Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 302811 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahin1

• DefenceTurk
  • *
  • 13
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #2250 : 28 Aralık 2023, 13:52:09 »
Hakkaniyetli cevap vermek gerekirse refah artışı olmuştur. Lakin ekonominin böyle çalkantılı olduğu dönemlerde gelir dağılımı da zarar görür. Ekonomi rayına oturduktan sonra düzelme gözle görülür ve hissedilir şekilde gerçekleşir.

Çevrimdışı baryshx

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2251 : 28 Aralık 2023, 17:56:19 »
Ekonomik okur yazarlığı ilmi olanlar anlatsın bize. Dolar karşılığı maaşlar ~400 dolardan ~600 dolara çıkınca bizde bir refah artışımı oldu yoksa dolar gerçek değerini bulduğu için mi rakamlar böyle oldu. Çünkü 300-450 dolar alt gelir gurubu ülkeden 600-850 dolar arası orda gelir gurubu ülkeye yükseldik gibi bir tablo var bu zamlar ile
Birkaç ay sonra eski haline döner, rahat ol. Millet doların sabit kalacağını fikrinin nereden ediniyor? Enflasyon hâlâ çatır çatır, online satış siteleri, market ve fırınlar bunu gösteriyor. Televizyon alacaktım, Ekim ile Aralık sonu arasında %50 arttı.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #2252 : 02 Ocak 2024, 15:30:09 »
Yine seçim var ve siyasi partilerin adaylarının mesajlarından gına geldi. Hiçbir partiye üye değilim. Hiç biriyle işim olmaz. Nereden buluyorlar telefon numaramı? Bu yaptıkları Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na aykırı değil mi? Bunları nereye şikayet edebiliriz?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı İbrahim

• DefenceTurk
  • *
  • 41
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2253 : 02 Ocak 2024, 15:40:12 »
Yine seçim var ve siyasi partilerin adaylarının mesajlarından gına geldi. Hiçbir partiye üye değilim. Hiç biriyle işim olmaz. Nereden buluyorlar telefon numaramı? Bu yaptıkları Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na aykırı değil mi? Bunları nereye şikayet edebiliriz?

https://kvkk.gov.tr/SharedFolderServer/CMSFiles/1624cbad-5ea1-4d73-8519-4a4835eebdb3.pdf

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #2254 : 02 Ocak 2024, 16:00:45 »
e devlette "Ticari Elektronik İleti Yönetim Sistemi" sayfasında sms ile bilgi vermesine izin verilenler görüntüleniyor onları engeleyebiliyorsunuz.
Rusya Ukrayna savaşının çözümü bağımsız Kırım devletidir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #2255 : 02 Ocak 2024, 16:28:59 »

https://kvkk.gov.tr/SharedFolderServer/CMSFiles/1624cbad-5ea1-4d73-8519-4a4835eebdb3.pdf

Neden resmi işlemler bu kadar zor? Bir şikayet için saatlerce uğraşmak zorunda mı vatandaş?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #2256 : 03 Ocak 2024, 15:05:08 »
sahibinden com alan adını yenilemeyi unutmuş olacak iş değil milyar dolarlık site 20 dolarlık ödemeden siteyi kaybetse tarih yazar

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #2257 : 03 Ocak 2024, 15:22:45 »
sahibinden com alan adını yenilemeyi unutmuş olacak iş değil milyar dolarlık site 20 dolarlık ödemeden siteyi kaybetse tarih yazar

Bizimkinin daha 35 gün süresi var. Ama ben hafta sonu yenilemeyi düşünüyorum. Hatırlatırsan memnun olurum. Biz de unutmayalım.  ::)

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #2258 : 03 Ocak 2024, 15:25:22 »
hatırlatırım tabi yılın adamıyım ben

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #2259 : 06 Ocak 2024, 15:30:27 »
hatırlatırım tabi yılın adamıyım ben

Hallettim. Bir yıl daha uzattım. Hatırlattığın için sağol yılın adamı.  ;D