Gönderen Konu: Sohbet...  (Okunma sayısı 300268 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selcukkocak78

• DefenceTurk
  • *
  • 110
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet...
« Yanıtla #2510 : 04 Nisan 2024, 00:40:53 »
siyasal islamcılar hakikaten enteresanlar. Kendileri gibi düşünmeyen herkes hain, üstten dayılanmalar filan. 720 tane polis-asker şehit  sadece açılım sürecinde müsaade edilen sehir barikat ve hendekleri sebebiyle verildi ama hatırlatmayacağız öyle mi?? Hele fetö ile olan geçmiş veya renk değistirenlerle devam edegelen kankalıklarına ve bedellerine hiç girmeyelim, mazallah..

Bu ulus devleti kuran parti hakkında ipe sapa gelmez hakaret ve iftiralarınızı alın kendi aranızda yazışın. Kendini Atatürkten, inönüden, altaydan, çakmaktan daha  milliyetçi ve vatanperver görmek nedir. Ecevitten daha mı vatan perversiniz. Erdal inönü kadar ne faydanız oldu dünyaya da hakkında saygısızca yazıyorsunuz.

Anlaşamayacağız, anlaşmayacagız. Ama matematik yanılmaz.%60'ı telefoncu dayı olan ihtiyarlar öldükçe ; yerlerine %60'ı akılcı ve çagdas gençler her sene seçmen listesine eklendikçe zaten marjinalleşecek bu partiler . Yaklaşık olarak her yıl 500 bin kisi ölürken 1 milyondan fazla yeni seçmen geliyor. İkna etmeye veya tartışmaya  gerek yok aslında. Zaman her derdin ilacı.

Cumhuriyeti onlar kurdu, gençler yüceltecek.

Kusuruma bakmayın, iyi misiniz siz?

maalesef değiller fantastik bir dünyada yaşıyorlar ve daha farkına varamadılar. ben lsd ye yoruyorum yada flakka ya

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2511 : 04 Nisan 2024, 00:41:58 »
-beyin aktiviteleriniz durmuş
-en ufak utanmanız yok
-boka batmışsınız
-bokta debelendikçe pislik sıçratıyorsunuz

Bunlar nedir? Bu forumun dili bumudur? Hakaret etmeden derdini anlatabilecek zekadan yoksun, etrafındaki hiç kimsenin yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri anca burada döküp rahatlayabilen bir trolsün

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 71
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2512 : 04 Nisan 2024, 00:46:36 »
Oy çalma konusuyla ilgili bu seçimde kimse birşey dedi mi? Demedi

Demek ki iktidar cenahı seçmenlerinde vicdanı bir rahatsızlık ve hazmedememezlik var ki biz söylemeden bunu söyleme gereği duyuyorlar bir bakıma bu konuda yolsuzluk olduğunu söylüyorlar

Güzel itiraf +1

Oy çalınmadı,çalınmıyormuş gibi iddaada bulunursanız bende şunu derim,evet muhalefet akıllandı artık oylarına sahip çıkıyor,çaldırmıyor bunun sonucunda da adalet ortaya çıkıyor..

Lafı cımbızla seçmeyin

Sarı kafa Mal varlığını araştırırım deyince barış pınarı harekatından niye vazgeçtik.

PKK ve PYD nın yeri ve yurdu belli iktidarsın git operasyon yap elini kolunu bağlayan yok

Bu ülkede açılımı kim yaptı bu ülkede kimin zamanında hendekler kazıldı

Kimin kanalında Öcalan'ın kardeşine mektup okutuldu

Kendi elindeki savcıyla temiz kağıdı verip daha sonra bunlar terörist komedisine girişildi.bkz imamoğlu belediyelere terörist aldı tıraşı

Hepsini çok iyi biliyoruz hafızalarımızdan gitmiş değil.

Alın bir bakkal hesabı daha. Yazdıklarınızı lütfen  okuyun ama istiyorsanız ben de düzeltebilirim. Yorumunuzun içerikliği baştan sonuna kadar yanlış. Sarı kafa Erdoğan mal hakkında tehditle yaklaşması aynı 128 milyar $ nerede palavrası gibi. Arkasını araştırmadan işte ne yazık böyle mahcup oluyorsunuz. Amerikan başkanı iki hafta mühlet istedi barış Pınar harekatından evvel askerlerin tümünü çekmek için. Zaten ona kalsa hem Suriye’den hem Irak’tan tamamen askerleri çekiyordu ama buna en başta Pentagon ve senatörler karşı çıktı. Hele hele önde giden Yahudi asıllı dışişleri Bakanı Mike Pompeo. Barış Pınar harekatın sekizinci gününde sonlanmanın sebebi rus ve Amerikan heyetleri operasyon sırasında adeta Ankara’yı basmışlardı. İki süper güç bir araya geldi o zaman ne yapacaksın? Heyetler aralarında görüşürken zavallı pompalı Mike‘ı dışarıda unutmuşlar kapılar kilitlendikten sonra . Herif kapıyı öyle bir zorlamış ki neredeyse kıracak. O zamanın dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu dışarı çıkıyor “ne oluyor Mike”? Görüşmelerin arasında istenmemenin sebebi Ruslardı.

Biz PKK’yı ve YPG‘yi vurmuyor muyuz onlara karşı operasyon düzenlenmiyor mu?? Sizin neyden haberiniz var?

Açılıma gelince. Neden yapıldı? Amaç neydi? Her şey ondan evvel denendi terör mücadelesinde yüzlerce milyar kaynak on binlerce canımız gitti . maddi bedeli belki 1 trilyona varmıştır. Bir denemediğimiz bunlarla masa başında müzakere etmek ve bunu bütün dünyaya gösterdik. Sonuç, müzakere namlunun ucundan geçtiğini onu da bütün dünyaya gösterdik. Terörist terörist kalır ve insan düşmanıdır. Doksanlı yıllarda şehit haberlerini alarak artık televizyona bakmaz olduk. Şimdi  Güneydoğu’da bir halt yiye biliyorlar mı? Irak’ta ve Suriye’de kafalarını inlerinden çıkarabiliyorlar mı?

Osman Öcalan 2004 senesinde PKK ile ilişkisini tamamen kesti. Hatta onu öldürmek için katil bile tutmuşlardı kendi tayfaları çünkü silahlı eyleme karşıydı. Anadolu ajansı onun mektubunu yayınladı, ifade özgürlüğü altında. İşin gerçeği de bu.

Gördüğünüz gibi benim hafızam gayet yerinde.

Cool story 👍

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 197
« Yanıtla #2513 : 04 Nisan 2024, 00:54:57 »
Real Story

Çevrimdışı selcukkocak78

• DefenceTurk
  • *
  • 110
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2514 : 04 Nisan 2024, 00:57:03 »
-en ufak utanmanız yok
-boka batmışsınız

Bunlar nedir? Bu forumun dili bumudur? Hakaret etmeden derdini anlatabilecek zekadan yoksun, etrafındaki hiç kimsenin yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri anca burada döküp rahatlayabilen bir trolsün
ben adımı nicklerin ardına saklamıyorum ki trol olayım. bu tartışmaları yaptığım tüm chp lilerin suratlarına söylüyorum. hiç çekinmeden korkmadan. ben haklıların arsız haksızlar kadar cesur olması gerektiğine inanan biriyim. bu kadar yazışmada işlenen kabahetlerin yanında söylediklerim gül suyuyla yıkanmış gibi gelmelyidi sizlere. çünkü ihanetin hak ettiği cümleler aslında sıktığım dişlerimin ardında kalıyor. bence sis demli ortaklarınızdan iltifat duymaya çok alışmışsınız. gerçekler söylenince canınız çok yanıyor belliki.

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 71
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2515 : 04 Nisan 2024, 00:58:51 »
Yav açılımı hükümet yaptı diye savunmayın

Bu ülke size 98 'de bitme noktasına gelmiş terör sorunu ile devleti devretti

Yok analar ağlıyormus yok kan dökülmeseymiş siz onu Marko paşaya anlatın

Sahi daha Oslo görüşmesi var açılımdan sonra 2012

Mit müsteşarının görüştüğü

O zaman şöyle söyleyeyim terörist müzakere olmaz mücadele olur...

Tabi akp cenahı yapınca meşru muhalefet görüşünce terörist yersen

Barış pınarınada kılıf buldunuz ya pes diyorum

Sonuçta bal gibi çekildik ama oydu ama buydu

Senin liderinin altı temiz değil ki belaltı vuran dediğini yaptırıyor...

Sonuçta bu bizim yumuşak karnımız demek yerine 128 milyar dolar palavrası deyip geçiyor tabi yersek.

Adam mal varlığı dedi bizim nasıl barış pınarından çekildiğimizi şaşırdık bu bir yumuşak karındır.

İki süper güç oraya gelmeden ve Suriye'yi karıştırmada terör için uygun ortam oluşturmadan önce onu düşünecektin.sonra PYD ile uğraşmak veya böyle bir oluşumun oluşmasıyla uğraşmıyacaktın

Sahi gelen göçte cabası

Yani deveye sormuşlar nerem eğri oda demişki nerem doğru.

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2024, 01:24:15 Gönderen: Denizci16 »

Çevrimdışı selcukkocak78

• DefenceTurk
  • *
  • 110
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2516 : 04 Nisan 2024, 01:01:04 »
bütün yaşananların özeti. chp artık teröristlerin kucağına düşmüştür.esirdir. üyeleri ise onu aklamak adına türlü laf oyunları ajitasyonlar yalanlar ve demogojiler ile kurtarma yazılısı peşindeki 11 zayıfı olan öğrenciler gibidirler. verecek cevapları olmadığı için saptırma dezenformasyon ve laf cambazlığı yöntemlerini denemektedirler ama maalesef onuda becerememektedirler. çünkü mızrak çuvala sığmamaktadır.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2024, 01:02:03 Gönderen: selcukkocak78 »

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2517 : 04 Nisan 2024, 01:07:00 »
-en ufak utanmanız yok
-boka batmışsınız

ben adımı nicklerin ardına saklamıyorum ki trol olayım. bu tartışmaları yaptığım tüm chp lilerin suratlarına söylüyorum. hiç çekinmeden korkmadan. ben haklıların arsız haksızlar kadar cesur olması gerektiğine inanan biriyim. bu kadar yazışmada işlenen kabahetlerin yanında söylediklerim gül suyuyla yıkanmış gibi gelmelyidi sizlere. çünkü ihanetin hak ettiği cümleler aslında sıktığım dişlerimin ardında kalıyor. bence sis demli ortaklarınızdan iltifat duymaya çok alışmışsınız. gerçekler söylenince canınız çok yanıyor belliki.

Canı yanan belli klavyeyi eskittin

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 71
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2518 : 04 Nisan 2024, 01:11:45 »
Eee ne diyelim toplumun çok büyük bölümü tercihini terörizmden yana yaptı deriz artık...

Demek ki iktidar olamayınca hazımsızlık karşı tarafı suçlamakla geçecek

Hım tipik iktidar cenahı kafası 😂

Yada emevi kafası

Sn. Putty doğru diyor okumasını bilene

Akp söz verir açılım diye
Akp sözünü tutmayınca bu söz verilen cenah kafasını CHP ye çevirir

Hayır CHP bir çivi çakmayan zihniyet diye dem vurursunuz laf yapıp yapıştırsınız

Şimdi bu durumdaki CHP kürtlere ne söz vermiş olabilir ki.sonuçta bu CHP'nin kendine hayrı yok

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2024, 01:23:10 Gönderen: Denizci16 »

Çevrimdışı Efes

• DefenceTurk
  • *
  • 12
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2519 : 04 Nisan 2024, 01:17:55 »
RTE bile öz eleştiri yapacağız seçmenin mesajını aldık diyor. Gelde bunu Kraldan fazla kralcı olanlara anlat. Suçlu hep başkası