Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 137913 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Uzaylı cesetleri parlamentoda sergilendi!
« Yanıtla #640 : 13 Eylül 2023, 14:39:02 »
Bu bir dönüm noktası: Uzaylı cesetleri parlamentoda sergilendi! 3 parmakları var, kemikleri hafif, dişleri yok...

'İnsan olmayan' canlılara ait olduğu öne sürülen bin yıllık fosiller Meksika parlamentosunda sergilendi. Araştırmacılar yeminli beyanlarında söz konusu kalıntıların başka bir türe ait olduğunu öne sürdü.

Yıllardır 'uzaylı fenomenleriyle' ilgili araştırmalara liderlik eden Jaime Maussan, Meksika parlamentosunda 'insan olmadığı' öne sürülen iki cansız bedeninin kalıntılarını sergiledi ve cesetlerin dünya dışı canlılara ait 1000 yıllık fosilleşmiş kalıntılar olduğunu iddia etti.

"DÖNÜM NOKTASI NİTELİĞİNDE BİR OLAY" GENETİK YAPILARI YÜZDE 30 FARKLI
Meksika parlamentosundaki anlar Batı medyasında 'dönüm noktası niteliğinde bir olay' olarak yorumlandı ve dünya gündemine ilk sıralardan giriş yaptı.

https://twitter.com/GogetaTV_/status/1701808512643584306?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1701808512643584306%7Ctwgr%5Edab54215ec28ac6cdac3202bc335587fb78ea988%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.hurriyet.com.tr%2Fdunya%2Fbu-bir-donum-noktasi-uzayli-cesetleri-parlamentoda-sergilendi-3-parmaklari-var-kemikleri-hafif-disleri-yok-42329772

Araştırmacılar, Peru'nun Cusco kentindeki bir madenden çıkarılan cesetlerin genetik yapısının insanlarınkinden yüzde 30 farklı olduğunu belirterek kalıntıların başka bir türe ait olduğunu öne sürüyor.

KALINTILAR BİN YILDAN DAHA ESKİ! 'UZAYLI OLUP OLMADIKLARINI BİLMİYORUZ AMA...'

Kaltıntıları inceleyen Meksika Ulusal Özerk Üniversitesi (UNAM) üç parmaklı el ve ayaklara sahip, dişsiz cesetlerin 1.000 yıldan daha eski olduğunu ortaya çıkardı.

Maussan parlamentodaki yeminli ifadesine "Bu uçsuz bucaksız evrende yalnız değiliz, ve bu gerçeği kabul etmeliyiz" sözleri ile başladı ve şöyle devam etti;

"Bu örnekler evrimimizin bir parçası değil. Bunlar bir UFO enkazından sonra bulunan varlıklar da değil, madenlerde bulunmuş fosilleşmiş kalıntılar. Uzaylı olup olmadıklarını bilmiyoruz ama zekiydiler ve bizimle birlikte yaşadılar. "

YEMİN ETMELERİ İSTENDİ
Salı günü gerçekleştirilen oturuma aralarında Harvard astrofizik profesörü Avi Loeb ve ABD donanmasının emekli direktörü Ryan Graves'in de yer aldığı çok sayıda ABD'li ve Meksikalı yetkili katıldı. Oturumda tanımlanamayan hava olayları ile ilgili sunumlar yapıldı, çekilen askeri görüntüler yayınlandı.

Salonda hazır bulunan herkesten ayağa kalkarak yaptıkları açıklamaların doğru olduğuna dair yemin etmeleri istendi.

HAFİF KEMİKLERE SAHİPLER, DİŞLERİ YOK
Kongrede gösterilen cesetler kabaca insansı bir şekle sahipti. Sunum yapan araştırmacılar kalıntıların hafif kemiklere sahip olduğunu ve dişlerinin bulunmadığını vurguladı.

https://image.hurimg.com/i/hurriyet/75/750x422/65018fc94e3fe0172ce2e955.jpg
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #641 : 13 Eylül 2023, 14:41:05 »
Error 404 (Not Found)!!1

<a href="http://youtu.be/OPTwHFuJ6Mc?si=VmLkvx8fz0jjoQw1" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/OPTwHFuJ6Mc?si=VmLkvx8fz0jjoQw1</a>

Bunlar heykele benziyorlar. Fosilleşmiş diyorlar ama...  ::)

Gerçek olmasalar resmi bir kurumda böyle sergilemezlerdi herhalde!  ::)
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2023, 14:44:13 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı İbrahim

• DefenceTurk
  • *
  • 41
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #642 : 14 Eylül 2023, 06:41:07 »
Fosiller (!) sahteymiş skywolf, bu sergilediği heykelciklerin Peru'dan kaçırılan ve sentetik tutkalla bir arada tutulan hayvan ve insan kemikleriymiş.
kaynak: https://elcomercio.pe/tecnologia/ciencias/el-fraude-de-las-momias-alienigenas-de-nasca-revive-en-peru-noticia/#:~:text=En%20esa%20l%C3%ADnea%2C%20el,manufactura%20de%20reciente%20data%E2%80%9D.

Heykele bakınca çok kafa yorulmamış olduğu anlaşıyor zaten, gazeteci arkadaş en azından bir sanatçı tutsaymış ya.

Çevrimdışı Gökbörü

• DefenceTurk
  • *
  • 137
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #643 : 14 Eylül 2023, 09:05:40 »
Uzaylı var yok geldi gitti tartışmasına girmiyorum da gerçekten bulunsa herhangi bir devletin böyle bir şeyi (potansiyel sonuclarini da goz onunde bulundurursak) aciklayacagina  inaniyormusunuz?

Kimse X files seyretmedi mi :)

« Son Düzenleme: 14 Eylül 2023, 09:06:53 Gönderen: Gökbörü »
What is steel compared to the hand that wields it?

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 134
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #644 : 14 Eylül 2023, 09:48:09 »
Meksika Parlamentosu ???

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #645 : 14 Eylül 2023, 13:56:12 »
NASA, merakla beklenen UFO raporunu yayımlayacak
ABD Havacılık ve Uzay Ajansı'nın (NASA), UFO araştırma ekibinin elde ettiği bulguları tartışmak üzere bugün bir basın toplantısı düzenlemeyi planlıyor. Meksika Kongre'sinde sergilenen ve uzaylılara ait olduğu iddia edilen iki fosil, dünya gündemine oturmuştu.

https://www.f5haber.com/teknoloji/nasa-merakla-beklenen-ufo-raporunu-yayimlayacak-6505793?utm_source=mansetler&utm_medium=mansetler&utm_campaign=mansetler

not ufolar hakkinda daha cok haber cikacaktir

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #646 : 14 Eylül 2023, 14:03:59 »
Evren o kadar büyük ki bırakın akıllı canlı olmasını dünya dışında Mercedes marka otomobil üreten uygarlık bile vardır.
Rusya Ukrayna savaşının çözümü bağımsız Kırım devletidir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
NASA tüm dünyanın beklediği UFO raporunu açıkladı
« Yanıtla #647 : 15 Eylül 2023, 01:01:02 »
NASA tüm dünyanın beklediği UFO raporunu açıkladı

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), 'tanımlanamayan uçan cisim'lere (UFO) dair raporunu bugün kamuoyu ile paylaştı. 36 sayfalık raporda UFO'ların hemen tanımlanamayacağı vurgulanırken, NASA Yöneticisi Bill Nelson "NASA bağımsız çalışma ekibi, UFO'ların dünya dışı bir kökene sahip olduğuna dair herhangi bir kanıt bulamadı. Ancak bu UFO'ların ne olduğunu bilmiyoruz. Bu yüzden NASA'nın bir UFO araştırması direktörü atadığını duyuruyorum." diyerek çalışmaların devam edeceğini duyurdu.

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı NASA, tanımlanamayan uçan cisimler (UFO) hakkında uzun zamandır beklenen çalışmanın bulgularını yayınladı.

NASA'nın Washington'daki merkezinde düzenlenen basın toplantısında, NASA Yöneticisi Bill Nelson, NASA'nın Bilim Misyonu Direktörlüğü Yönetici Yardımcısı Nicola Fox, NASA'nın Bilim Misyon Müdürlüğü Araştırmadan Sorumlu Yönetici Yardımcısı Dan Evans, Simons Vakfı Başkanı ve NASA'nın UAP bağımsız çalışma ekibinin başkanı David Spergel yer aldı.

'BAŞKA BİR YAŞAM FORMU OLDUĞUNA İNANIYORUM'

Raporda, NASA’nın uzay keşifleriyle ilgili tamamen şeffaf olduğu ve yalnızca bilimsel verilere dayanan bilgilere paylaşacağı belirtilirken, şu ana kadar bilimsel olarak açıklanabilmiş herhangi “gizemli bir gök cismi” olmadığı açıklandı. Nelson yaptığı açılış konuşmasında, "Geçmişte ve günümüzde yaşam belirtileri arıyoruz. Ve her şeyin ne şekilde var olduğunu araştırmak ve sormak DNA'mızda var" dedi. Nelson panelde yaptığı ayrı bir açıklamada ise, ‘’Henüz ne kadar büyük olduğunu bile kavrayamadığımız evrende başka bir yaşam formu olduğuna inanıyor muyum diye bana sorarsanız, kişisel cevabım ‘evet’ olacaktır. Ancak bilim adamlarımızla bunun matematiksel ihtimalini konuştuğumuzda, milyarlarca yıl galaksi ve milyarlarca yıldız hesapları arasında kayboluyoruz" ifadelerinde bulundu.

UZAYLIYA AİT OLDUĞU İDDİA EDİLEN MUMYA GÖRÜNTÜLERİ

Bir basın mensubunun geçtiğimiz günlerde Meksika hükümetinin yayınladığı ve bir uzaylıya ait olduğu iddia edilen mumya görüntüleriyle alakalı sorduğu soruya cevap veren Nelson, “Bugün burada varsayımları ve komploları, bilimden ayırmak için buradayız ve bunu bilimsel verilerle yapabiliriz. Söz konusu videoyu ben de sizler gibi sosyal medyadan izledim ve elimizde görüntüler dışında herhangi bir veri yok" dedi.

'UFO'LARIN NE OLDUĞUNU BİLMİYORUZ, NASA BİR DİREKTÖR ATIYOR'

Basın toplantısında açılış konuşmasını yapan NASA Yöneticisi Bill Nelson, "Çalışmanın en önemli sonucu, öğrenilecek daha çok şey olduğudur" dedi ve sözlerine şöyle devam etti;

"NASA bağımsız çalışma ekibi, UFO'ların dünya dışı bir kökene sahip olduğuna dair herhangi bir kanıt bulamadı. Ancak bu UFO'ların ne olduğunu bilmiyoruz .Bu yüzden NASA'nın bir UFO araştırması direktörü atadığını duyuruyorum."

NASA'NIN UFO RAPORU NE DİYOR?

Merakla beklenen 36 sayfadan oluşuyor ve raporda UFO'ların bilinen insan yapımı veya doğal fenomenler olarak hemen tanımlanamayacağı belirtiliyor.

Raporda, UFO olayların anlaşılmasının 'yeni ve sağlam veri toplama yöntemleri, gelişmiş analiz teknikleri, sistematik bir raporlama çerçevesi gerektireceği' belirtiliyor.

GEÇTİĞİMİZ YIL DUYURMUŞLARDI

NASA geçtiğimiz yıl, 'tanımlanamayan anormal olaylara' veya UFO'lara ilişkin kanıtları gözden geçirdiğini duyurmuştu.16 araştırmacıdan oluşan bağımsız bir ekip Mayıs ayında ön gözlemlerini paylaşarak, mevcut verilerin ve görgü tanıklarının raporlarının kesin sonuçlara varmak için yetersiz olduğunu tespit etmişti.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/nasa-tum-dunyanin-bekledigi-ufo-raporunu-acikladi-42330519

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #648 : 15 Eylül 2023, 09:19:43 »
Fosiller (!) sahteymiş skywolf, bu sergilediği heykelciklerin Peru'dan kaçırılan ve sentetik tutkalla bir arada tutulan hayvan ve insan kemikleriymiş.
kaynak: https://elcomercio.pe/tecnologia/ciencias/el-fraude-de-las-momias-alienigenas-de-nasca-revive-en-peru-noticia/#:~:text=En%20esa%20l%C3%ADnea%2C%20el,manufactura%20de%20reciente%20data%E2%80%9D.

Heykele bakınca çok kafa yorulmamış olduğu anlaşıyor zaten, gazeteci arkadaş en azından bir sanatçı tutsaymış ya.

Bir belgeselde, O sunumu yapan kişinin daha önce farklı bir konuyla ilgili anlattııklarını izlemiştim epey zaman önce. Anlattığı konu sahte çıkmıştı. Re'nin bahsettiği karakterde biri. O nedenle zaten pek güvenmedim bu konudaki habere. Her ne kadar çok iddialı olsa da. İlginç olan bu sunumun resmi bir kurumda yapılmış olması!

Diğer önemli konu da dünya dışı varlıklar konusunda çok fazla spekülasyon olması. Bu konuda çok fazla paylaşılan bilgi, fotoğraf, video vs var. Bunların çoğu sahte. Büyük çoğunluğu canı sıkılan ergenler tarafından hazırlanıyor artık. Ancak bir bölümünün birileri tarafından biilnçli olarak yapıldığını düşünüyorum. Gerçekleri saklamak için hedef şaşırtmak amacıyla. "Bakın şöyle bir konu vardı, ama o da sahte çıktı. O zaman bunların hepsi palavra" algısı yaratmak için. O nedenle neyin gerçek, neyin yalan olduğunu anlamak imkansız derecesin zor.

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #649 : 15 Eylül 2023, 17:09:31 »
Niye önümüze konan dünya dışı akıllı yaşam formları insana veya insanın dünyada muhatap olduğu diğer canlılara bir şekilde benziyor?  Evrenin bir ucundan gelen varlık ile İnsanın uyuşması için aynı tezgahtan çıkması gerekmez mi?

Bu yabancı varlıklar dünya insanının aklının anlayacağı şekle kendisini indiriyor denilebilir. Tamam da  bu kadar yetenekli iseler bire bir aynı şekilde görülebildiler. illa fizyolojik reaksiyona girmiş bir mutant gibi kafa ve vücut ölçüleri oynamış şekilde görmek zorunda mıyız?

Bu yüzden bir formül geliştirdim. İnsana bir şekilde benzeyen ve insansı tepki verip medya vasıtasıyla gözüme sokulan hiçbir varlığı uzaylı yaşam formu olarak kabul etmiyorum.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..