Gönderen Konu: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)  (Okunma sayısı 143380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
Ynt: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)
« Yanıtla #160 : 26 Ocak 2018, 21:37:17 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #161 : 26 Ocak 2018, 22:46:00 »
Savaş uçaklarımızın şu sıralar Kobaniye bomba yağdırdığı haberleri geliyor!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
Teröristler böyle görüntülendi...
« Yanıtla #162 : 26 Ocak 2018, 23:04:15 »
Teröristler böyle görüntülendi...
Hürriyet Haber
26.01.2018 - 18:43 | Son Güncelleme: 26.01.2018 - 19:15
Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine komşu olan Suriye'nin PYD kontrolündeki Telabyad kentinde yaşanan hareketlilik dikkat çekti. PYD/PKK terör örgütünün sınırda hazırlık yaptığı ileri sürüldü. Terör örgütü PKK/YPG'li bir grup terörist, gümrük binasındaki inşaat malzemelerini taşırken görüntülendi.

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine komşu olan Suriye'nin PYD kontrolündeki Telabyad kentinde yaşanan hareketlilik dikkat çekti. PYD/PKK terör örgütünün sınırda hazırlık yaptığı ileri sürüldü.

Suriye'de terör örgütü PYD kontrolündeki Telabyad ilçesinin Türkiye sınırında iki gündür yaşanan hareketlilik dikkat çekiyor. Sınırın, Suriye tarafındaki gümrük binasının çatı katında temizlik yapılırken, bazı metal eşyalar binadan indirildi.

Araçlara yüklenerek metal eşyalar bölgeden uzaklaştırılırken, gümrük binası önünde kazılan hendekler gözden geçirildi. Telabyad'ın doğu yönünde bulunan ve terör örgütü PYD'nin gözetleme kulesi olarak tepeye inşa edilen noktada da hareketlilik gözlendi.

İNŞAAT MALZEMELERİ KAMYONETLE GÖTÜRDÜLER

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinin karşısındaki Tal Abyad'da bulunan terör örgütü PKK/YPG'li bir grup terörist, gümrük binasındaki inşaat malzemelerini taşırken görüntülendi. Suriye'nin Rakka kentine bağlı Tal Abyad'ın Türkiye sınırında bulunan Suriye'ye ait olan ve şu an kullanılmayan gümrük binasına gelen beş terörist, çıktıkları çatıdaki inşaat malzemelerini aşağı attı. Teröristler, inşaat malzemelerini kamyonete yükleyerek götürdü.

AA'nın haberine göre ise Suriye'nin Rakka kentine bağlı Tel Abyad ilçesinde terör örgütü PYD/PKK'nın gümrük binasına daha önce ABD bayrağının asıldığı direk, yerinden söküldü. Terör örgütü PYD/PKK'nın çok sayıda mensubunun bulunduğu binaya iki yıl önce ilk ABD bayrağı asılmıştı.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/teroristler-boyle-goruntulendi-40722932

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 198
« Yanıtla #163 : 26 Ocak 2018, 23:52:23 »
 Bu alman medyası gibi tek taraflı karektersiz ve aşağılık bir medya hayatımda görmedim.  Kibirli tutumları iyice çekilmez oldu  bizim birliklerimiz Afrin’de güya çok kayıp vererek hezimete uğramış  Ve elde ettikleri yerleri geri çekilerek terk etmek zorunda kalmış falan da filan da...

Kamuoyuna yansıyan yalan haberleri buranın mal toplumu yutuyor

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #164 : 27 Ocak 2018, 01:57:01 »

Sınırımıza yakın Bülbül nahiyesi yakınlarında stratejik öneme sahip bir tepe ele geçirilmiş. Acaba bu köpek resminin olduğu yer mi? Uçaklarımız bu köpeğe geeçerken bir bomba atmışlar mıdır? Atmadılarsa alnının ortasına bir tane rice ediyouz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
Menbiç'e bomba yok sonik patlama var
« Yanıtla #165 : 27 Ocak 2018, 08:44:07 »
Menbiç'e bomba yok sonik patlama var

Uğur ERGAN / ANKARA27.01.2018 - 01:06 | Son Güncelleme: 27.01.2018 - 01:07
AMERİKAN New York Times gazetesinde çarşamba günü yer alan haberde, bir Türk savaş uçağının, ABD yönetiminin hassasiyet gösterdiği Menbiç’te boş araziyi bombaladığı haberi Ankara tarafından doğrulanmadı.

Hürriyet’in güvenilir kaynaklardan aldığı bilgiye göre Menbiç açıklarında bir Türk savaş jeti manevra amaçlı uçtu. Ancak gazetenin haberi dayandırdığı Kürt kaynakların ‘bomba’ sandığı durum, Türk savaş uçağının Menbiç’in dışında ses hızını aşarak ‘sonik patlama’ yapmasıydı.

Bu sonik patlama Menbiç’in dışındaki Kürtler tarafından hava bombardımanı olarak algılandı. Hürriyet’e bilgi veren bir kaynak, “TSK çok ciddi bir askeri güçtür. Harekâtı nerede yapıyorsa, resmi açıklamalarında o bölgenin adını bildirir. Birileri sonik patlamayı ayırt edemediyse, bu kendilerinin sorunudur” dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/menbice-bomba-yok-sonik-patlama-var-40723079

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #166 : 27 Ocak 2018, 15:03:11 »
O resmin dağdan kazınması lazım
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #167 : 27 Ocak 2018, 16:27:50 »

Uçaklarımız az önce o bölgede bir bombardıman gerçekleştirdi. Belki sesimizi duyan olmuştur. O köpeğin resmini oradan kazımışlardır belki!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #168 : 27 Ocak 2018, 18:24:01 »

İstanbul Rum Patrikliği de operasyona destek veriyor.

Medeni Avrupa'da barışsever pkklıların yaptıkları...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #169 : 27 Ocak 2018, 20:50:16 »
TSK: 2 arkadaşımız şehit oldu 11 arkadaşımız yaralandı
Hürriyet Haber
27.01.2018 - 20:41 | Son Güncelleme: 27.01.2018 - 20:41
Türk Silahlı Kuvvetleri'nden (TSK) yapılan açıklamada, Afrin'e gerçekleştirilen Zeytin Dalı Hârekatında 2 askerin şehit olduğu 11 askerin de yaralandığı bildirildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü PYD/PKK işgalindeki Afrin ilçesinin kuzeybatısındaki Ali Bekki köyünün kontrolünü sağladı.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 20:52:35 Gönderen: SKYWOLF »