Gönderen Konu: S-300 Hava Savunma Sistemi  (Okunma sayısı 55123 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • '' ... Bekle Beni İntikam !!! ... ''
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #40 : 02 Temmuz 2012, 19:14:56 »
... Birde '' Ciddiyetlerini Kaybederler Ki , O Da Zaten OnlarDa Yok  ;) !!! ...
''  İntikam'ın Kanlı Olanı Makbüldür !!! ... ''

Çevrimdışı cyctec

• DefenceTurk
  • *
  • 0
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #41 : 02 Temmuz 2012, 22:17:57 »
...  Güçlü İran Ordusunun Güçlü Hava Savunma ''  VARİLLERİ ''   ;D  ;D  ;D ALLAH Sizi Top Etsin Emiii

ciddi ciddi varil bunlar. yazık yahu
Eğer bir Türk devleti olmasaydı mutlaka yaratmak gerekirdi.
( THIERS )

Çevrimdışı TrMhMt

• DefenceTurk
  • *
  • 0
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #42 : 03 Temmuz 2012, 07:01:50 »
Hatirladigim kadari ile iran elindeki s300 bataryalarini Belarus yada Ukraynadan almisti. Rusya satmayi tahutettigi sistemleri satmadigi icin iran rusyaya dava aciyor. Bu iranin elinde s300 yok bu resimdekiler varil anlamina gelmez.

Saygilar.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #43 : 03 Temmuz 2012, 08:06:56 »
Hatirladigim kadari ile iran elindeki s300 bataryalarini BelaRus yada Ukraynadan almisti. Rusya satmayi tahutettigi sistemleri satmadigi icin iran Rusyaya dava aciyor. Bu iranin elinde s300 yok bu resimdekiler varil anlamina gelmez.

Saygilar.

Onlar varil...
Bildiğin varil...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı TrMhMt

• DefenceTurk
  • *
  • 0
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #44 : 03 Temmuz 2012, 12:15:45 »
Hatirladigim kadari ile iran elindeki s300 bataryalarini BelaRus yada Ukraynadan almisti. Rusya satmayi tahutettigi sistemleri satmadigi icin iran Rusyaya dava aciyor. Bu iranin elinde s300 yok bu resimdekiler varil anlamina gelmez.

Saygilar.

Onlar varil...
Bildiğin varil...

Ben bu olay hakkinda cikmis haber kaynaklarina ve iranli arkadaslarin soylediklerine mahsusen fikir beyan ettim. Bildigimiz varil mi dir? Olabilir. Iran rejiminin nasil bir mantikla hareket ettigini bilmeyen yok.

Çevrimdışı Türkistan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #45 : 03 Temmuz 2012, 15:43:51 »
...   Sen İran'Lı Arkadaşlarına Bakma , İran'Da Türk Içağını Suriye'nin İran'Dan Aldığı Füze İle Düşürdüğü Geyiği Bile Var , İran Dünya'nın En Ciddiyetsiz , Gösteriş Meraklısı , Palavracı Bir Ülkesi , 40  Yıllık 120 Km Menzilli FROG-7 Füzesini Boyayıp Kamyonu Değiştirip %100 İran Yapımı ZelZal  Füzesi Diye Yutturmaya Kalktılar  ;D  ALLAH'tan Korkun Sahtekar Herifler ...  ;D

Bu Sıralarda Füze Gösterisi Yaptıkları Sözde Uzun Menzilli Füzeleri Varya , Tamamı Scud Füzesi , Bu Pers'ler Adam Olmayacak Ancak Kendini Kandırırlar , Yaşı Büyük Olanlar Hatırlar '' 1991'De Rahmetli Saddam'Da Böyle Konuşurdu  :D  ''  Birde 2003 Yılında Saddam'ın Enfermasyon Bakanı Vardı Hatırladınız Mı  ;D  ;D  ;D
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012, 15:48:02 Gönderen: Türkistan »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #46 : 03 Temmuz 2012, 16:34:45 »
İran Dünya'nın En Ciddiyetsiz , Gösteriş Meraklısı , Palavracı Bir Ülkesi , 40  Yıllık 120 Km Menzilli FROG-7 Füzesini Boyayıp Kamyonu Değiştirip %100 İran Yapımı ZelZal  Füzesi Diye Yutturmaya Kalktılar  ;D  ALLAH'tan Korkun Sahtekar Herifler ...  ;D

hiç yoktan aklıma Mehmetçik-1 geldi. hayırdır inşallah...
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #47 : 03 Temmuz 2012, 18:41:28 »

Ben bu olay hakkinda cikmis haber kaynaklarina ve iranli arkadaslarin soylediklerine mahsusen fikir beyan ettim. Bildigimiz varil mi dir? Olabilir. Iran rejiminin nasil bir mantikla hareket ettigini bilmeyen yok.

Bakınız İran'ın varilleri >>> http://www.defenceturk.com/index.php?topic=2459.10
Bakınız gerçek S300 >>> http://www.defenceturk.com/index.php?topic=1870.msg11844#msg11844
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Türkistan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
İran'ın S 300 ısrarı
« Yanıtla #48 : 03 Temmuz 2012, 21:09:09 »
Sayın SKYWOLF  , Sayın UYVAR Tahminimce '' İĞNEYİ ''  Bize Batırıyor Mehmetcik-1 İle Ama Aradaki Benzerliği Pek Anlamış Değilim  :D

Çevrimdışı Türkistan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  Azerbaycan'ında İki Batarya S-300'ü Var Ayrıca Kazakistan'ında 12 Batarya S-300'ü Var