Gönderen Konu: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)  (Okunma sayısı 143354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tepegöz

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
Ynt: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)
« Yanıtla #710 : 10 Mart 2018, 16:33:15 »
Kırsal kesimde üzerlerinden silindir gibi geçileceğini biliyorlar. Tahminim bütün güçlerini Afrinin savunmasında kullanmak için geri çekiyorlar. Afrin meskun mahal çatışması zorlu olacak. Orada nekadar uzun direnirlerse bizim üzerimizdeki baskının okadar artacağını biliyorlar. Cinderesten taktiksel olarak geri çekildiklerine inanıyorum.
Bu adamlara taktikleri  en başta müttefikimiz abd veriyor.

Çevrimdışı Tuğrul

• DefenceTurk
  • *
  • 10
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #711 : 10 Mart 2018, 20:03:04 »
Resimdeki mermi çekirdeği hiç deforme olmamış ilginç değil mi?
« Son Düzenleme: 10 Mart 2018, 20:12:35 Gönderen: Tuğrul »

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #712 : 11 Mart 2018, 00:06:39 »
Şu hilal Taktiği beni resmen manyak etti bee harika iş çıkardılar.  Tepegöz'e de katılmamak elde değil.  Bu anaksunamunun evlatları bizdeki asker ve polis hassasiyetini biliyor , merkezde ösodan çok bizim asker ve polislere odaklanacaklar. Yalnız Afrin iç işleri bilmem neysi bugün kaçarken yakalanmış bu afrin merkezdeki psikolojiyi anlatıyor. Ben düşünce yapım olarak arap ve kürtleri sevmem ama bugün afrinli sanırım ufak bir kızın ağlayan fotosunu gördüm. Benim askerime polisime güvenim sonsuz. Ama o kalleşler algı yaratmak için her haltı yiyecek potansiyele sahip.. Umarım ne o fotodaki ağlayan kıza nede diğer masum çocukların kılına dahi zarar gelmeden Türk devletinin şefkati o yavrucakları saracaktır... Tengri biz menen.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2018, 00:07:33 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #713 : 11 Mart 2018, 00:13:10 »
Bugün en fazla temizliğin sağlandığı gündü sanırım. Aklıma gelen temizlenen yerler;  Zelka, Kan Kurk, Kafr Zita, Şeyh Abdurrahman, Kuraybah, Tallaf, Kila, Halidiya, Kara Tepe, Hadır Tahtani, Hadır Fevkani, Kastal Köşk, Dubira, Tıllıf, Sulaklı, Julbul ve Kibar köyleri ile Kaybar askeri Kampı.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #714 : 11 Mart 2018, 00:23:47 »
Bugün en fazla temizliğin sağlandığı gündü sanırım. Aklıma gelen temizlenen yerler;  Zelka, Kan Kurk, Kafr Zita, Şeyh Abdurrahman, Kuraybah, Tallaf, Kila, Halidiya, Kara Tepe, Hadır Tahtani, Hadır Fevkani, Kastal Köşk, Dubira, Tıllıf, Sulaklı, Julbul ve Kibar köyleri ile Kaybar askeri Kampı.
H.A.T mıdır at mıdır afrindeki pkknın özel kuvvetler kafası yaşayan farelerininde karargahı ösonun eline geçmiş. Video atıyolardı artizler.Umarım şu insansız kara araçları afrin merkeze tez zamanda gönderilir.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 198
« Yanıtla #715 : 11 Mart 2018, 10:40:50 »
Fistanlılar fena ağılıyorlar. Soykırımı durduran yokmuymuş gavat Omerika neden yetişmiyorsun?

Çevrimdışı The.Turk

• DefenceTurk
  • *
  • 3
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #716 : 11 Mart 2018, 10:58:12 »
Bir ara sosyal medya hesaplarinda ki rakamlar ile,Turk Ordusu'nu tamamen imha etmislerdi,bizde o donem Azerbaycan,Pakistan'dan asker ithal edip devam etmistik Zeytin Dali'na  ;D

Simdi ise "Where is the US Air Force" aglamalarindalar. Ama PKK/YPG'nin hakkini da vermek lazim, Kacarbirlik Harekatinda harikalar  ;D
Yaşam ne kadar güzel olsa da, ''Ölüm'' yaşamdan daha güzeldir; Layıkıyla öldükten sonra...

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #717 : 11 Mart 2018, 11:33:51 »
Kırsal kesimde üzerlerinden silindir gibi geçileceğini biliyorlar. Tahminim bütün güçlerini Afrinin savunmasında kullanmak için geri çekiyorlar. Afrin meskun mahal çatışması zorlu olacak. Orada nekadar uzun direnirlerse bizim üzerimizdeki baskının okadar artacağını biliyorlar. Cinderesten taktiksel olarak geri çekildiklerine inanıyorum.
Bu adamlara taktikleri  en başta müttefikimiz abd veriyor.
Kırsalda ezileceklerini bilselerdi o kadar tünel kazmak için uğraşmazdılar.Taktiksel olarak geri çekildiklerini düşünmüyorum  bu kadar fazla kayıp vermeleri mecbur kaldıklarını gösteriyor.

Çevrimdışı Tuğrul

• DefenceTurk
  • *
  • 10
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #718 : 11 Mart 2018, 11:35:19 »
Bir ara sosyal medya hesaplarinda ki rakamlar ile,Turk Ordusu'nu tamamen imha etmislerdi,bizde o donem Azerbaycan,Pakistan'dan asker ithal edip devam etmistik Zeytin Dali'na  ;D

Simdi ise "Where is the US Air Force" aglamalarindalar. Ama PKK/YPG'nin hakkini da vermek lazim, Kacarbirlik Harekatinda harikalar  ;D
+1
DAEŞ ile yaptıkları tiyatro sonucu batı medyasının kendilerini poh pohlanası ilehavayı girmişlerdi. Kendilerini Ordu kurduk zannedip ikibinyıllık mazisi ve tecrübesi olan Türk ordusuba kafa tutacaklarını zannettiler. Ama gerçeklerle yüzleştiler onların smacı silahli kuvvetlerimizi en az 5-6 ay dağlarda oyalayıp yıpratmaktı. Bu arada batı da kamuoyu oluşturup bizi baskı altına almaktı. Hesapları tutmadı. Ben inanıyorum ki şuan bir çok yapandı ülke silahlı kuvvetleri zeytindalı harekatını yakından izleyip kendilerine dersler çıkarmaktadır. Velhasıl dünyaya tekrar basıl savaş yapılır öğretiyoruz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #719 : 11 Mart 2018, 13:20:54 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com