Gönderen Konu: Havacılık Kaza/Kırım ve Kayıplarımız  (Okunma sayısı 184133 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cyctec

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: Havacılık Kaza/Kırım ve Kayıplarımız
« Yanıtla #170 : 25 Haziran 2012, 09:05:14 »
Bu bir provakosyon bana göre.1989'dasivil uçağımızı düşürdüğü dönemde , Suriye'nin bölücü örgüte açıkça destek verip bize karşı hasmane tutum takındığı dönemde niye savaşmadık Suriye ile?Sanmam ki Türk kamuoyu bunu yesin.Gider biz de onların bir hava savunma bataryasını vururuz yanlışlıkla ya da hata ile bir uçaklarını düşürürüz olur biter.

kimse zaten suriyeye girip yerle bir edelim demiyor. ama verilecek cevap gerçekten ciddi olmalı. cevapta acele edilmemeli. bize karşı oynanmaya çalışılan bu oyunlarada yeterli cevap teşkil etmeli.
Eğer bir Türk devleti olmasaydı mutlaka yaratmak gerekirdi.
( THIERS )

Çevrimdışı alpagut

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #171 : 25 Haziran 2012, 15:06:17 »
Başlığın ismi değiştirilebilirmi?Çünkü artık bu olay iddia sıfatından çıkmıştır.

Çevrimdışı picasso

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #172 : 25 Haziran 2012, 18:29:10 »
Başlığın ismi değiştirilebilirmi?Çünkü artık bu olay iddia sıfatından çıkmıştır.

+100

Çevrimdışı Türkistan

• İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • '' ... Bekle Beni İntikam !!! ... ''
« Yanıtla #173 : 25 Haziran 2012, 20:12:52 »
...  Atletler Pistteki Yerlerini Alırlar  Ve Hakemin Başla İşaretini Beklerler , Bizde Pozisyonumuzu Aldık Lakin Hala '' Vur '' İşareti Gelmedi , Önce ABD Ve Nato Beklenmedik Bu Durum İçin Hazırlıklarını Tamamlasınlar Ve Benim Tahminim Olan Türk Pilotlarımızın Denizde Kayıp Olmadıkları Tam Tersine Uçağın Düşüşünden Hemen Sonra Bir Şekilde Kurtarılıp Bilinmiyen Bir Yerde Sorguda Olduklarını Tahmin Ediyorum Ve Onun İçindirki  Bizim Suriye'ye Vurmadan Yapmamız Gereken En Önemli Şeylerden Biride Bu Pilotlarımızın Esir Düşüp Bazı Hayati Öneme Sahip Planlarımızı Silah Depolarımızı Gibi Bilgileri Vermiş Olma İhtimali Göz Önünde Tutularak Önlem Alındığıdır , Kısacası Şartlar Olgunlaştığında  Suriye Yaptığı Hatayı Çok Ağır Birşekilde Ödeyecektir

Başbakanlıktan Gelen İlk Resmi Açıklamadan Hemen Sonra Pentekon'dan Yapılan İlk Resmi Açıklama '' Bu konuda Türkiye'nin konuşması daha doğru olur '' Bu Diplomatik Sözün Gerçek Meğali '' Artık Türkiye'nin Vurması Gerekir '' Den Başka Bir Şey Değil ...
''  İntikam'ın Kanlı Olanı Makbüldür !!! ... ''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #174 : 25 Haziran 2012, 20:29:58 »
Vurmak mı?
Ne alaka?
Böyle bir durumla askeri müdahale etmek ancak ortaçağ zihniyetine sahip olanlar tarafından gerçekleştirilir. Yapılacak tek şey uluslararası girişimlerde bulunarak Uçağımızın Suriye tarafından uluslararası sularda düşürüldüğünün ispat edilmesi (Buraya kadar tamam gibi) ve sonrasında Suriye'den özür ve tazminat talebinde bulunmaktır. Savaşmak çocuk oyunu değildir.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xnLoxIZCY6E" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=xnLoxIZCY6E</a>

Nato tatbikatı sırasında ABD uçak gemisi Saratoga, yaptıkları tatbikat olduğu halde, karşısındaki gemi bir müttefik gemisi olduğu halde, dost- düşman sistemleri ve tüm gelişmiş sistemlere sahip olduğu halde, bile bile, göz göre göre Türk Savaş Gemisi Muavenet'i iki Seasparrow füzesi ile vurarak saf dışı bırakmıştı. Haydi;  bizi bilerek vuran müttefiğimiz ABD'ye savaş açalım.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Türkistan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #175 : 25 Haziran 2012, 20:34:05 »
  Umarım Öyle Olur Ama Ben Yerli Ve Yabancı Bir Çok Sitelerde 2011 Aralık Ayı Ortasında Türkiye'nin İlkbahar Veya Yaz Başı İran Ve Suriye İle Bir Savaşa Tutuşacaklarını Defaatlerce Kez Yazmış Dile Getirmiştim  8) 

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #176 : 25 Haziran 2012, 20:40:41 »
  Umarım Öyle Olur Ama Ben Yerli Ve Yabancı Bir Çok Sitelerde 2011 Aralık Ayı Ortasında Türkiye'nin İlkbahar Veya Yaz Başı İran Ve Suriye İle Bir Savaşa Tutuşacaklarını Defaatlerce Kez Yazmış Dile Getirmiştim  8) 

Sebep?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Türkistan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #177 : 25 Haziran 2012, 20:43:21 »
  Sebep Mi ?   '' Bu Konuda Türkiye'nin Konuşması Daha Doğru Olur '' ( Pentekon )

Birileri Böyle İstiyor Diye Olabilir Mi ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #178 : 25 Haziran 2012, 20:46:03 »
  Sebep Mi ?   '' Bu Konuda Türkiye'nin Konuşması Daha Doğru Olur '' ( Pentekon )

Birileri Böyle İstiyor Diye Olabilir Mi ?

Olabilir. Muz cumhuriyetlerinde yaşayan insanlar birileri istediği için kendi aralarında veya komşularıyla sürekli boğuşuyorlar. Koyun sürüsünden farkları olmadığı için...

Çevrimdışı Türkistan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #179 : 25 Haziran 2012, 20:52:41 »
 ::) '' Siyasete Kaymak İstemiyorum , Sen Onu Anladın Paşam  :-X   :-X   :-X  ''