Gönderen Konu: Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi  (Okunma sayısı 17367 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi
« Yanıtla #10 : 08 Mart 2011, 17:46:07 »
Bildiğim kadarıyla Türkiye'nin zaten Nükleer yakıt üretebilme kabiliyeti var. Hatta yıllar önce İTÜ laboratuvar ortamında soğuk fizyon işlemini başarıyla gerçekleştirmişti. Ayrıca bir söylentiye göre Pakistanın bugün sahip olduğu nükleer güç konusunda, Türkiye'den önemli derecede yardım almıştır.

:)

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı heruamarth

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi
« Yanıtla #11 : 08 Mart 2011, 17:52:59 »
Bildiğim kadarıyla Türkiye'nin zaten Nükleer yakıt üretebilme kabiliyeti var. Hatta yıllar önce İTÜ laboratuvar ortamında soğuk fizyon işlemini başarıyla gerçekleştirmişti. Ayrıca bir söylentiye göre Pakistanın bugün sahip olduğu nükleer güç konusunda, Türkiye'den önemli derecede yardım almıştır.

:)

Harbi, soğuk fizyon ne? Soğuk fisyon'u daha duymadım, soğuk füzyon'u becermiş olsak yer yerinden oynardı, zira gazeteci dili ile, soğuk füzyonu "Güneş'i Dünya'ya indirmek." diyebiliriz, nükleer enerji üretiminde, bu günün çok ötesinde, son noktaya ulaşmış olduğumuzu söyleyebiliriz.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Türk kadın ajan ABD'li kadın vekille lezbiyen ilişkiye girdi
« Yanıtla #12 : 08 Mart 2011, 18:03:19 »
Bu haber ermenilerin dışında kimsenin işine yaramaz birde hafiften iran desteğine dikkat çekiliyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #14 : 08 Mart 2011, 23:26:25 »
Pentegona girmek eskiden o kadar da zor degildi. Bu ucak carpmadan once gazeteci anlatiyor 90 larda kartlarini okutup pentogona rahatca giriyorlarmis. Haberi normal karsiliyorum hep CIA mi yapacak?

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #15 : 09 Mart 2011, 01:36:28 »
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=46806

Bu yazıyı Yazan arkadaş Ya Türklerden ve Türkiyeden zamanında çok darbe yemiş veya çok büyük bir kuyruk acısı var yada Bir numaralı Türk ve Türkiye düşmanı (bence) yazmış olduğu yazıyı sonuna kadar okuyamadım Çünkü böyle iğrenç bir makaleyi okuyacak zamanım yok..

Böyle Özgüveni olmayan beceriksiz,basiretsiz,insanlarda çıkıyorya Güzel Ülkemden hayret.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #16 : 09 Mart 2011, 01:42:38 »
Ne alakası Türk düşmanlığı ile? Bu ülkede, hatta dünyada yıllardır yaşanan gerçekleri yazmış. Bazıları olmaması gereken olağan  şeyler.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #17 : 09 Mart 2011, 01:44:41 »
şu kadın ajan ne zaman dergilere poz verecek rus ajan anna gibi bilen varmı?anca makara olur bu haberden.

Çevrimdışı ist_eternal

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #18 : 09 Mart 2011, 02:11:23 »
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=46806

şu etil alkol hikayesi hep kafamı kurcalıyor hatırlayanınız vardır sahte rakı hikayesi çıktığında rakı şirketi kimdedi bizde sonra birgün tv ler bağırmaya başladı sahte rakı sahte diye yat kalk hep o haberler değilmi?milyonlarca şişe rakı çekildi piyasadan ta gidildi meksikadan bilyalı kapak falan bulundu sonra bir baktık bizim  altın yumurtlayan şirket amerikalı(teksas) bir yatırım (yatırmışlar çam dibine)fonuna gitmiş sonrada daha yeni ingilizlere geçmiş şimdi amcan satıyor rakıyı hiçbir uğraş vermeden asgari üçretle eleman çalıştırıyor yıl sonuda o karı bir tuşla ülkesine havale ediyor bizim orda una yavşaklık deniyor hatta iş vatan hainliğine kadar gider,efendim sırtına alıpta götürmüyorki gibi salakca söylemler, haklılar sırtına alıp niye götürsün klavyenin tuşuna basması yetiyor arazilerin ucu bucağı yok sadece dragostaki araziyi şimdi almaya kalksan değil senin benim paramız türkiyedeki en zenin adamın parası yetmez biz buna kısacası ......çoçukluğu diyoruz.

Çevrimdışı buhhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #19 : 09 Mart 2011, 02:24:51 »
Ne alakası Türk düşmanlığı ile? Bu ülkede, hatta dünyada yıllardır yaşanan gerçekleri yazmış. Bazıları olmaması gereken olağan  şeyler.
Dünyayı bilmem ama Yazmış olduğu yazıda Aşalayıcı bir takım Kelimeler Kullanması beni rahatsız etti. sizi bilemem Şimdi siz örnekte istersiniz.

Yazıya Başlamadan önce zaten Türk insanını Teknoloji özürlü gibi göstermesi zaten başlı başına Sala...'lık 
Sonraki yazısında Nükleer santrale Karşı olmasının Sebebini Bir çop patlamasına bağlıyor buda ayrıca bir Dang...'lık.

Ayrıca bir yazısında "Ben Dünya vatandaşı olsam (Herhalde arkadaş Marslı veya Akli dengesini kaybetmiş Herneyse Konumuz o değil) sakarlık (Bu kanıya Nerden vardıysa artık) teknoloji kullanımında bu kadar sabıkası olan bir ülkenin, Bu teknolojiyi kullanmaması için bayrak açar dünyaya yaklaşmakta olan bir felaketten kurtarmak için kampanyalar düzenlerim" Bende diyorum hangi aklı Geri zekalılar Nükleer enerjiye karşı çıkar diye kendi kendime soruyordum bi tanesini buldum bu ve bunun gibiler herhalde.

Vermiş olduğum sadece bir kaç örnek herhalde neden rahatsız olduğumun cevabını vermiştir sanırım. İyi Geceler..