Gönderen Konu: Akıncı İHA Projesi  (Okunma sayısı 189811 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 13
  • DefenceTurk.com
Ynt: Akıncı İHA Projesi
« Yanıtla #800 : Bugün, 10:24:22 »
Bazen biraz sert eleştirdiğimin farkındayım. Tabiki amacım milli hassasiyeti olan arkadaşları tahrik etmek değil. Sadece önem affettiğim konuları tartışmaya açmak istedim. Zaten bu formun amacıda fikir tartışması yapmaktır. (Hakaret olmadan)
Sn Fırtına nın uyarısını dikkate alıp daha yazdığım birçok satırı geri siliyorum kısır tartışmalar başka fikirlerin önünü tıkamasın

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 30
« Yanıtla #801 : Bugün, 10:32:41 »
Ben kendi ulkemden baskasi ve 2-3 ulke haricinde dusunmuyorum. Zamaninda bize rakip gibi propaganda yapan hatta daha iyi olduklarini dusunen iran... hani nerede o ovdukleri teknolojileri..irandaki Azerbaycan kardeslerimiz olmasa yuzune bakilacak ulke degil iran. Israil den asagi kalmazlar. Iyi yapmis baykar ay yildizi cizmek ile...

Neyse biraz sert yazdim özür arkadaslar. Ne kadar bazilariniza kizsamda bazi konulardada hak veriyorum. Saygilar hepinize.. Kendi ulkemizden baskasi yalan...

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #802 : Bugün, 11:18:14 »
Subjektif bir gözlemimi paylaşayım,

Tebriz bölgesinin Türkçesini, Azerbaycan Türkçesinden Anadolu Türkçesine daha yakın olduğunu düşünmüyor değilim, en azından karşılaştıklarımdan o hisse büründüm...

Bilemiyorum, yalnış algıda olabilir benimkisi...

Çevrimdışı mehmet05

• DefenceTurk
  • *
  • 134
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #803 : Bugün, 11:19:42 »
Zannedersem İran'da Türk kanalları Azerbeycan'dan daha fazla seyrediliyor. Bu da lehçeyi etkiliyor.