Gönderen Konu: Fgm 148 javelin  (Okunma sayısı 4525 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Stryker

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Fgm 148 javelin
« : 04 Temmuz 2010, 22:51:52 »
Arkadaşlar bundan daha etkili bir tanksavar varmı.İnşallah tek er tarafından taşınabilen tanksavar silahı projemiz sonunda tsk kamız böyle bir silaha kavuşur.Düşman işgalini durdurmak için bence birebir.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Z1RRQS_FXP4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Z1RRQS_FXP4</a>
Kuvvete dayanamayan adalet aciz;Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Fgm 148 javelin
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2010, 11:58:54 »
Bu silah da bazı sorunlar yaşıyor merak etme

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Fgm 148 javelin
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2010, 13:40:44 »
ERYX vardı çöp oldu.Javelin ile MW2de helikopter vuruyordum aslında iyi alet sorunları hariç iyi makina.:D

Çevrimdışı DedeKorkut

• DedeKorkut
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Ay gökte kaldıkça ulukocaların duası üzerine olsun
Fgm 148 javelin
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2010, 23:13:00 »
Ortada tank diye birşey kalmadı. :) ... Bu silahı her görüşümde aklıma COD 4 geliyor... Ayrıca  ne gibi sorunlar yaşıyor paylaşırsanız bizleri bilgilendirme açısından daha iyi olur değerli arkadaşlar :).

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Fgm 148 javelin
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2010, 01:45:39 »
Ortada tank diye birşey kalmadı. :) ... Bu silahı her görüşümde aklıma COD 4 geliyor... Ayrıca  ne gibi sorunlar yaşıyor paylaşırsanız bizleri bilgilendirme açısından daha iyi olur değerli arkadaşlar :).
MW2 MW1 bunu görünce herkes aklına gelir.Füzenin ateşlenmemesi,tankı bulamaması kitlenme meselesi,eryx gibi füzenin fırlamaması say say bitmez.Sorunlu alet yani bir video vardı hatta sitede komik bir şeydi.:D

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Fgm 148 javelin
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2010, 20:41:11 »
Yeterli alan olması lazım öncelikle ne kadar omuzdan atılsa da. Ayrıca ubir video da askerin önündek kum tepesine taş gibi düşüyordu, COD 4'ten örnek veriyim MW2'de bu sorunu göremdim ama COD 4 te(bölüm adını unuttum) öndeki evin çatısına düşüp duruyordu. ilk attım gitmedi ikincdide bir baktım çatıya konup kalıyor :D

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Fgm 148 javelin
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2010, 03:21:33 »
Yeterli alan olması lazım öncelikle ne kadar omuzdan atılsa da. Ayrıca ubir video da askerin önündek kum tepesine taş gibi düşüyordu, COD 4'ten örnek veriyim MW2'de bu sorunu göremdim ama COD 4 te(bölüm adını unuttum) öndeki evin çatısına düşüp duruyordu. ilk attım gitmedi ikincdide bir baktım çatıya konup kalıyor :D
Demekki o sorunu yaşayan tek ben değilmişşim.Charli Dont Shurften sonraki bölüm olacaktı galiba.T-70lerden kaçanlar vardı biraz geri kaçılarak vurdum onlarıda.