Gönderen Konu: IDEF'15  (Okunma sayısı 146686 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
Ynt: IDEF'15
« Yanıtla #280 : 12 Mayıs 2015, 17:19:07 »
Bu ibareyi yakaladim ve o ibareyi yakindan fotograflamak istedigimde fotograf makinasını oradaki bayan elimden alıp sildirdi. Kendisine içimden geçenleri anlatmak çok zor saygılarımla. :-*

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #281 : 12 Mayıs 2015, 17:38:38 »
Bizimkiler de ilginç. Millet malını satmak için her türlü reklamı yapar, bizimkiler gizler. Aman gizli bilgi! Neresi gizli? Gizli olacak ne var? Çalıntı mı? Madem gizli fuarda ne işi var? Aha biri fotoğrafı çekmiş, sanal alemde dünyaya servis etmiş. Nerede kaldı gizliliği? Beyin bedava!

O bayana kızmamak lazım. Neticede o da bir emir kulu! Ona talimat veren zihniyete Allah akıl fikir versin!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 197
« Yanıtla #282 : 12 Mayıs 2015, 20:01:25 »
Dediginiz gibi sayin Skywolf.
Fotoraf cekilmesi engendi ve cekimler silindi. Peki sahsin gördüklerini  beyninden nasil silecek?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #283 : 12 Mayıs 2015, 20:41:59 »
Nurol Makina'nın canavarı EJDER YALÇIN...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #284 : 12 Mayıs 2015, 20:57:44 »
Fuarın en çok ilgi gören araçlarından bir diğeri FNSS'in ilginç tasarımı KAPLAN-20...
FNSS Mildesign askeri araç tasarım yarışmalarının ne kadar amacına hizmet ettiğinin başarılı bir örneği. FNSS artık klasik tasarımlardan farklı olarak endüstriyel tasarıma daha fazla önem veriyor. Dünyada alanında söz sahibi firmalardan biri olan FNSS geleceğe büyük hedeflerle ilerliyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #285 : 12 Mayıs 2015, 20:59:38 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #286 : 12 Mayıs 2015, 21:01:30 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #287 : 12 Mayıs 2015, 21:08:46 »
20 ton ağırlığındaki araç amfibik özelliğe sahip. FNSS'in yeni aracına yeni kule...

Seneler önce Milli Tank projesi için görüşmeye gittiğim Otokar'da üzerinde konuştuğumuz tasarımım Anadolu Parsı'nın paletlerinin kompozit olması ilgilerini çekmişti. Daha hafif ve daha mukavemetli kompozit malzemelerden imal edlmiş paletlerin çelk paletlere göre daha uzun ömürlü olacağı kesindir. Bugün dünyada artık kompozit palet kullanımı yaygınlaşıyor. FNSS'de bu konuda başarılı. Otokar ise ALTAY tankı ve diğer paletli araçlarında klasik palete devam edeceğe benziyor.

Çevrimdışı enes8101

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #288 : 12 Mayıs 2015, 21:13:33 »
Bence yerli arabayı FNSS tasarlasın :D
ZOR HEMEN İMKANSIZ ZAMAN ALIR
             --------MAROON BERETS--------

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #289 : 12 Mayıs 2015, 21:17:33 »
Yerli bir arabayı Ekber Onuk yapıyor zaten şu an. Hatta şu sıra iki elektrikli arabayı otomobil fuarına yetiştirme heyecenıyla çalışıyorlar. ;)

FNNS'in meşhur fennek aracını andıran yeni aracı PARS 4X4