Gönderen Konu: Shaanxi Tiger 4×4 Hafif Zırhlı Araç  (Okunma sayısı 1886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Shaanxi Tiger 4×4 Hafif Zırhlı Araç
« : 01 Ağustos 2016, 01:22:53 »
Shaanxi Tiger 4×4 Hafif Zırhlı Araç

Bolivya Yeni Tiger 4 × 4 Hafif Zırhlı Araçlarını Aldı

Bolivya Savunma Bakanlığı Çin ile imzalanan yaklaşık 8.000.000 $ değerindeki bir askeri yardım anlaşmasının bir parçası olarak, 31 yeni Shaanxi Tiger 4×4 hafif zırhlı araçlarını teslim aldı.

Yeni Tiger 4×4  hafif zırhlı araç Çinli Shaanxi Baoji Special Vehicles Company tarafından üretiliyor. Araç; komutan ve sürücüden oluşan ekibe ek olarak 9 tam techizatlı piyade taşıyabiliyor. Araç kapsamlı off-road testlerinden geçmiş ve tüm arazilerde ve bütün hava koşullarında büyük bir hareketlilik göstermiştir. Type 56 7.62mm kalibre makineli tüfek ateşine karşı etkin koruma göstermiştir. Bu ateş Testler sırasında Baoji Şirketi Özel Araçlar Üretim CEO'su Bay Wang Bao Ho aracın içindeydi.

Tiger 4x4, 200 Hp gücündeki Cummins ISDE200-30 Dizel motor ile hareket ediyor. 2700 d/dk'lık nu motorla saatte 120 kilomtre hızla 600 kilometre menzile ulaşıyor. Tam yükle %60 eğime tırmanabilen araç hazırlıksız olarak 80 cm derinliğindeki sulardan geçebiliyor.

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com