlar  bu saatten sonra beni fazla tınlamaz bu işleri başkaları düşünecek kısacası her inek kendi bacağından asılır.
Umarım seni ve senin gibi düşünenleri tınlamasın yoksa daha çok sürünürüz.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #25 : 09 Mart 2011, 05:03:12 »
tın tın tınn şimdi moda yeni osmanlı yükselen üç emperyal türkiye falan işte bu durumda anca taşaron olursun diyorum başka bir caçık olmaz anlayana diyorum beni duyuyormusun alsanıza bir amerikan şirketi alsanıza(şimdi derler nasa hariç herşey satılık yok ya) bir japon şirketi varmı çinde yabancı banka varmı?ne duyamıyorum ne oldu yan yattı camuramı battı şimdi uğraşıyorlar bankalara para cezası veriyorlar adamla pazarlık yapıyorlar bak sana ceza keseceğim ama az sende şu kredileri biraz kıs yoksa seneye patlayacağız cari açık 100 milyar dolar olacak bak gözünü seveyim,sonra diyorki araba üretelim amcalarda el sallıyorlar pardon kol sallıyorlar ağalar burda ağanın birinde 2 banka var memleketi haraca bağlamış diğerleri kıçlarının üzerinde oturup vermedikleri verileri devlete borç diye veriyorlar ağalar bize araba yapsana nauma bizi diskoya ötürsene.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #26 : 09 Mart 2011, 09:21:27 »
imparatorluk yorgunu bir millet olarak bazı durumların ezikliğini yaşıyoruz nedir bu büyük devlet olmak şampiyon olmak vs vs ama olamıyoruz ne yapıyoruz poliyanlacılık oynuyoruz bunu çözen kurnazlar da nabza göre şerbeti verip 10 puanı alıyor yükselen güçlü bir ülkeyi kim istemez her vatan evladı ister ama gerçekci olmak lazım üretimin sınırlı nüfusun sürekli artıyor gelir gider dengesi bozuluyor çalışanların hakkı emperyal güçlerin isteği doğrultusunda budanıyor avrupanın çini olacakmışız kardeşim ben avrupanın norveçi olmak istiyorum hatta mümkünse avrupanın dışında kalmak istiyorum çinde ortalama aylık 50 dolar insan hakları sıfır trafik kazası yapsan idam cezası var ama biz avrupanın çini olacağız yeni osmanlı olacağız bunu dillendiren batı basını ruhu okşayan yazılar falan filan e al o zaman ab ye olmaz e o zaman beni niye kertiyon kardeşim vergisiz mal satıyorsun benim bosnadan alacağım canlı hayvana karışıyorsun bosnadan değil sırplardan alacakmışız e nasıl olacak bu işler  bunların alayı kandırıkcı ama şuç bizde hemen kanıyoruz şu italyan zamparanın adı neydi berco süpyancı olan hani adam bizim recoyla kanka düğünler dernekler falan helo satmaca  lavuk rapor geçiyor amerikaya aman dikkat el turko tehlikeli olabilir pardon el gürcü aynen sızdıran vikiden kıbrıs meselesi için avrupa tarafını belli etmiş menepoz merkel anırıyor her tarafta,adamların sadece dinleri aynı mezhepler ile farklı biz hem soydaş hem dindaş insanlarımızı mehmedin toprağa düştü yerleri pazarlık konusu yapıyoruz al takke ver kulah e nasıl olacak bu büyük türkiye  doğu özerklikten bahsediyor bayrak kürek falan kıbrısı masada vermeye hazırız hatta verdikte rumların salaklığına denk geldi abe kardeşim adama sormazlarmı sen ne anlatıyon manalda kül kalmadı.

şartlı refleks olayında kullanılmış, aç mı aç zavallı köpeklerdir..pavlov şartlı refleks'i meydana getiren deneylerinde bu köpekleri kullanmıştır..önce zil çalan sonra da köpeklere yemek veren pavlov, bir süre sonra köpeklerin her zil çalışında yemek görmeseler bile ağızlarının sulandığını gözlemlemiştir..

adam bunu deney yaparak anlamış bizimkiler bin sene önce çözmüşler aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş
« Son Düzenleme: 09 Mart 2011, 09:25:06 Gönderen: ist_eternal »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #27 : 09 Mart 2011, 10:22:03 »
Pek teknoloji özürlü gibi göstermiyor. Ne yazık ki ülkemizde çöp patlamasından, tüp patlamasından, havai fişek patlamasından vs pek çok saçmalıktan insanlar ölüyor. Acı ama gerçek. Zaten depremler de yerlebir olan şehirlerimiz de cabası. O nedenle derin endişelerini dile getirmiş.

Nüklleer yerine daha ileri teknolojiye yönelmemizi öneriyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #28 : 09 Mart 2011, 14:34:31 »
tın tın tınn şimdi moda yeni osmanlı yükselen üç emperyal türkiye falan işte bu durumda anca taşaron olursun diyorum başka bir caçık olmaz anlayana diyorum beni duyuyormusun alsanıza bir amerikan şirketi alsanıza(şimdi derler nasa hariç herşey satılık yok ya) bir japon şirketi varmı çinde yabancı banka varmı?ne duyamıyorum ne oldu yan yattı camuramı battı şimdi uğraşıyorlar bankalara para cezası veriyorlar adamla pazarlık yapıyorlar bak sana ceza keseceğim ama az sende şu kredileri biraz kıs yoksa seneye patlayacağız cari açık 100 milyar dolar olacak bak gözünü seveyim,sonra diyorki araba üretelim amcalarda el sallıyorlar pardon kol sallıyorlar ağalar burda ağanın birinde 2 banka var memleketi haraca bağlamış diğerleri kıçlarının üzerinde oturup vermedikleri verileri devlete borç diye veriyorlar ağalar bize araba yapsana nauma bizi diskoya ötürsene.
Cari açık vardır varolacaktır , Türkiye için problem değildir.ABD uzun yıllardır her sene neredeyse trilyon dolar cari açık veriyor...Bahsettiğin ağalardan bir tane vardı eskiden şimdi 10 tane ağa var doğal olarak aralarında rekabet var ama bunun önemini anlamak için belli bir kapasiteye sahip olmak lazım.

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #29 : 09 Mart 2011, 14:59:15 »
imparatorluk yorgunu bir millet olarak bazı durumların ezikliğini yaşıyoruz nedir bu büyük devlet olmak şampiyon olmak vs vs ama olamıyoruz ne yapıyoruz poliyanlacılık oynuyoruz bunu çözen kurnazlar da nabza göre şerbeti verip 10 puanı alıyor yükselen güçlü bir ülkeyi kim istemez her vatan evladı ister ama gerçekci olmak lazım üretimin sınırlı nüfusun sürekli artıyor gelir gider dengesi bozuluyor çalışanların hakkı emperyal güçlerin isteği doğrultusunda budanıyor avrupanın çini olacakmışız kardeşim ben avrupanın norveçi olmak istiyorum hatta mümkünse avrupanın dışında kalmak istiyorum çinde ortalama aylık 50 dolar insan hakları sıfır trafik kazası yapsan idam cezası var ama biz avrupanın çini olacağız yeni osmanlı olacağız bunu dillendiren batı basını ruhu okşayan yazılar falan filan e al o zaman ab ye olmaz e o zaman beni niye kertiyon kardeşim vergisiz mal satıyorsun benim bosnadan alacağım canlı hayvana karışıyorsun bosnadan değil sırplardan alacakmışız e nasıl olacak bu işler  bunların alayı kandırıkcı ama şuç bizde hemen kanıyoruz şu italyan zamparanın adı neydi berco süpyancı olan hani adam bizim recoyla kanka düğünler dernekler falan helo satmaca  lavuk rapor geçiyor amerikaya aman dikkat el turko tehlikeli olabilir pardon el gürcü aynen sızdıran vikiden kıbrıs meselesi için avrupa tarafını belli etmiş menepoz merkel anırıyor her tarafta,adamların sadece dinleri aynı mezhepler ile farklı biz hem soydaş hem dindaş insanlarımızı mehmedin toprağa düştü yerleri pazarlık konusu yapıyoruz al takke ver kulah e nasıl olacak bu büyük türkiye  doğu özerklikten bahsediyor bayrak kürek falan kıbrısı masada vermeye hazırız hatta verdikte rumların salaklığına denk geldi abe kardeşim adama sormazlarmı sen ne anlatıyon manalda kül kalmadı.

şartlı refleks olayında kullanılmış, aç mı aç zavallı köpeklerdir..pavlov şartlı refleks'i meydana getiren deneylerinde bu köpekleri kullanmıştır..önce zil çalan sonra da köpeklere yemek veren pavlov, bir süre sonra köpeklerin her zil çalışında yemek görmeseler bile ağızlarının sulandığını gözlemlemiştir..

adam bunu deney yaparak anlamış bizimkiler bin sene önce çözmüşler aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş

Üretim sınırlı değildir Türkiye çok farklı alanlarda üretim yapmaktadır artık pantolon kazak üreterek değil sanayisini daha aktif konuşturarak üretiyor.Türk savunma sanayi buna en büyük örnektir ve şu anda sadece emekleme aşamasında.Ayrıca Türkiye yurtdışı müteahhitlikte dünya liderliğine oynar konumdadır , gemicilikte de şampiyonlar liginde.İkinci konu Neden mi Çin? Bunu anlamak içinde kapasite lazım insanda biraz bilgi birikim olacak ki bu konularda konuşsun ama sende malesef hiçbirini göremiyorum ve buna rağmen bilmediğin konularda konuşup kendini rezil etme bence.Kulağını aç iyi dinle Çin bu şekilde büyümeye devam ederse yeni süper güç fazla değil 10-15 sene sonra Çin olacaktır bahsettiğin nefret ettiğin suçladığın ABD nin devri kapanacaktır.Türkiye nin büyümeside Çin in büyümesine benzetilerek avrupanın Çin i denmiştir ve Türkiye de büyümesini devam ettirdiği takdirde o büyük AB ülkeleri Almanya ve Fransa nın yerini alacaktır.Bilmediğin kavrayamadığın konularda susmayı tercih et ne demişler  " Bilmiyorsan sus da adam sansınlar ."