Gönderen Konu: BAHÇELİ'DEN AĞIR ELEŞTİRİLER  (Okunma sayısı 1662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
BAHÇELİ'DEN AĞIR ELEŞTİRİLER
« : 25 Ağustos 2009, 19:33:03 »
HERKESİ TÜRK BAYRAĞI ALTINDA BULUŞMAYA ÇAĞIRIYORUM"

25.08.2009 17:16
MHP Geneş Başkanı Devlet Bahçeli, "Demokratik açılım süreci"ne ilişkin olarak bu kez 12 sayfalık bir yazılı açıklamada bulundu.

Bahçeli, MHP'nin internet sitesinde yer alan ''Türk Milletinin Bekasına Yönelik Tehditler Konusunda Değerlendirmeler'' başlıklı açıklamasında, ''Türk milletini, kabile dürtüleriyle tahrik ederek yıkmaya çalışmanın, 'terörü önleyemedik o halde isteklerini kabul edelim' yaklaşımını 'fırsat' olarak dayatmanın hiç kimsenin haddi, hakkı ve harcı olmadığını'' ifade etti.

Bahçeli'nin açıklamasında "Cumhuriyet'in varlığı bütünlüğü tehlike altında. Başbakan, İmralı canisi ile açılımda yarışıyor. Bölücülük için küresel destek aranıyor. Bu doğmadan ölen bir projedir. Karar anı gelmiştir herkes tavrını belirlesin. Herkesi Türk Bayrağı altında buluşmaya çağırıyorum" denildi.

İŞTE BAHÇELİ'NİN 12 SAYFALIK AÇIKLAMASI! OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=168109&cat=110&dt=2009/08/25
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com