Gönderen Konu: IDEX 2013  (Okunma sayısı 19841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: IDEX 2013
« Yanıtla #10 : 18 Şubat 2013, 20:07:54 »
İlk sekiz sayfada fuardan resimler var.Roketsan'ın canavarına ait yüksek çözünürlüklü fotoğrafa dikkat.

http://www.flickr.com/photos/dmcl/page4/

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #12 : 18 Şubat 2013, 22:04:13 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #13 : 18 Şubat 2013, 22:06:17 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #14 : 18 Şubat 2013, 22:07:34 »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #15 : 18 Şubat 2013, 23:13:41 »

http://blogs.defensenews.com/eurosatory/files/2010/06/SidePRO-on-Eagle.jpg

iki resim arasındaki tek fark nedir sizce?  bana ''temiz işçilik'' gibi geldi. kümesten mi söküp getirdiniz arkadaş?
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #16 : 18 Şubat 2013, 23:22:09 »
Acaba tel kafesi yolda kaybettiler de orada alelacele bunu mu uydurdular?  ;D

Bizim bilmediğimiz bir sistem mi geliştirdileri yoksa! :o

Gerçekten de çok berbat bir görüntü. Dünyanın her yerinden gelen olası müşterilere karşı böyle bir tanıtım mı olması gerekiyor?
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2013, 00:34:01 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #17 : 19 Şubat 2013, 01:16:51 »
Aslinda fikir olarak fena degil. Askeri araci toplumsal olaylarda kullanirken tas ve molotoflara karsi bir tel kafes.

Ihtiyac neyse onu pazarlayacaksin, pazarlamaciliktaki altin kural

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #18 : 19 Şubat 2013, 01:56:17 »
Aslinda fikir olarak fena degil. Askeri araci toplumsal olaylarda kullanirken tas ve molotoflara karsi bir tel kafes.

Ihtiyac neyse onu pazarlayacaksin, pazarlamaciliktaki altin kural

Zırhlı araca taş ne yapabilir? Yukarıdaki sünmüş kale ağı görünümlü sistem molotof kokteyline karşı ne kadar etkili koruma sağlayabilir? Ki üzerinden de atabilirler.  Yukarıdaki resmin altındaki like tıklayınca açılan resimdeki aracın etrafındaki tel kafes neden o kadar düzgün iken bizim aracınki böyle şekilsiz?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #19 : 19 Şubat 2013, 02:44:45 »

SOM da sergilenenler arasında.