Gönderen Konu: Bayramınız Kutlu Olsun  (Okunma sayısı 33690 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Herşeye Rağmen Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun.
« Yanıtla #30 : 28 Temmuz 2014, 08:48:34 »
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Fikri ile zikri bir olmayan, adı ile icaatları çelişen, dini  sömüren, toplumu sürekli ötekileştirerek yalan ve iftiralarla nifak sokmaya çalışan, milli birliğimizi, millet kavramımızı ortadan kaldırmaya çalışan, milletimizin değil, başkalarının çıkarları için çırpınan, insanların birbirlerini katletmelerine destek olarak her yeri kan gölüne çevirip barışı yok etmek isteyenlere rağmen kendisine yakışır bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #31 : 28 Temmuz 2014, 12:42:25 »
iyi bayramlar arkadaşlar,etrafımızda kopan onca hengameye,savaşa ve karışıklıklara rağmen hayat güzeldir.Bayramlarsa şeker gibi tadlar veren (vermesi gereken) zamanlardır.Ne kadar sıkıntınız varsa uzak olması dileğiyle mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #32 : 28 Temmuz 2014, 13:48:33 »
Mutlu huzurlu sağlıklı bayramlar dilerim :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
« Yanıtla #33 : 15 Haziran 2018, 02:16:38 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #34 : 15 Haziran 2018, 02:58:39 »
Bu platformda bulunan tüm müslüman arkadaşların Ramazan bayramını en samimi duygularımla kutluyorum. Umarım bundan sonraki bayramlarınız Ataklı , kıtalararası balistik füzeli , TF-X savaş uçaklı , F-35li ,  Altaylı , Yerli Yüksek irtifa hava savunma füzeli , S-400lü ,  TF2000li , İnsansız savaş uçaklı geçer. Biliyorum hayatınız bunları beklemekle geçti ,hala da geçecek. İyi bayramlar.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #35 : 15 Haziran 2018, 06:20:18 »
Bu platformda bulunan tüm müslüman arkadaşların Ramazan bayramını en samimi duygularımla kutluyorum. Umarım bundan sonraki bayramlarınız Ataklı , kıtalararası balistik füzeli , TF-X savaş uçaklı , F-35li ,  Altaylı , Yerli Yüksek irtifa hava savunma füzeli , S-400lü ,  TF2000li , İnsansız savaş uçaklı geçer. Biliyorum hayatınız bunları beklemekle geçti ,hala da geçecek. İyi bayramlar.
İnşallah bir dahaki ramazan bayraminda bu projeler teslim edilmiş olarak görürüz bütün forumun ramazan bayramı mübarek olsun
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 183
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #36 : 15 Haziran 2018, 08:20:59 »
Her gününüz bayram tadında geçmesi dileğiyle. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Çevrimdışı spear

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #37 : 15 Haziran 2018, 10:25:53 »
Bütün arkadaşlara hayırlı bayramlar.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #38 : 15 Haziran 2018, 10:46:32 »
Iyi Bayramlar

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #39 : 15 Haziran 2018, 10:49:34 »
Bayramınız mübarek olsun size ve ailenize nice mutlu bayramlar dilerim.