Gönderen Konu: Türkiye Yüzdeyüz Yerli Malı Hızlı Tren İçin Günler Sayıyor ...  (Okunma sayısı 9089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Haberi okuduysanız ekip özgül çalışma için çalışıyorlar ama bu haber kaynaklar ne kadar çarpıtır bilemem.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
Savunma sanayinde yüzde yüz yerli üretim denen araçlar  lisans altında üretiliyor. Bunları internet ortamında görüyoruz. halka yüzde yüz yerli üretim diye propaganda yapılıyor. Halk kandırılıyor. Sonrada gerçekler ortaya çıkıyor.

Bu trenlerde de 100 de 100 kısmı propaganda olabilir. lisans altında üretim olabilir. Ziraa bu araçların testleri uzun iş bugun üretirsen yarın yolcu taşımaya başlıyamazsın... kapsamlı testler hatta çarpışma testleri, kaza testlerini yapman lazım. Güvenirliğini kanıtlaman lazım. Buda bol para gerektirir.

Üretilmesine karşı değilim, yüzde yüz denerek yüzde yüz çıkmayın şeylere karşıyım.
   +1
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Bne Ispanya ile anlasma oldugunu duymusdum.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
slm simdiki hizli trenleri Ispanyadan aldik
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
slm simdiki hizli trenleri Ispanyadan aldik

Peki Güney Kore'li Rotem firması Adapazarı'nda hızlı tren olarak ne üretiyor?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
DEFENCETURK.COM Türk ve dünya savunma sanayi firmaları, konuları, haberleri, silah sistemleri, strateji, terörizm, sivil havacılık, modelcilik, askeri tarih, Atatürkçülük, tasarım, sivil savunma vs konuları hakında keyifli tartışmaların yapıldığı, bilgi alışverişinde bulunulduğu geniş kapsamlı bir forum sitesidir.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com