TÜRK SAVUNMA SANAYİ > FNSS

FNSS KURUM FAALIYETLERİ.

<< < (2/2)

BATTLESTAR:
Arkadaşlar bugün Fnss'e çok güzel bir tanıtım gezisi yaptık. İntibam ve söyleyebileceğim haberler şöyle ;

+ 3-4 savunma şirketine gittim aralarında en iyi tanıtım en dolgun bilgilendirme en güzel ortam kesinlikle fnssti . Şirkette bae etkisi cidden belli oluyor.  Adamlar gerçekten ne yaptığını biliyor . Vizyonlarına tam sadıklar ve tsk ya çok vizyoner ve konsept önerilerde bulunuyorlar ancak bizim tedarik sistemi ve lojistik sınıfı vizyon ve sorunları malum.

+ Altay tankının 1.abmk'de üretimi için tesisin 25 sene kiralama ihalesi bir iki aya olacakmış hala bmc kesinleşmiş değil. Fnss yetkilileri bu işi bmc, otokar , fnss bof ortaklığının üretmesi gerektiğini değerlendiriyor . Ama tabi herşey değişti o olay bitti çoktan . Altayın güncel halinin günümüz konseptine pek uygun olmadığı geliştirilmesi gerektiğini söylüyorlar. Bunu da 75 tonluk yeni challenger ve leopard 3'ü görmelerinden dolayı diyorlar.

+ 30 mm eş eksenli cirit olan bir kule yakında gelecek.

+ Pars çoğu testte fransız araçlarına sağlam kitlemiş ve dünyanın en iyi sistemlerinden biri deniyor.

+ ÖMTTZA projesi 400 lü sayılardan 100 lü sayılara ve 4 konfigürasyona inmiş.

+ Kral selman sonrası fnss ve türk şirketleri arabistanda çok sıkıntı yaşıyor adamlar Tüm makamlara eski amerikalı subayları getirmişler . Fnss ordaki tek ve son yerli firma.

+ Arkadaşlar zırhlı araçlar öyle böyle büyük değil bire beş bire on adeta yürüyen evler. En küçük sta 10 bile aşırı büyük . Hele korkut spag 2+1 gecekondu boyunda . 8x8 parslar bildiğiniz ev gibi askeri doldurup araziye yollayın kendi karargah ve yatakhaneleri bir nevi yanlarında gelsin.

+ Kaplan mt'yi ordudan subaylar çok beğenmişler ama tedarik zincirinde ona sıra zor gelir gibi.

+ Sta ummana pazarlanabilir.

+ Zaha testleri hazirana başlıyor.

Kısaca ben fnss'i çok sevdim.

Raptor44:
Altay'ın güncellenmesi ile ilgili fikirlerinden bahsettiler mi zaten Altay'ın güncellenmesi gerektiği ortadaydı biz tankı üretene kadar eskicek diyen arkadaşlar haklı çıktı

BATTLESTAR:

--- Alıntı yapılan: Raptor44 - 04 Ocak 2019, 01:26:32 ---Altay'ın güncellenmesi ile ilgili fikirlerinden bahsettiler mi zaten Altay'ın güncellenmesi gerektiği ortadaydı biz tankı üretene kadar eskicek diyen arkadaşlar haklı çıktı

--- Alıntı sonu ---

Ben hatırlattım kendisine ama onları o kadar ciddi dönüşüm paketleri olarak görmedi.

fırtına06:
FNSS ihracat tecrübelerini savunma sektörüyle paylaştı

Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi, 6. Proje Pazarı Etkinliği, 25 Şubat Pazartesi günü, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kara savunma sektöründe tek kalemde en büyük ihracat rekorunu hali hazırda elinde bulunduran FNSS sponsoru olduğu İhracat Paneline katılan, Orta ve Uzak Doğu Programlar Direktörü Ceyhun Süer, birçok ihracat projesine imza atmış FNSS’nin başarısının detaylarını katılımcılarla paylaştı.

Süer: “30 yıldır ülkemize, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve sektöre hizmet etmekten gurur duyuyoruz. İlk ihracatımızı 1997’de Birleşik Arap Emirlikleri’ne yaptık. O günden bu yana ihracat projelerimizin toplam tutarı 2,6 milyar doları geçti. Başarılı olabilmek için ihraç edilebilecek seviyede ürününüz olmalı, bu ürün için, fiyat performansı olarak rakiplerinizden daha iyi teklif vermelisiniz ve ürününüzün arkasında durmalısınız.” dedi. İletişimin ve karşı tarafa güven vermenin önemli olduğunu, FNSS’nin müşterisine verdiği değeri özenle gösterdiğine dikkat çeken Süer, talepleri karşılarken, her kullanıcının ihtiyacına göre farklı çözümler sunulduğunu ve bu çözümlerin her testten başarıyla geçtiğini belirtti.

http://defenceandtechnology.com/2019/02/27/fnss-ihracat-tecrubelerini-savunma-sektoruyle-paylasti/

カメせ:
youtu.be/BxTMJ8cRSzk

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git