Gönderen Konu: Sohbet odası  (Okunma sayısı 42930 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Black95

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Ynt: Sohbet odası
« Yanıtla #160 : 08 Mart 2024, 13:04:32 »
Forum üyeleri arasında lichess.org-da satranç turnuvası yapsak güzel olur bence :)

Buna benzer bir teklifi arkadaşlar Bilardo için yaptılar bir kaç ay önce tamam dedim, 1-2 oynadık daha da ıstaka vermediler bana sen kenarda otur, biraz izle (bayağı bir izle) dediler kibarca en son….
  :D :D :D ;D :D
  :D Turnuvada her kes eşit sayıda oyun oynayacak(tahminen). Diyelim ki turnuvanın süresi 1 saat olsun(isteğe bağlı olarak değişebilir). 5+0 blitz(her oyuncuya her oyunda 5 dakika süre verilir) olursa en az oynayacak oyuncu minimum 6 oyun oynayacak. Oyununuzu ne kadar hızlı bitirebilirseniz o kadar çok oyun oynarsınız. Oyunlar arasında mola olmayacak(Oyun bittiğinde hemen yeni oyuncuyla oyuna başlarsınız). En çok puan kazanan şampiyon olur :)

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 74
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #161 : 08 Mart 2024, 16:58:34 »
Arkadaşlar kabalaştık sanki ...

Bugün Dünya Kadınlar günü

Bütün Kadınlarımızın Kadınlar günü kutlu olsun..

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #162 : 08 Mart 2024, 18:11:15 »
Heykellerde ne görüyorlar da nefret ediyorlar ben merak ediyorum. Ben bakınca nefret edecek bir şey göremiyorum. O kadar haklı bir nefret ki onlar için utanmada yok heykeli ayıplarken. İnsanlar dünyayı güzelleştirmeye çalışıyor biz elma papatya kanarya gökkuşağı kar tanesi filan yapamayız bizim yapıp yapabileceğimiz bir şeyler çizeriz boyarız renklendiririz bir şeylerin şeklini zarif yaparız güzel renkler bulur bir birine yakıştırırız çini yaparız bezeriz süsleriz halı kilim yaparız kumaşları güzel yaparız ağacı oyarız taşı oyarız bir güzel şekiller yaparız müzik yaparız şarkı söyleriz bizim maharetimiz bu kadardır biz papatya gökkuşağı filan yapamayız yıldızlar yapamayız. Elimizde dünyayı bezeyecek üç beş güzel şey var nerdeyse hepsine kafayı takmışlar yapma diyorlar iyi değil bunlar. Müzik yapıyoruz çalgı çalıyoruz Eurovizyona katılmıyorlar mümkünse yapma diyorlar kudretleri olunca hiç yaptırtmıyorlar. Heykel yapıyoruz yapma diyorlar resim yapıyoruz yapma diyorlar halı örüyoruz onu yap ama şöyle yapma böyle yapma diyorlar. Parfümle hayatı güzelleştirelim diyoruz ona da karışıyorlar. Nedir kardeşim bu cıvıltı ile meseleniz söyleyin bizde bilelim bu ne asabı bozukluk böyle yıl olmuş 21 yy ayıp değil mi
Takmışlar bu heykele. Heykel işte ne var ki tapmak için mi yaptılar geçerken görünce bir şeyler aklına tekrar gelsin unutma diye dikiliyor. Şehri vatanı kurtarırsan onuruna dikiliyor.

Takmışlar kadınlar gününde açılan bu heykele kafayı. Buna bakınca ne görüyorlar merak ediyorum. Hayatı süsleyen bir eser işte taşı toprağı oyup edip yapmışız papatya yapacak halimiz yok ki ne yapalım başka dımdızlak mı olsun şehrimiz 

« Son Düzenleme: 08 Mart 2024, 18:16:03 Gönderen: putty »
Rusya Ukrayna savaşının çözümü bağımsız Kırım devletidir.

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 74
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #163 : 08 Mart 2024, 18:44:18 »
Güzel bir heykel benim hoşuma gitti.
Bir beğeni ateşledim sana

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #164 : 08 Mart 2024, 19:04:22 »
Çin'den almışlardır bizim heykeltıraşlarda bu zarafet zor. Mikelanjelo gibi heykel kim yapacak bu ülkede bunu. Belli olmaz zamanda değişiyor yeni gençler çok yetenekliler
« Son Düzenleme: 08 Mart 2024, 19:05:36 Gönderen: putty »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 459
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #165 : 08 Mart 2024, 19:13:58 »
Heykellerde ne görüyorlar da nefret ediyorlar ben merak ediyorum. Ben bakınca nefret edecek bir şey göremiyorum. O kadar haklı bir nefret ki onlar için utanmada yok heykeli ayıplarken. İnsanlar dünyayı güzelleştirmeye çalışıyor biz elma papatya kanarya gökkuşağı kar tanesi filan yapamayız bizim yapıp yapabileceğimiz bir şeyler çizeriz boyarız renklendiririz bir şeylerin şeklini zarif yaparız güzel renkler bulur bir birine yakıştırırız çini yaparız bezeriz süsleriz halı kilim yaparız kumaşları güzel yaparız ağacı oyarız taşı oyarız bir güzel şekiller yaparız müzik yaparız şarkı söyleriz bizim maharetimiz bu kadardır biz papatya gökkuşağı filan yapamayız yıldızlar yapamayız. Elimizde dünyayı bezeyecek üç beş güzel şey var nerdeyse hepsine kafayı takmışlar yapma diyorlar iyi değil bunlar. Müzik yapıyoruz çalgı çalıyoruz Eurovizyona katılmıyorlar mümkünse yapma diyorlar kudretleri olunca hiç yaptırtmıyorlar. Heykel yapıyoruz yapma diyorlar resim yapıyoruz yapma diyorlar halı örüyoruz onu yap ama şöyle yapma böyle yapma diyorlar. Parfümle hayatı güzelleştirelim diyoruz ona da karışıyorlar. Nedir kardeşim bu cıvıltı ile meseleniz söyleyin bizde bilelim bu ne asabı bozukluk böyle yıl olmuş 21 yy ayıp değil mi
Takmışlar bu heykele. Heykel işte ne var ki tapmak için mi yaptılar geçerken görünce bir şeyler aklına tekrar gelsin unutma diye dikiliyor. Şehri vatanı kurtarırsan onuruna dikiliyor.

Takmışlar kadınlar gününde açılan bu heykele kafayı. Buna bakınca ne görüyorlar merak ediyorum. Hayatı süsleyen bir eser işte taşı toprağı oyup edip yapmışız papatya yapacak halimiz yok ki ne yapalım başka dımdızlak mı olsun şehrimiz 

Bir anda tapabileceklerinden korktukları için heykeli sevmez bunlar...

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 48
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #166 : 08 Mart 2024, 20:45:51 »
Susuz göl olmaz,
Muslerasız Galatasaray olmaz.
Kerem Demirbay Zirkon füzesi gibi döşedi. TR süper ligi için olağanüstü keyifli maç zon zamanların.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 232
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #167 : 08 Mart 2024, 21:15:47 »
Susuz göl olmaz,
Kerem Demirbay Zirkon füzesi gibi döşedi. TR süper ligi için olağanüstü keyifli maç zon zamanların.

Bende burada bir Beşiktaşlı olarak BrahMos füzesi gibi Galatasaraylılara nokta atışı süpersonik banlama harekatı mı yapsam ne yapsam ( Şaka tabiki)  ;D  ;D  ;D  ;D

Çevrimdışı marmara

• DefenceTurk
  • *
  • 48
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #168 : 08 Mart 2024, 21:42:31 »
Susuz göl olmaz,

Bende burada bir Beşiktaşlı olarak BrahMos füzesi gibi Galatasaraylılara nokta atışı süpersonik banlama harekatı mı yapsam ne yapsam ( Şaka tabiki)  ;D  ;D  ;D  ;D

Geçen haftanın acısını şimdi bizden mi çıkarmaya çalışıyorsunuz.  ;D

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 296
« Yanıtla #169 : 08 Mart 2024, 21:57:16 »
Artık futbol diye bir şey kalmadı. Yoldan 20 li yaşlarda  100 erkek çevirin geçen senenin şampiyonunu bilen 5 kişi çıkmaz. 10 kişiye tuttuğu takımı sorun sonrada takımın antrenörünü sorun bir tane ya çıkar ya çıkmaz bilen
« Son Düzenleme: 08 Mart 2024, 21:59:48 Gönderen: putty »