Anket

IDEF2013 organizsayonunu beğendiniz mi?

Evet. Savunma sanayi ürünlerimizi gayet güzel tanıttık.
6 (30%)
Güzeldi ama daha iyi etkili bir tanıtım yapılabilirdi.
10 (50%)
Keşke daha fazla yabancı firma da katılsaydı.
3 (15%)
Hiç beğenmedim!
1 (5%)

Toplam Oy Verenler: 20

Gönderen Konu: IDEF 2013 7-10 Mayis  (Okunma sayısı 218662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
Ynt: IDEF 2013 7-10 Mayis
« Yanıtla #50 : 11 Şubat 2013, 22:09:01 »
Fuara epey yabancı gelecek. Bu fuar yerli savunma sanayi ürünlerimizi tanıtmak açısından çok önemli. Ürünlerimizi nasıl tanıtabiliriz. Farklı yöntemler bulmalıyız. Mesela yetkililere rica etsek, ANKA ile bir uçuş gösterisi yapabilirler mi?  T-129, Solotürk ve Türk yıldızları da uçabilir. Fuar alanına yerleştirilen dev ekranlarlar ANKA bu uçuş gösterilerini ve fuar alanındaki ziyaretçileri kameralarıyla takip ederek görüntüleri aynı anda yerleştirilen dev ekranda gösterebilirler mi? ANKA bunu yapabilecek kadar hazır mı? Eğer yapabilirsek ANKA'nın çok etkili bir reklamını yapmış oluruz.
Yapar tabi hocam, hürkuş rollout töreninde başbakanı görüntülemişti misal

Uzun süre havadan canlı yayın yapmalı. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #51 : 12 Şubat 2013, 14:23:05 »

Fuar boyunca fuar alanı üzerinde uçarak ziyaretçileri yukarıdaki oyun görüntüsü gibi görüntüleyerek canlı yayın yapsa. Hatta İstanbul'un camileri, sarayları vs güzel yapılarını, boğazdan geçen gemileri vs görüntüleyip fuardaki ekranlara yansıtsa...
Düşünsenize fuarda dolaşırken dev ekrandan kendinizin yukarıdan çekilen görüntülerinizi görüyorsunuz...

Nasıl olur sizce? ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı cetin17

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #52 : 12 Şubat 2013, 17:00:05 »
Selamlar;
Forumu ara ara takip ediyordum.
IDEF fuarına bilet temini konusunu okuyunca bende gitmek istediğimden üye olmaya karar verdim.
2 adet giriş bileti mümkünse bende istiyorum.
Olsa da olmasa da şimdiden ilgili arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Hayırlı çalışmalar...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #53 : 12 Şubat 2013, 17:23:10 »
Davetiye İhtiyacı Belirli Olanlar:
Asderedas 1 adet
mavi1991  1 adet
Dunedain   2 adet
iiee            1 adet
Sar            1 adet
cetin17      2 adet
Destinyy    1 adet
Slayerss    1 adet
turkhay     1 adet
Hayatlife   5 adet

Katılımı Kesinleşmemiş Olanlar:
altay
Tuco
Nutuk

Başka davetiye ihtiyacı olan arkadaşlar varsa kendilerine yardımcı olabilmemiz için lütfen onlar da isteklerini belirtsinler.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2013, 13:47:10 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #54 : 12 Şubat 2013, 17:43:08 »

Fuar boyunca fuar alanı üzerinde uçarak ziyaretçileri yukarıdaki oyun görüntüsü gibi görüntüleyerek canlı yayın yapsa. Hatta İstanbul'un camileri, sarayları vs güzel yapılarını, boğazdan geçen gemileri vs görüntüleyip fuardaki ekranlara yansıtsa...
Düşünsenize fuarda dolaşırken dev ekrandan kendinizin yukarıdan çekilen görüntülerinizi görüyorsunuz...

Nasıl olur sizce? ::)

şahane olur. fuar katılımcıları büyük oranda orta gelirli savunma sanayii profesyonelleri olacak. hem onlara kısa bir süre içinde İstanbul gezdirilmiş olur hem de bu görüntüler akşam anahaber bültenlerinde yayınlanır, fuara ve ürünlere ilgi ve alaka arttırılır. organize işler filmi sırf bu sebeple baya bir gişe yapmıştı, hatırlayın.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #55 : 14 Şubat 2013, 13:28:22 »
Fuar 7sinden 10 Mayis'a kadar, yani sali, carsamba, persembe ve cuma gunlerinde. Ilk gun iceri almiyorlar eger resmi yetkilerin yoksa ve ziyaretciler carsamba gununden itibaren girebiliyor yanilmiyorsam. Gelmisken en az iki gun fuari dolasmak istiyorum (carsamba ve persembe).

Carsamba gunu simdi kimler olacak ogrenebilirmiyim ona gore ucak biletlerimi bakmaya baslayacagim (ozellikle Skywolf ve Avci'ya soruyorum)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #56 : 14 Şubat 2013, 20:43:54 »
Bir aksilik olmazsa çarşamba ve perşembe fuardayım.

Bu arada yukarıdaki önerimi yetkililere ilettim ve aşağıdaki cevabı aldım.

Alıntı
Sayın Murat ALTIPARMAK,

IDEF Fuarına göstermiş olduğunuz ilgi ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.
Fikirleriniz şifahi olarak TUSAŞ yetkililerine iletilmiş, ancak İstanbul hava sahasının müsait olmaması ve NOTAM sorunları dolayısıyla uçuş yapılmasına müsaade edilmediği öğrenilmiştir.
Aynı durum Türk Yıldızları ve Solo Türk için de geçerli olduğundan geçmiş fuarlarda gösteri yapmaları mümkün olamamıştır.
İlginiz için tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2013, 20:44:33 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616

Çevrimdışı slayerss

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #58 : 15 Şubat 2013, 23:05:14 »
kesinlikle geliyorum

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 616
« Yanıtla #59 : 15 Şubat 2013, 23:17:47 »
kesinlikle geliyorum

Davetiye listesine ekledim.

Fuara gidemeyen arkadaşlar için sanki gittiklerini hissettirecek kadar güzel bir çalışma yapacağız. Herşeyi burada paylaşacağız. Fotoğraflar, videolar, röportajlar, haberler vs. :)