HOBİLERİNİZ, TASARIM VE DİĞER KONULAR > Genel Konular

Almanya'ya vizesiz seyehat!!!

<< < (2/4) > >>

fırtına06:

--- Alıntı yapılan: putty - 13 Ocak 2024, 18:37:16 ---Haklısın ama demek istediğim Almanya değil Türkiye vatandaşlarını geri getirme telaşı yaşamalı. Senede yarım milyar dolar oradaki Türkleri getirmek için bütçe ayırmalıyız. Vatandaşımız çalınmış gibi oldu geçici verdik üstüne yattılar insanlarımızın. Almanya göndermeye çalışıyor Türkiye almamaya çalışıyor tablosu çok saçma bence tersi olmalı vatandaşlarımızı geri yollayın diye baskı yapmalıyız neden aldığınız vatandaşları geri yollamıyorsunuz diye hesap sormalıyız

--- Alıntı sonu ---

Ne bizim 4 milyon Türkü kaldırabilecek, ne de Almanya'nın 4 milyon Türkü gönderebilecek bir ekonomisi yok. Olmayacak duaya amin demeyin.

putty:
Tamam anladım senin de fikrin genel kalabalığın fikri gibi ilginç bir şey söylemedin

fırtına06:

--- Alıntı yapılan: putty - 13 Ocak 2024, 19:09:25 ---Tamam anladım senin de fikrin genel kalabalığın fikri gibi ilginç bir şey söylemedin

--- Alıntı sonu ---

İlginç bir şeyler yazmaya gerek te yok zaten gerçekler ortadayken. Siz beyin jimnastiği yapalım, zihni sinir fikirleri üretelim diyorsanız orası başka tabi.

serkan1976:
Gurbetçiler Avrupa'daki hayat pahalılığından şikayetçi , kime sorsanız "Siz burada iyisiniz biz de kurulu düzenimiz olmasa dönerdik" diyor...

Sayın Fırtına06 hocam söyledikleriniz gurbetçilerin beyanlarıyla uyuşmuyor...

Not: Bu ifadeler mizansel olarak verilmiştir.Cevap yazılmasına gerek yoktur..

fırtına06:

--- Alıntı yapılan: serkan1976 - 13 Ocak 2024, 19:19:10 ---Gurbetçiler Avrupa'daki hayat pahalılığından şikayetçi , kime sorsanız "Siz burada iyisiniz biz de kurulu düzenimiz olmasa dönerdik" diyor...

Sayın Fırtına06 hocam söyledikleriniz gurbetçilerin beyanlarıyla uyuşmuyor...

Not: Bu ifadeler mizansel olarak verilmiştir.Cevap yazılmasına gerek yoktur..

--- Alıntı sonu ---

Cevap veriyorum: haklısınız hocam Almanya bizi kıskanıyor sonuçta neremizi kıskanıyorsa artık :) :) :)

Not: Sayın serkan hocamın kendi notundaki ifadeler bu notta da geçerlidir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git