Gönderen Konu: Tank Modernizasyonu  (Okunma sayısı 149005 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
Ynt: Tank Modernizasyonu
« Yanıtla #90 : 23 Mart 2018, 11:38:43 »
Tankta modüler kompozit zırh plakaları takılmış. Reaktif zırh yokmuş gibi duruyor.  Anlaşılan tandem anti tank füzelerini pulatla vurmayı planlıyorlar. Yapılış amaçları ve süreçleri düşünülünce o kadar kötü değil bence arkadaşlar.

Bence bu tasarıma magachlardaki gibi zincirler, pulat , yarı kafes zırh vs gelecektir. Gerçi tankıda fazla ağırlaştırıp kaplumbağaya dönüştürmeye gerek yok.

Bu zırh plakalarının mantıklı bir yerleşimi, sarp ve pulatla leo 2a4ler çok iyi seviyeye gelirler.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #91 : 23 Mart 2018, 11:54:33 »
Tankta modüler kompozit zırh plakaları takılmış. Reaktif zırh yokmuş gibi duruyor.  Anlaşılan tandem anti tank füzelerini pulatla vurmayı planlıyorlar. Yapılış amaçları ve süreçleri düşünülünce o kadar kötü değil bence arkadaşlar.

Bence bu tasarıma magachlardaki gibi zincirler, pulat , yarı kafes zırh vs gelecektir. Gerçi tankıda fazla ağırlaştırıp kaplumbağaya dönüştürmeye gerek yok.

Bu zırh plakalarının mantıklı bir yerleşimi, sarp ve pulatla leo 2a4ler çok iyi seviyeye gelirler.

+1
Katılıyorum. Bu fotoğraflar bitmiş halini göstermiyor bence. Bana göre bu sadece sistemlerin tank üzerinde yerleşiminin denendiği bir prototip. Son halini aldığında çok daha farklı görüneceğini düşünüyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #92 : 23 Mart 2018, 11:58:25 »

zincirler ne işe yarıyor
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #93 : 23 Mart 2018, 16:51:42 »

zincirler ne işe yarıyor

Tankın hassas bölgelerini, plaka konamayacak bölümlerini sınırlı da olsa dış etkenlere karşı korumak . ucu ağır toplu zincirler yan yana.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Son Düzenleme: 23 Mart 2018, 18:05:53 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #95 : 24 Mart 2018, 10:28:29 »

Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı Destroyed

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #96 : 24 Mart 2018, 10:44:19 »
Gözlerime inanamıyorum  :o O düdüklü tencere buna mı döndü şimdi.. Gerçekten tebrikler mükemmel olmuş hele Pulat takılırsa M1 Abrams'a döner :) O kadar laf ettik ama adamlar çalışıyormuş gerçekten. Kaç araç modernize edilecek bilgi var mı? Ne var ne yok böle yapsınlar :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #97 : 24 Mart 2018, 10:52:50 »
Şimdilik 40 tank. Ama Askerler beğenirse bu sayı çok artacaktır.

Çevrimdışı spear

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #98 : 24 Mart 2018, 10:53:21 »
Daha önce gördügümüz fotoların görüntü açıları bizi yantmiş.

Çevrimdışı Destroyed

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #99 : 24 Mart 2018, 10:54:58 »