Anket

Uzaklaştırılmış bazı üyelerin affedilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kesinlikle karşıyım
0 (0%)
Fazla ileri gitmemiş olanlar affedilebilir
6 (100%)

Toplam Oy Verenler: 6

Gönderen Konu: Server Değişikliği ve Yenilikler  (Okunma sayısı 5193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Server Değişikliği ve Yenilikler
« : 18 Kasım 2011, 00:28:08 »
Değerli arkadaşlarım,

Bir süredir kulladığımız server, büyüme hızımızı kaldıramadığı için sorunlar yaşamaktayız. Bu sorunlar nedeniyle de sitemiz için yapmayı istediğimiz pek çok çalışmayı ertelemek zorunda kalmaktayız. Yakında bu isteklerimizi gerçekleştirmemize olanak sağlayacak daha kullanışlı bir servera taşınacağız. Bu taşınma sonrasında sitemizin daha aktif olabilmesi için yarım kalan çalışmalarımıza hız vereceğiz. Ayrıca daha aktif olacak yeni yöneticilere de ihtiyacımız olacak gibi.

Bunun dışında sizlerin de görüşlerini almak istediğim bir düşüncem daha var. Sitemizde yapmış oldukları kural ihlalleri sonucu uzaklaştırılmış üyelerimizin çok ciddi ihlallerde bulunmayanlarını affederek yeniden sitemize kazandırmayı düşünüyorum. Tabi çoğunluk bunu onaylarsa. Zaten uzun süre siteden çeşitli nedenlerle ayrı kalmış olan arkadaşların bu süre içerisinde hatalarını kavramış olabileceklerini ve tekrarlamaktan kaçınacaklarını umuyorum. Seviyeli ve yoğun tartışmalar kalitemizi daha da artıracaktır.

Saygılarımla...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Hellfire

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Server Değişikliği ve Yenilikler
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2011, 11:36:26 »
Uzaklaştırılan arkadaşların dönmesinin bir sakıncası yok bence..Bölücü yıkıcı vb. hoş görülmesi mümkün olmayan söylemler-iddialar söz konusu olmadıkça fikir tartışmasında bir sakınca yok (tabi forumun çizgisini bozmayacak bir çerçeve içinde)

Bunun dışında yeni server ve yeni çalışmaların hayata geçmesiyle daha aktif ve çok daha katılımcı bir forum ortamı oluşacağına eminim..Eğer sıradan bir üye olarak yapmam gereken birşey olursa elimden geldiği kadarıyla yardımcı olurum..