Gönderen Konu: F-16 Modernizasyonu  (Okunma sayısı 179786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Ynt: F-16 Modernizasyonu
« Yanıtla #30 : 20 Aralık 2010, 00:27:31 »
Sanal tartisma o kadar da kotu bir sey degildir aslinda.. O derece hor gormemek gerek.. Hele ki kimi insanin gercekte yuz yuze asla yuz yuze tartisma sansinin olmayacagi insanlari karsisina alabilme sansinin sanal alemde oldugu dusunulunce..

Evet "X", en son benim "F-16'nin vidi vidisi" ile ilgili bir seyler ogrenmem gerekliliginden dem vuruyordun.. Bir F-16 uzmani olmadigim, neyi eksik buldugunu merak ettigim icin, bu konuda beni aydinlatmani bekliyorum.. Gercekten...

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #31 : 20 Aralık 2010, 00:34:16 »
slm bakiyorumda sayin hds ve hawkerx ustadlarim eski dost . ::) saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #32 : 20 Aralık 2010, 00:46:37 »
Eski beyin firtinalarindan tanisiriz..

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #33 : 20 Aralık 2010, 12:58:02 »
HDS şu uslubuna dikkat etsen diyorum.Sürekli aynı alaycı ve kibirli tavırlar.Tartışmayı şirazesinden çıkarmaktan öteye gitmeyen davranışlar.Ne biliyorsan anlat vatandaşta öğrensin.Chatten çuttan faceden msnden başını kaldırmayan bir toplum olduk çok azımız ciddi meselelere kafa yoruyor kafa yoranlarıda sen küstürüyorsun her forumda aynı dalga...Ego tatmini yeri değil buralar...Sıradan vatandaşlarız sonuçta senin kadar bilgili olamayız her defasında insanların yüzüne vuracağına tatlı dille anlat insanların saygısını kazan ne gerek var olayı başka tartışmalara çekmeye...
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2010, 13:01:23 Gönderen: _darkraven_ »

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #34 : 20 Aralık 2010, 13:59:07 »
Üslüb seni rahatsız eder, başkasını etmez.. Hawker'ın da üslubu beni rahatsız eder, seni etmez.. Ne sana, ne başkasına bir hakaret var.. Ondan, viya böyle, sevsen de sevmesen de..

Üstüne, ben bir şey demedim.. Süregelen bir eleştirinin devamını sarfetmeye devam ediyorum.. Seni rahatsız etmemiştir, beni ediyor.. Benim derdimi o zaman paylaşmayanın, şimdi başkasının derdine tercüman olmasının da bende bir karşılığı yok.. Hasılı, "sen de şunu öğren gel!" diyen ben değildim.. Gerçekten merakla soruyorum, "nedir?" diye.. Bunu da "ben her şeyi bilirim, nasıl bana böyle dersin" diye horlamaya çalıştığım için söylemiyorum.. Aksi halde mahalle arası çocuk kavgasına dönüşür..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #35 : 20 Aralık 2010, 14:33:55 »
Defencetürk'e kurtarılmış bölge deniyor neden trmilitarydeki bazı üyelerin iki h bi t anladı bu üç kişinin geneldeki alaycı tavırları bilmişlikleri kendini tatmin etmeleri yüzünden orda onların gazı sayesinde yetkililerden ban yiyenler buraya kendini atardı ne yazıkki o kişiler burdada faliyetlere başladılar.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı Loneatilla

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #36 : 20 Aralık 2010, 14:42:54 »
bir kişi istediği kadar bilgili yada donanımlı olsun ..egosu aklını yönlendirdiği sürece ..bilgisi ve donanımı işe yaramaz ...bazı arkların belirtiği gibi..adı gecen başka forumda benzer usluplar kullanılıyordu...hatta bazı torpilli üyeler kendi fikirlerine karşı cıkanlara hakaret derecesinde cevaplar yazıyorlardı...neye yaradı bu ??şimdi ??o bilgili arkaşların bilgilerine saygımız sonsuz ama üsluplarına edecek cok laf var..ülkenin bekası ve gelişimi ile ilgilenen bir avuc insan var iken bilgili ve donanımlı sayılanların ..üsluplarını bende kınıyorum

saygılar

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #37 : 20 Aralık 2010, 15:01:53 »
Benim derdimi o zaman paylaşmayanın, şimdi başkasının derdine tercüman olmasının da bende bir karşılığı yok..

Ben Hawkerx ya da Loneatilla 'yı tanımam etmem sadece trmilitary de ismen bildiğim üyeler.Sizi daha iyi tanıyorum sizinle az çok muhabbetimiz oldu kendi kendinize sorun neden kimse benim derdime tercüman olmazken başkalarınıkine tercüman olma isteği duyar?Hatayı kendi içinizde arayın, ama  hala aynı kibir devam ediyor.Bu uslup devam ederse siz haklı dahi olsanız kimse size destek olmaz.Sonra siz söylenirsiniz benim derdime kimse tercüman olmuyor diye...Neyse benden bu kadar herkes bir özleştiri yapsın sonra devam edelim ben kendi adıma yapmaya başladım bile...

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #38 : 20 Aralık 2010, 15:20:50 »
Ben derdime tercüman aramıyorum Hocam.. Ben derdimi açık açık anlatırım.. Anlattık, anlatmaya da devam ediyoruz.. Bilmeyen bilmediğini bilmez.. o da başka huzurları kaçırır.. En nihayetinde, "git evine otur sana ne" demek başkası için de benim için de mümkün.. O zaman ne anlamı kaldı bu ortamların..

Bu kadar "üslup" vaveylası çıkarmak yanında, oturup siz de iki tık özeleştiri yapın..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #39 : 20 Aralık 2010, 16:39:51 »
Defencetürk'e kurtarılmış bölge deniyor

Halt etmişler... :D
Kuyruk acısı bu kadar da belli edilmezki canım. :D

Bu konudaki sorun şu, sitemiz savunma sanayi ağırlıklı konular içeriyor. Bazı üyelerimiz de bu konularda çok bilgililer. Kimi senelerdir amatör olarak takip ediyor, kimi de bizzat savunma sanayinde görevli. Bazı üyelerimiz de bu alana yeni yeni merak salmaktalar. Biledikleri epey şey var. Eh sanal alemde insanların görüşlerini açıklamaları bazen saçmalasalar bile pek engel teşkil etmiyor. Ancak bu durum genelde çok bilgili üyelerin tahammül sınırlarını zorluyor. Bu durum da gerilim yaratıyor. 

Defenceturk sadece belirli bir seviyeye ulaşmış üyelerin tartıştıkları bir forum sitesi değil. Öyle olsa SFF gibi kapalı bir forum olurduk. TrBizans'da belirli seviyedeki üyeleri akıncılar adında ayrı bir gruba toplamaya çalışmıştık. Ama o kapalı grup savunma sanayi üzerinde tartışmaktan ziyade dedikodu yapmayı tercih ettiği için tam bir fiyasko oldu. Zaten o nedenle Bizanslar ya! Gaddar teekfurları da bol :D

Bizim amacımız savunma sanayine meraklı herkesin, düşüncelerini burada harmanlayarak güzel bir ortam yaratmak.  Bu güne kadar da bunu gayet iyi başardığımızı düşünüyorum. Forum sitelerinde en ilgi çeken, en hararetli tartışmaların yaşandığı konular, gerlimin yüksek olduğu konular. Bazen bizlere "neden şu konuyu kilitlemiyorsunuz, neden şu üyeyi yasaklamıyorsunuz?" diye soruyorlar. Neden kurallara aykırı olmayan olaylara müdahale edelim ki? Bir internet forumu burası. Tartışma yeri burası. ;)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com