Gönderen Konu: Hindistan da Stealth İnsansız Hava Aracı Geliştirmek İstiyor  (Okunma sayısı 2268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Hindistan da Stealth İnsansız Hava Aracı Geliştirmek İstiyor

Hindistan basınında çıkan haberlere göre Hint Hükümeti yerli silahlı insansız hava aracı geliştirmek için program başlatmaya hazırlanıyor.

Times of India’ya göre söz konusu insanız hava aracı füzelerle donatılmış olacak ve belirlenen hedefleri imha ettikten sonra kendi kendine üssüne geri dönecek. İnsansız uçaklar, Hint tasarımı lan Kaveri havacılık motorunun bir çeşidi tarafından güçlendirilecekler.

Esasen Hindistan Savunma Bakanlığı tarafından Ghatak Projesi olarak adlandırılan çalışma, Hindistan Maliye Bakanlığı’nın onayını bekliyor.

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ynt: Hindistan da Stealth İnsansız Hava Aracı Geliştirmek İstiyor
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2015, 14:30:15 »
Bunlar ucak motoru uretmeyi basardimi.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Hindistan da Stealth İnsansız Hava Aracı Geliştirmek İstiyor
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2015, 14:58:34 »
Bunlar ucak motoru uretmeyi basardimi.

LCA için geliştirmeye çalıştıkları Kaveri motoru var. Henüz tam olarak hazır değil.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com