Gönderen Konu: İran Destroyeri : Cameran  (Okunma sayısı 9327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DedeKorkut

• DedeKorkut
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Ay gökte kaldıkça ulukocaların duası üzerine olsun
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: İran Savunma Sanayindeki Gelişmeler
« Yanıtla #30 : 25 Haziran 2010, 14:59:38 »
İran, kendi denizlerini ve karasularını korumak için bir şeyler yapmak zorunda... Elindeki en iyi teknolojide bu... Uçak gemisi yapacak teknolojisi vardıda yapmadımı? Bence fazla küçümsememek gerekli... Dünya Klasmanına göre yeterli değil tabiki ancak hiç yoktan anti gemi füzesi taşıyan bir bir demir yığını var...

Çevrimdışı azarax

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #31 : 25 Haziran 2010, 15:07:12 »
İran, kendi denizlerini ve karasularını korumak için bir şeyler yapmak zorunda... Elindeki en iyi teknolojide bu... Uçak gemisi yapacak teknolojisi vardıda yapmadımı? Bence fazla küçümsememek gerekli... Dünya Klasmanına göre yeterli değil tabiki ancak hiç yoktan anti gemi füzesi taşıyan bir bir demir yığını var...

katılıyorum. zamanla öğrenir. ilk aselsan telsizlere de amerkalılar böyle dalga geçti mi acep?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #32 : 25 Haziran 2010, 15:10:42 »

Katılıyorum. Eleştiriyi abartmamak lazım. Senelerdir ambargo altında kalan İran'ın yapabileceği bu kadar. Belirli bir seviyeye kadar işini de görür herhalde. Çin yapımı C80A2 füzeleri, üçlü torpido tüpleri, topları vs herşeyi var. Eski görünüşlü ama idare eder İran için. Ancak destroyer demeleri komik olmuş. İran'ın böyle ilginç çıkışlarına da alıştık artık.

C80A2
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com