Gönderen Konu: Yeni bir askeri site ortagı aranıyor  (Okunma sayısı 20113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Yeni bir askeri site ortagı aranıyor
« : 02 Ocak 2011, 14:30:36 »
Arkadaşlar benim için trbizans bitmiştir. Çünkü banladılar sağolsun bazıları. O yüzden defencetürkte güzel bir site ama bu tip konularda forumlu ve aktif olarak tek site yetmiyor. Bende aklımdan geçirdimki ilk olarak amatör bir platform ilgi görürsede gerçek bir platforma bir forumlu site açmak.

Daha önce amatör bir site çalışmam olmuştu hala yapım aşamasında bir kaç mod olacak arkadaş üye o kadar. Yetenegim hakkında fikir vermek amacıyla size bir örnek lütfen üye olmayın olanlar silinecektir çünkü yapım ve fikir aşamasında.

www.stargatetrfan.forume.biz

Not:forumun şeffaf temasının anlaşılması için sitenin firefox veya internet explorrerda açılması önerilir. Ayrıca yukarıdaki seçeneklerden forumada göz atmayı unutmayın. Ve kesinlikle ama kesinlikle üye olmayın. Bu bir reklam değildir.

Bu amatör siteyi tek başına yapamazmıyım yaparım. Ama ben yanıma 1 sağlam admin arkadaş 3 de mod arıyorum. İlerleyen zamanlarda 3 modun arasından 1 genel mod ve onun yerini doldurması amacıyla 1 mod daha alınacaktır. İlgili arkadaşlar. bana konu altından veya özel mesajla bana ulaşabilirler. admin arkadaş 18 yaş üstü modlarda 16 yaş üstü olmalıdır. Ama kişinin niteliği ve durumlara göre taviz verilebilir.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2011, 14:34:14 Gönderen: hawkerx »

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı Hellfire

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2011, 15:33:05 »
Şimdiden hayırlı olsun diyeyim..Keşke askeri konularda daha fazla bilgili ve donanımlı olsaydım..Talip olurdum o zaman seve seve..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2011, 15:37:58 »
Şimdiden hayırlı olsun diyeyim..Keşke askeri konularda daha fazla bilgili ve donanımlı olsaydım..Talip olurdum o zaman seve seve..

Askeri konularda aşırı bilgi sahibi olmakdan öte site yönetimine hakim olmak daha önemli.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2011, 15:59:09 »
Site yönetiminde birşy yok, adamı istediğin zaman banla, siyasi olarak göm ve hor gör o kadar basit. her sitede aynıdır olaylar...

sana tavsiyem boşver uğraşmana değmez..zamanı gelince insanlar yaptıklarını hiç görmez ve emeklerin boşa gider...

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2011, 16:07:24 »
Site yönetiminde birşy yok, adamı istediğin zaman banla, siyasi olarak göm ve hor gör o kadar basit. her sitede aynıdır olaylar...

sana tavsiyem boşver uğraşmana değmez..zamanı gelince insanlar yaptıklarını hiç görmez ve emeklerin boşa gider...

Yok canım en fazla 1 hafta uğraşırım oda aralıklı. önemli olan üye toplulugu yakalamak onuda karşılıklı site reklamlarıyla bulacagımı düşünüyorum inş. Siz ilgilenirmisiniz syn. shielt

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2011, 17:01:11 »
Evet arkadaşlar ilgilenen veya yorumu olan varmı.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2011, 17:06:59 Gönderen: hawkerx »

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2011, 17:36:01 »
hayirli olsun kardes , eger bu site gibi seviyeli ve demokrat olursa oraya da uye oluruz insll ...
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2011, 17:38:59 »
hayirli olsun kardes , eger bu site gibi seviyeli ve demokrat olursa oraya da uye oluruz insll ...

Sağol kardeş sanırım olursa trmilitary ve defenceturk ortasında birşey olur. Sen ilgilenirmisin ?

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #8 : 02 Ocak 2011, 19:01:51 »
Ülkemizde her ay yüzlerce yeni forum açılıyor, açıldığı gibi ilgizlikden kapanıyor! Bu işler göründüğü gibi kolay degil kendi formumdan biliyorum... emek istiyor.  bu işler ekip çalışması istiyor. Bence forum işlerine girmeden önce iyce düşünüp taşının zaman ayırabileceğinizi düşünüyorsanız site açın. bir yıl işletip kapatırım diye düşünüyorsanız hiç başlamayın. bu işlere uzun yıllar devam edecekseniz başlayın.

Ayrıca akılda kalan kısa bir alan adı (site adı) + hosting paketi almanızı öneririm. bu işler bedava kurulan forumlarla olmaz.... yoksa birgün emekleriniz boşa gider.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #9 : 02 Ocak 2011, 21:56:09 »
İlk önce düzgün bir site adı lazım ve sağlam bir tema arka fonu hiç beğendim stargateyi pek takip etmem ama denk geldimide izlerim.İlk önce bu bedava sitede uğraşmaya değmez aylık 50-60 TL kadar ufak bir rakamla domain hosting halledilir.Zaten bu rakam ufak rakamlar ile halledilebilir iyi paylaşımlar yapılır ve haberler diğer sitelerden 5-10 dakika önceden yayınlanırsa google aramadan ilk siteniz çıkar.

Uzun emekler ister bir site hemen üyem yok niye uğraşıyorum kapatırım derseniz hiç açmayınız siteyi hemen açmayın en iyi tasarımını yapıp test yapıp hataları onarıp açmayı önerimim birde 5-6 ayda bir  yeni temalar deneyebilirsiniz.

Forumda görevli ve destek için ben yardımcı olabilir forumlarda bir çok tecrübem olmuştur hatta oyun firmalarında bile :)