FOTOĞRAF VE VİDEO GALERİSİ / PHOTO AND VIDEO GALLERY > Deniz Araçları Galerisi/ Naval Vessel Gallery

Project 941 Akula/TYPHOON SINIFI DENİZALTILAR / TYPHOON CLASS

<< < (3/10) > >>

Raptor44:
Rusları kızları için değil typhoon için seviyorum tasarım harikası ve muazzam kapasiteye sahip bir silah

Afşar1:

--- Alıntı yapılan: Raptor44 - 07 Ağustos 2018, 16:40:23 ---Rusları kızları için değil typhoon için seviyorum tasarım harikası ve muazzam kapasiteye sahip bir silah

--- Alıntı sonu ---

Abi ikisi içinde diyelim :)

UYVAR:
No way out filminde bu tasarim mantalitesine değinildi. "O kadar büyük ki düşman yerini tesbit etmek için sonar kullanmak zorunda değil"

Tam bir faciadır.

marmara:

--- Alıntı yapılan: UYVAR - 07 Ağustos 2018, 17:24:25 ---No way out filminde bu tasarim mantalitesine değinildi. "O kadar büyük ki düşman yerini tesbit etmek için sonar kullanmak zorunda değil"

Tam bir faciadır.

--- Alıntı sonu ---

1987 yılında Soğuk savaşı döneminde tam bir propaganda amacıyla çekilmiş ve Typhoon sınıfı denizaltısını hakkında söz konusu bile olmamıştır o filmde.

Ayrıca o dönemde bu denizaltısı hakkında batı dünyasında oldukça az bilgi vardı ve NATO`nun korkulu rüyası idi.

Senin saçma mantığına göre denizaltı büyük olunca sonarsız yakalamak mümkün ve bunu bir filmdeki alınan aptal bilgi ile tespit ettin...

Senin beynin tam bir fiyasko...

leventkepir:
Neden birbirinizi kırıyorsunuz ki hayat 3 gün. Haklısınız kızıyoruz da bana da vatanhaini diyenler vardı ben de onlara sensin demiştim. en temizi sukunet bana ilk olarak trmilitary de vatanhaini dendi ben de bastım yaygarayı.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git