Anket

Sizce Türkiye Suriye'ye yapılacak bir askeri müdahaleye katılmalı mı?

Katılmamalı. Bizi hiç iligilendirmez.
18 (18%)
Kesinlikle katılmalı. Çünkü müdahale sonrası Suriye'de söz sahibi olmamız için şart.
53 (53%)
Engel olmalı. Çünkü Suriye'den sonra sıra İran'a, ondan sonra da sıra bize gelecek.
24 (24%)
Başka bir düşüncem var. Aşağıda paylaşıyorum.
5 (5%)

Toplam Oy Verenler: 100

Gönderen Konu: Suriye Krizi  (Okunma sayısı 507107 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 232
  • DefenceTurk.com
Ynt: Suriye Krizi
« Yanıtla #2570 : 01 Mart 2020, 00:23:52 »
Cumhurbaşkanının verdiği süre doldu. Savaş uçaklarının üslerden havalandığı haberleri dolaşıyor sosyal medyada.

Hocam Rus savaş uçaklarının önleme yapmak için Suriye'deki üslerden kalktığı da konuşuluyor bakalım ilerleyen dakikalar ne gösterecek.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 232
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2571 : 01 Mart 2020, 00:40:49 »
Suriye ordusunun kontrolündeki Neyrab ve Minnag hava üslerinin Türk Ordusu tarafından yoğun bir şekilde bombalandığı iddiaları var

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2572 : 01 Mart 2020, 01:02:30 »
İnternette bilinçli olarak saçma sapan haberler yayan bir kitle var. Amaçları ne bilmiyorum. Okudukça normandiya çıkartması gibi bir sahne canlanıyor gözünüzde... Buradan okuyuculara naçizane tavsiyem lütfen teyit edilmediği sürece hiçbir şeye inanmayın.. Farklı kaynaklardan takip ederek doğrulayin ne habersiz kalın nede yanlış habere inanın.. Bu demek değil ki yetkililer ne derse ona inancaz? Hayır tabiki. İkinci dünya savaşında ruslar Almanyanin kapısına dayanana kadar almanlar savaşı kazandığını düşünüyordu cunkı Hitler devleti halka yalan söylüyordu. Herkes bilgi edinmede özgür lakin gerçek olmak kaydıyla...
« Son Düzenleme: 01 Mart 2020, 01:03:28 Gönderen: Tong Yabgu »

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 232
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2573 : 01 Mart 2020, 01:12:42 »
İnternette bilinçli olarak saçma sapan haberler yayan bir kitle var. Amaçları ne bilmiyorum. Okudukça normandiya çıkartması gibi bir sahne canlanıyor gözünüzde... Buradan okuyuculara naçizane tavsiyem lütfen teyit edilmediği sürece hiçbir şeye inanmayın.. Farklı kaynaklardan takip ederek doğrulayin ne habersiz kalın nede yanlış habere inanın.. Bu demek değil ki yetkililer ne derse ona inancaz? Hayır tabiki. İkinci dünya savaşında ruslar Almanyanin kapısına dayanana kadar almanlar savaşı kazandığını düşünüyordu cunkı Hitler devleti halka yalan söylüyordu. Herkes bilgi edinmede özgür lakin gerçek olmak kaydıyla...

Evet zaten twitter karman çorman olmuş, biri diyor 60 uçak havalanmış, öteki diyor 2 uçak. Biri diyor F-16'lar Suriye içlerinde bombalıyor. F-16'lar bombalasa bile sınırı geçmiyordur yine sınır dışından bombalıyorlardır. Zaten bir saat oldu ana akım medyada bile operasyon haberi yok olsaydı çoktan " vurduk, yıktık, taş üzerinde taş bırakmadık, destan yazıyoruz" diye başlarlardı. Bakalım ilerleyen saatlerde göreceğiz ya da göremeyeceğiz artık ne olacaksa.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2574 : 01 Mart 2020, 01:14:21 »
SOM füzelerinin de kullanıldığı söyleniyor. Çok yazılan şey ama teyit yok henüz. Bakalım resmi haberler, görüntüler ne zaman gelecek!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2575 : 01 Mart 2020, 01:23:16 »
Us bölgeleri rejim tarafından kuşatılmış iken büyük bir operasyon bilhassa suriyeye savaş ilan etmek biraz intihar olmaz mı yahu? Yani o us bölgeleri öyle yada böyle çevresi kuşatılmış durumda anlamadım bu mevzuyu

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 183
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2576 : 01 Mart 2020, 02:12:17 »
Suriye ile ilgili mallum sitede,Sinirdan kasirga fuze atis videosu paylasilmakta.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2577 : 01 Mart 2020, 02:20:35 »
Us bölgeleri rejim tarafından kuşatılmış iken büyük bir operasyon bilhassa suriyeye savaş ilan etmek biraz intihar olmaz mı yahu? Yani o us bölgeleri öyle yada böyle çevresi kuşatılmış durumda anlamadım bu mevzuyu

İki gündür üs bölgelerinin etrafında ne kadar rejim unsuru varsa vuruyorlar. Sen hiç görüntüleri izlemedin galiba.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 232
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2578 : 01 Mart 2020, 10:50:06 »
Yorumsuz....

<a href="http://youtu.be/6W2knNIzBtQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/6W2knNIzBtQ</a>

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2579 : 01 Mart 2020, 12:03:53 »

İki gündür üs bölgelerinin etrafında ne kadar rejim unsuru varsa vuruyorlar. Sen hiç görüntüleri izlemedin galiba.
. Vurduğunu biliyorum da us bölgesini çevirenlerin tamamen yok olduğunu bilmiyorum herkeste eksik bilgi var ve benim tek yapabileceğim askerim için endiselenmek