Gönderen Konu: PAKİSTAN İÇİN YARDIM KAMPANYASI  (Okunma sayısı 5655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
PAKİSTAN İÇİN YARDIM KAMPANYASI
« : 09 Eylül 2010, 21:02:16 »
PAKİSTAN İÇİN YARDIM  KAMPANYASI

Sevgili arkadaşlar...

Dost, zor zamanlarda yanınızda olandır. Dostluk zor günlerde destek olmayı gerektirir. Bizlerin zor zamanlarımızda, içerisinde oldukları yokluğa rağmen sahip oldukları herşeyi bizlerle paylaşarak bizlere yardım eden dost ülke Pakistan'daki kardeşlerimiz zor durumdalar. Bizlerin yardımına çok ihtiyaçları var. Bizler, zaten zor durumda olanın her zaman yardımına koşarız değil mi?

Bakanlar Kurulu kararıyla; Pakistan’da meydana gelen sel afetinden zarar gören afetzedeler için yardım kampanyası düzenlenmesi ve kampanyanın ulusal koordinasyonunu yapmak üzere Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi  Başkanlığının görevlendirilmesi; Bakanlar Kurulu’nca 25/8/2010 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Bizler de elimizden geldiğince yardım bekleyen kardeşlerimize elimzi uzatalım.  Bunun için gerekli olan hesap numaralarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/pHelpPakistan.aspx
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2010, 23:11:53 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Destiny

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2010, 22:32:01 »
Bizim onlara yapmadığımız yardım kalmadı... Peki bu dost bize ne yardımı yaptı ?

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2010, 22:51:29 »
Bizim onlara yapmadığımız yardım kalmadı... Peki bu dost bize ne yardımı yaptı ?
Skywolf un iletisini dikkatle okuyun.Kurtuluş savaşımızda bize Pakistan lı bayanlar yardım olarak parmaklarındaki yüzükleri bile göndermiştir ve dünyada Türkleri gerçekten seven nadir insanlardandır Pakistanlılar , Araplar gibi hain değiller.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı Destiny

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2010, 22:53:30 »
Teşekkürler arkadaşlar